مشاوره با وکیل پیمانکاری

موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا در تهران ارائه دهنده خدمات حقوقی

مشاوره با وکیل پیمانکاری
دعاوی پیمانکاری

مشاوره با وکیل پیمانکاری اقدامی است که خیلی از شما دوستان در مراحل پروژه و همچنین در زمان بروز اختلافات بین کارفرما و پیمانکار بدان نیاز دارید. مشاوره با وکیل پیمانکاری که دارای تخصص و تجربه کافی در زمینه مورد نظر باشد، می تواند موجبات نتایج بسیار مثبت و خوبی را برای شما عزیزان فراهم نماید. تا انتهای این مقاله با ما باشید تا با شرایط اخذ مشاوره از وکیل پیمانکاری و همچنین فوایدی که این کار برای شما دارد، بیشتر آشنا شوید.

مشاوره با وکیل پیمانکاری چه اهمیتی دارد؟

اگر شما پیمانکار یا کارفرما هستید، قطعا در قراردادهای پیمانکاری که با طرف مقابل منعقد کرده اید، در طول اجرای پروژه تا در زمان تسویه حساب با کارفرما یا پیمانکار خود با مشکلاتی مواجه شده اید. این فرض زمانی است که از مشکلات خردی که در زمان اجرای پروژه به وجود می آید، مثل حادثه برای کارگر، ندادن پول از طرف کارفرما، تاخیر پیمانکار در اجرای پروژه و یا موارد بسیار دیگری که ممکن است برای شما رخ دهد، چشم پوشی کنیم. در همه مواردی که گفته شد، مشاوره با وکیل پیمانکاری برای شما از نان شب هم واجب تر است! تمامی موارد گفته شده دارای بار حقوقی بسیار سنگینی است که اگر اشتباهی از طرف شما رخ دهد می تواند ضرر های مالی و معنوی بسیاری برای شما به دنبال داشته باشد. پس در مشاوره با وکیل پیمانکاری لحضه ای درنگ نکن دوست من.

بهترین روش مشاوره با وکیل پیمانکاری

مشاوره با وکیل پیمانکاری در موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا، به روش های مختلف امکان پذیر است. شما می توانید برای مشاوره با وکیل پیمانکاری از طریق تماس تلفنی با موسسه و تنظیم وقت برای مشاوره تلفنی اقدام کنید. در این فرض شما می توانید اسناد و مدارک خود را برای وکیل ارسال کنید و با بررسی مدارک توسط وکیل با تجربه پیمانکاری از مشاوره ایشان استفاده نمایید. همچنین شما می توانید برای مشاوره با وکیل پیمانکاری، با صورت حضوری با به همراه داشتن اسناد و مدارک خود به دفتر موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا مراجعه کنید و با وکیل متخصص دعاوی پیمانکاری مشاوره داشته باشید.

◁◁ بیشتر بدانید:  آیا میشه از شرایط عمومی پیمان تخلف کرد؟

وکیل پیمانکاری در مشاوره چه خدمتی ارائه می دهد؟

در مشاوره با وکیل پیمانکاری شما می توانید مدارک خود را به وکیل ارائه نمایید و وکیل پیمانکاری با بررسی دقیق مدارک و مستندات شما و همچنین اخذ توضیح از شما در خصوص خواسته هایی که دارید و یا بررسی دعاویی که تا زمان مراجعه به وکیل پیمانکاری از سوی طرفین قرارداد مطرح شده است، بهترین راه کار ممکن را در پرونده های شما ارائه می دهد. شما می توانید در بعضی از دعاوی بدون اخذ وکیل پیمانکاری و صرفا با مطالبی که از طریق مشاوره با وکیل پیمانکاری به دست می آورید، در دادگاه حاضر شده و از حقوق خود دفاع کنید. این اقدام می تواند صرفه جویی چشم گیری در هزینه های شما به همراه داشته باشد.

مشاوره با وکیل پیمانکاری در شرکت خودم چه شرایطی دارد؟

برای مشاوره با وکیل پیمانکاری می توانید درخواست کنید که وکیل متخصص در قراردادها و دعاوی پیمانکاری، در محل شرکت شما حاضر شود و اقدام به ارائه مشاوره به مدیر عامل یا چند تن از کارمندانی نماید که، در زمینه قراردادها و کلیم ها فعالیت دارند. همچنین می توانید از موسسه درخواست کنید که وکیل حرفه ای در قراردادهای پیمانکاری کلاس های چند ساعته برای آشنایی بهتر کارمندان شما با قوانین و مقررات در زمینه پیمانکاری و مسائل مربوط با آن، در محل شرکت شما برگزار نماید.

