شرایط پذیرش دانشگاه های علوم پزشکی مجارستان

شرایط پذیرش در دانشگاه های علوم پزشکی مجارستان

شرایط پذیرش دانشگاه های علوم پزشکی مجارستان چگونه است؟ چگونه برای اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های علوم پزشکی مجارستان اقدام نماییم؟ چرا بهترین تصمیم، انتخاب موسسه حقوقی امین عدالت به شماره ثبت ۴۸۶۶۰ میباشد؟ بهترین دانشگاه پزشکی مجارستان کدام دانشگاه است؟ نخستین گام برای اخذ ویزای تحصیلی در رشته پزشکی در کشور مجارستان چیست؟ با ما همراه باشید تا از صفر تا صد شرایط پذیرش دانشگاه های علوم پزشکی مجارستان آشنا شوید.

شرایط پذیرش دانشگاه های علوم پزشکی مجارستان چگونه است؟

از جمله مهم ترین شرایط برای اخذ پذیرش از دانشگاه های پزشکی کشور مجارستان، شرکت در آزمون ورودی آن دانشگاه میباشد. آژمون ورودی دانشگاه های پزشکی مجارستان هم بصورت کتبی است و هم بصورت شفاهی برگزار میگردد. آزمون کتبی، دربردارنده دروس زیست شناسی، شیمی و انگلیسی میباشد. آزمون شفاهی به معنای قبولی در یک مصاحبه علمی است. پس از اینکه متقاضی در این آزمونها قبول شد، نوبت به سپری کردن دوره پیش پزشکی در کالج میباشد. طی نمودن دوره پیش پزشکی یا پریمدیکال الزامی است. حال سوال این است: زمان برگزاری این آزمون های ورودی برای دانشگاه های علوم پزشکی کشور مجارستان چه زمانی است؟

زمان برگزاری آزمون ورودی دانشگاه های پزشکی مجارستان

پیش تر گفته شد که از مهمترین شرایط پذیرش دانشگاه های علوم پزشکی مجارستان، شرکت در آزمون های ورودی دانشگاه مقصد میباشد. زمان برگزاری این آزمون از ماه مارچ تا ماه جولای میباشد. یعنی از اسفندماه تا تیرماه آزمونهای کتبی و شفاهی برگزار میگردد. دانشجوی عزیز میبایست دوره پیش پزشکی را به مدت یک سال در کالج سپری کرده باشد. تا از دانش نسبتا خوب و بالایی در خصوص زبان انگلیسی بهره مند شده باشد. همچنین برای آزمون ورودی دانشگاه پزشکی در مجارستان، دانشجو باید در دروس زیست و شیمی نیز توانمندی نسبی داشته باشد.

شرایط پذیرش در دانشگاه های علوم پزشکی مجارستان
شرایط پذیرش در دانشگاه های علوم پزشکی مجارستان

بهترین دانشگاه علوم پزشکی مجارستان

بهترین دانشگاه علوم پزشکی مجارستان کدام است؟ شرایط پذیرش دانشگاه های پزشکی مجارستان آنهم در بهترین دانشگاه آن، چه چیزی میباشد؟ دانشگاه سملوایز بهترین دانشگاه پزشکی در مجارستان میباشد. دانشگاه سملوایز بعنوان بهترین دانشگاه علوم پزشکی مجارستان، از سال ۱۷۶۹ میلادی فعالیت خود را آغاز کرده است. بنیانگذار دانشگاه مذکور، پروفسور سملوایز میباشد. نام غرورآمیز و پرافتخار ایشان در سردر دانشگاه میدرخشد. حال سوال این است: چه رشته های علوم پزشکی در این دانشگاه ارایه میگردد؟ و شرایط پذیرش دانشگاه های پزشکی در مورد خاص و جزیی مانند دانشگاه سملوایز چه چیزی میباشد؟

قبل از پاسخ به پرسش فوق در نظر داشته باشید که، متقاضی گرامی باید به ترتیب در دوره کالج، بعنوان دروه پیش پزشکی و پریمدیکال شرکت نماید. سپس موفق به کسب قبولی در آزمونهای کتبی و شفاهی شود. تا شرایط پذیرش دانشگاه های علوم پزشکی مجارستان را کسب کند. برای کسب اطلاعات دقیق تر هم اکنون با موسسه حقوقی ما در تهران تماس حاصل نمایید. وکیل مهاجرت تحصیلی به مجارستان توضیحات لازم را برای شما ارایه میدهد.