نحوه انتخاب مشاور حقوقی شرکت در زمینه پیمانکاری

مشاوره با وکیل پیمانکاری در شرکت از جمله نیاز های اساسی است. شما اگر شرکتی داشته باشید که در زمینه پیمانکاری فعالیت دارد، چه شما پیمانکار باشید یا کارفرما، دائما با مسائلی مواجه هستید که دارای معانی و بار حقوقی هستند. به عنوان مثال ممکن است به مدیر عامل شرکت اطلاع دهند که در سایت یک کارگر دچار حادثه شده است، در این شرایط بلافاصله مدیر عامل باید تصمیم بگیرید و دستور اجرای این تصمیم را به سرپرست کارگاه و سایر افراد حاضر در سایت صادر نماید. این تصمیم شاید در نگاه اول خیلی جدی نباشد اما وقتی با عواقب این تصمیم آشنا شوید، به این نکته می رسید که همین تصمیم به ظاهر می تواند چه عواقب سنگینی برای شرکت داشته باشد. بنابراین برای بدست آوردن نحوه انتخاب مشاور حقوقی شرکت در زمینه پیمانکاری باید اول به این نکته توجه کنید که مشاور شما پروانه وکالت داشته باشد دوم اینکه دارای تجربه در زمینه پرونده های پیمانکاری باشد و در نهایت علاقه به کار خود در این زمینه داشته باشد.

چرا بهتر است که مشاور حقوقی شرکت وکیل باشد؟

مشاوره با وکیل پیمانکاری در شرکت از چند جهت بهتر از مشاوره با یک کارشناس حقوق است. اول اینکه وکیل از نظر علمی دارای درجه ای بوده که توانسته پروانه وکالت بگیرید. بنابراین شما نیاز به سنجش سطح علمی وکیل از نظر حقوقی ندارید. دوم اینمه وکیل پیمانکاری دارای تجربه عملی است که از پرونده ها بدست آمده و می تواند بهترین راهکار ها را در موارد مختلف به شما ارائه دهد. شما این خصوصیت را به هیچ عنوان در یک مشاور حقوقی ندارید. در نهایت یک وکیل به دلیل حفظ جایگاه خود به عنوان یک وکیل دادگستری و همچنین برای حفظ وجهه خود همواره این تلاش را می کند که بهترین باشدف اما یک کارشناس حقوق الزاما دارای چنین تفکری نخواهد بود.

بهترین مشاور حقوقی برای شرکت در زمینه قراردادهای پیمانکاری

مشاوره با وکیل پیمانکاری حاضر در موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا پیشنهاد ما به شماست. دلیل اینکه صرفا یک پیشنهاد برای شما داریم این است که، بهترین وکیل پیمانکاری به همراه تیم حقوقی متشکل از کارشناس رسمی دادگستری و همچنین وکلای پایه یک دادگستری، در اختیار ماست و شما پس از مشاوره با دپارتمان پیمانکاری موسسه ما، از مشاوره با هر شخص دیگری بی نیاز خواهید شد. در انتخاب ما لحظه ای درنگ نکنید. اولین و آخرین انتخاب شما خواهیم بود.

◁◁ بیشتر بدانید:  دعاوی رایج بین کارفرما و پیمانکار

مشاوره با وکیل پیمانکاری در تهران
مشاوره با وکیل پیمانکاری در تهران

موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا در تهران

موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا با شماره ثبت ۴۸۶۶۰ واقع در تهران این امکان را برای شما عزیزان فراهم نموده است که با مراجعه حضوری یا به صورت تلفنی با بهترین وکلای ایران مشاوره داشته باشید و از خدمات تخصصی موسسه ما بهره مند شوید. این یک فرصت برای شماست که از خدمات حقوقی ما از جمله مشاوره با وکیل پیمانکاری استفاده کنید.

همین الان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و وقت مشاوره خود با وکیل متخصص در دعاوی پیمانکاری را تنظیم کنید. همچنین منتظر نظرات شما از سابقه همکاری با موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا در ذیل همین مقاله هستیم.

به این نوشته از راست به چپ چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۲ میانگین امتیاز: ۵]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

نوشتهٔ پیشین
صورت وضعیت در قرارداد پیمانکاری

دیگر مطالب این دسته بندی

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
مشاوره حقوقی در واتساپ