انواع رشته های پزشکی دانشگاه سملوایز

شرایط پذیرش دانشگاه های علوم پزشکی مجارستان را تا حدودی بررسی نمودیم. در اینجا مختصرا برای شما اسامی بهترین رشته های پزشکی در دانشگاه سملوایز را شرح میدهیم:

پزشکی عمومی، داروسازی، دندانپزشکی، پرستاری، فیزیوتراپی، مامایی، اپومتری، علوم ورزش و ترتبیتی، تحصیل در رشته بهداشت و درمان در دانشگده ای تحت همین نام، از بهترین رشته های پزشکی در دانشگاه سملوایز مجارستان میباشد. که شرایط پذیرش دانشگاه های علوم پزشکی مجارستان در مورد این دانشگاه نیز لازم الرعایه میباشد.

◁◁ بیشتر بدانید:  اعزام دانشجو به مجارستان

شرایط پذیرش دانشگاه های علوم پزشکی مجارستان به ترتیب

شرایط پذیرش دانشگاه های علوم پزشکی مجارستان به ترتیب از قرار ذیل است. خوب است بدانید با انعقاد قرارداد با وکیل اعزام دانشجو به مجارستان که عضو موسسه حقوقی امین عدالت میباشد، از صفر تا صد مهاجرت تحصیلی مجارستان همراه شما خواهد بود.

۱) اخذ ویزای تحصیلی با ارایه کلیه مدارک که به زبان انگلیسی ترجمه رسمی شده اند، و دارا بودن شرایط لازم، که بررسی این شرایط توسط وکیل مهاجرت تحصیلی به مجارستان صورت میپذیرد.

۲) شرکت در دوره کالج و گذراندن دوره پیش پزشکی یا پریمدیکال.

۳) کسب نمرات قبولی در دروس ارایه شده در کالج.

۴) شرکت در آزمون ورودی دانشگاه مقصد و اخذ نمرات قبولی.

۵) پرداخت شهریه دانشگاهی که در آن قبول شده اید.

۶) اسکن مدارک و ارسال ایمیل به دانشگاه مقصد.

شرایط پذیرش دانشگاه های علوم پزشکی مجارستان از ابتدای اقدام متقاضی، تا زمان ورود وی به دانشگاه مقصد، نیازمند رعایت نکات بسیاری است. که این نکات ریز و جزیی، اثرات مهم و سرنوشت سازی به دنبال دارند. لذا برای کاهش ریسک خطا و اشتباه در روند اخذ ویزای تحصیل پزشکی در مجارستان، بهترین تصمیم، اتخاذ وکیل پایه یک دادگستری میباشد. تا بتوانید همه مراحل را به درستی طی نمایید. دانش و تخصص ما، در اختیار شماست.

◁◁ بیشتر بدانید:  تحصیل پزشکی در مجارستان

اخذ پذیرش از دانشگاه های پزشکی مجارستان
اخذ پذیرش از دانشگاه های پزشکی مجارستان

وکیل برای اخذ پذیرش از دانشگاه های پزشکی مجارستان

چرا انتخاب موسسه حقوقی امین عدالت به شماره ثبت ۴۸۶۶۰ بهترین انتخاب است؟ خوب است بدانید که موسسه حقوقی امین عدالت متشکل از وکلای پایه یک دادگستری میباشد. که در کلیه زمینه های حقوقی و کیفری بصورت تخصصی فعالیت مینمایند. فعالیت در زمینه مهاجرت تحصیلی به کشور مجارستان، توسط متخصصانی که دارای مجوز از وزارت علوم میباشند، صورت میپذیرد. همچنین تجربه ۱۲ ساله ایشان در امر اعزام دانشجو به مجارستان را فراموش نکنید. به همین جهت با خاطری آسوده نسبت به عقد قرارداد با وکیل مهاجرت تحصیلی و کسب اطلاعات در خصوص شرایط پذیرش دانشگاه های علوم پزشکی مجارستان اقدام نمایید. هم اکنون منتظر تماس شما هستیم.

به این نوشته از راست به چپ چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۳ میانگین امتیاز: ۵]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دیگر مطالب این دسته بندی

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments