مشاوره حقوقی در جرایم رایانه ای

مشاوره حقوقی در جرایم رایانه ای به چه معناست؟ مشاوره حقوقی جرایم رایانه ای با وکیل به چه صورت است؟ بهترین مشاور حقوقی در جرایم رایانه ای در تهران کیست؟ آیا مشاوره حقوقی در پرونده جرایم رایانه ای رایگان است؟ با بهترین موسسه حقوقی در تهران همراه باشید.

مشاوره حقوقی جرایم رایانه ای

مشاوره حقوقی در جرایم رایانه ای به معنای بیان مساله و مشکل حقوقی از سوی مراجعه کننده، و ارایه پاسخ حقوقی به ایشان میباشد. این پاسخ حقوقی، میتواند از سوی مشاور حقوقی موسسه امین عدالت، یا از سوی وکیل متخصص جرایم اینترنتی ارایه گردد. حال پرسش این است که، صحبت با هر یک به چه صورت است؟

ببینید دوستان در نخستین تماس با موسسه حقوقی ما، مشاور حقوقی موسسه که دارای تحصیلات حقوقی بوده و در زمینه مربوطه آموزش های کافی را از وکیل متخصص دریافت کرده است، با شما صحبت میکند. سپس در صورت نیاز، شما را برای دریافت مشاوره حقوقی جرایم رایانه ای به نحو تخصصی، به بهترین وکیل موسسه ارجاع میدهد.

  • نکته: صحبت و مشورت کردن با مشاور حقوقی و پرسش از ایشان، کاملا رایگان است. کافی است اکنون کلیک کنید.

مشاوره حقوقی جرایم رایانه ای در سرقت اینترنتی

مشاوره حقوقی جرایم رایانه ای میتواند دربردارنده این سوالات باشد: سرقت رایانه ای چه زمانی محقق میشود؟ مجازات سرقت رایانه ای چیست؟

مشاور حقوقی برای شما میگوید که: تعریف جرم سرقت رایانه ای مطابق ماده ١٢ قانون جرایم رایانه ای: ((هرکس به طور غیرمجاز داده های متعلق به دیگری را برباید، چنانچه عین داده ها در اختیار صاحب آن باشد، به جزای نقدی از یک میلیون ریال تا بیست میلیون ریال و در غیر اینصورت به حبس از نود و یک روز تا یک سال یا جزای نقدی از پنج میلیون ریال تا بیست میلیون ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.))

لذا در همین ابتدا شما از تعریف موضوع جرم پرونده خود و مجازات قانونی آن مطلع میشوید.

◁◁ بیشتر بدانید:  جرایم رایانه ای چه جرایمی هستند؟

مشاوره حقوقی در جرایم اینترنتی
مشاوره حقوقی در جرایم اینترنتی

مشاوره حقوقی برای نشر اکاذیب رایانه ای

سوالات متداول دوستان در موضوع نشر اکاذیب رایانه ای غالبا دربردارنده این محتوا میباشد: ارکان تشکیل دهنده جرم نشر اکاذیب اینترنتی چیست؟ چه زمانی باید از جرم نشر اکاذیب رایانه ای شکایت کنیم تا پرونده ما به نتیجه برسد؟ رکن ماد ی و رکن معنی یا همان سونیت چیست؟ اگر کسی را به ارتکاب این جرم محکوم کنیم، چه مجازاتی در انتظار وی است؟ همه این سوالات به همراه سایر پرسش های شما مراجعین محترم، در قالب جلسه مشاوره حقوقی جرایم رایانه ای پاسخ داده میشود.

  • نکته: مشاوره حقوقی جرایم رایانه ای میتواند هم بصورت تلفنی و هم بصورت حضوری با وکیل صورت بگیرد. انتخاب با شماست.

مجازات نشر اکاذیب در فضای مجازی مشاوره حقوقی با وکیل متخصص جرایم رایانه ای موجب میشود که شاکی یا متهم از ابتدا بداند که، مطابق قوانین و مقررات، مجازات نشر اکاذیب اینترنتی، درصورت امکان اعاده حیثیت، حبس از ۹۱ روز تا دو سال، یا جزای نقدی از ۵ میلیون ریال تا چهل میلیون ریال میباشد. مضافا آنکه، مطابق تصویب نامه ۲۵/۱۲/۱۳۹۹ و به موجب اصلاحیه اخیر، جزای نقدی نشر اکاذیب در فضای مجازی، به ۲۰ میلیون ریال تا ۱۵۰ میلیون ریال، افزایش یافته است. لذا مشاوره حقوقی جرایم رایانه ای را از بهترین وکیل متخصص موسسه حقوقی امین عدالت بخواهید.

مشاوره برای توهین اینترنتی یا توهین در فضای مجازی

توهین در فضای مجازی به چه معناست؟ آیا به کاربردن هرگونه لفظ و عبارتی، توهین است؟ اگر توهین در فضای مجازی تحقق یابد، چه مجازاتی دارد؟ مراحل رسیدگی به پرونده شکایت از جرم توهین اینترنتی چگونه است؟ چقدر زمان صرف میشود تا پرونده به نتیجه برسد؟ آیا امکان تضمین در نتیجه پرونده وجود دارد؟ همه ایت ابهامات، مواردی است که هر شخص باید قبل از اقدام قانونی و طرح دعوا از آنها مطلع باشد. مشاوره حقوقی جرایم رایانه ای در موضوع خاص توهین در فضای مجازی، همه این موارد را برای موکل روشن میسازد. سپس موکل با آگاهی نسبت به تشکیل یا عدم تشکیل پرونده کیفری اقدام میکند.

  • نکته: در بسیاری از موارد، به موجب اخذ مشاوره حقوقی از وکیل جرایم رایانه ای، شخص متوجه میشود که مساله ایشان، اساسا دارای وصف کیفری نمیباشد. لذا موجب طرح و تشکیل پرونده کیفری نمیگردد.

مشاوره حقوقی جرایم رایانه ای هتک حیثیت

مشاوره حقوقی در جرایم رایانه ای با موضوع جرم هتک حیثیت دربردارنده چه مسایلی است؟ ببینید دوستان، مطالب مفید حقوقی و کابردری که در جلسه مشاوره حقوقی هتک حیثیت ارایه میگردد، شامل: تعریف جرم هتک حیثیت و زمان وقوع آن در فضای اینترنتی، وسیله ارتکاب این جرم و نحوه دفاع از این اتهام، مجازات آن و مراحل رسیدگی در دادسرا و دادگاه و پلیس فتا و ادله اثبات دعوا میباشد. چه بسا در بسیاری از موارد شاکی متوجه میشود که ادله اثبات دعوا در دست ندارد. به همین جهت وقت و مال خویش را برای طرح یک دعوای واهی صرف نمیکند.

مشاوره حقوقی در جرایم رایانه ای در کلاهبرداری اینترنتی

مشاوره حقوقی جرایم رایانه ای با موضوع کلاهبرداری اینترنتی یکی از مبتلابه ترین موضوعات موسسه ما میباشد. دلیل این امر، متاسفانه کثرت ارتکاب این جرم در عصر کنونی است. لذا مواردی مانند مجازات آن، نحوه تنظیم شکواییه و هنگام مراجعه به پلیس فتا، نحوه ارایه ادله اثبات جرم و حفظ آنها در تمام مراحل دادرسی، از جمله بایسته های الزامی است که هر شاکی پیش از طرح دعوا و تشکیل پرونده باید از آنها اطلاع داشته باشد.

همچنین مواردی از قبیل: تخفیف در مجازات، یا تعلیق در اجرای مجازات و تعویق در صدور حکم، مواردی است که متهم باید قبل از مراجعه به دادسرا و جلسه تفهیم اتهام بداند. تا بتواند بهترین دفاع را از خود ارایه کرده، و از انکار صرف، بدون ارایه دلیل محکمه پسند خودداری نماید. همه این موارد را از بهترین وکیل متخصص جرایم رایانه ای در قالب جلسه مشاوره حقوقی دریافت نمایید.

مشاوره حقوقی در اثبات رابطه نامشروع در فضای مجازی

یکی دیگر از مسایل فراگیر در جامعه امروز، شکایت از رابطه نامشروع به استناد وقوع، در فضای مجازی میباشد. یعنی همسر، از زن یا شوهر خود، در نرم افزارهایی مانند واتساپ، تلگرام، اینستاگرام و غیره، مواردی را مشاهده کرده که حاکی از برقراری رابطه نامشروع با شخص دیگری میباشد. لذا در جلسه مشاوره حقوقی جرایم رایانه ای هر یک از مسایل ذیل به تفکیک مورد بحث و بررسی قرار میگیرد.

مشاوره برای رابطه نامشروع واتساپی

در جلسه مشاوره حقوقی با وکیل متخصص، مواردی از قبیل: نحوه اثبات رابطه نامشروع با واتساپ، نحوه استناد به پیام ها عکس ها و فیلم های ارسالی در واتساپ و نقش پلیس فتا در استناد به این محتویات مورد توضیح قرار میگیرد.

مشاوره برای رابطه نامشروع تلگرامی

در بسیاری از موارد مشاهده میگردد که ارباب رجوع بیان میدارد: همسرم بعد از اینکه فهمید من متوجه شده ام، تلگرام خود را دلیت اکانت کرده است. اکنون چکار میتوانم کنم؟ آیا پلیس فتا به تلگرام دلیت اکانت شده هم ترتیب اثر میدهد؟ چه زمانی باید محتویات گوشی را به پلیس فتا ارایه دهم؟ آیا محتویات موبایل، در دادسرا و دادگاه هم قابل ارایه میباشد؟ همه این موضوعات و مسایل دیگر، در جلسه مشاوره حقوقی برای شما دوستان به تفصیل، مورد شفاف سازی قرار میگیرد.

مشاوره برای رابطه نامشروع اینستاگرامی

متاسفانه ارسال پیام و صدا و تصویر، خواه در قالب عکس، خواه در قالب فیلم، از طریق دایرکت اینستاگرام نیز محقق میگردد. مضافا آنکه در اکثر موارد، اشخاص در مورد رابطه جنسی که پیش تر داشته اند، در دایرکت و در قالب چت، با یکدیگر حرف زده و موجب سندسازی در این زمینه میگردد. حال سوال این است که این گفت و گوها، تا چه اندازه برای دادگاه، ایجاد یقین قضایی میکند؟ چت حاوی رابطه نامشروع، تا چه اندازه قابلیت استناد در محکمه دارد؟ آیا در کنار اینها، میتوان سایر ادله اثبات دعوا، مانند شاهد را نیز ارایه کرد؟ همه ابهامات و پرسش های خود را در جلسه مشاوره حقوقی جرایم رایانه ای از وکیل بپرسید. ما به ساده ترین و بهترین بیان ممکن برای شما توضیح میدهیم.

  • نکته: ممکن است بخض اعظمی از سوالات نخستین شما قابل پاسخگویی از طریق مشاور حقوقی موسسه باشد. نظر به اینکه دریافت مشاوره از ایشان رایگان میباشد، لذا توصیه میگردد، هم اکنون با شماره های موسسه تماس حاصل نمایید.

مشاوره حقوقی جرایم رایانه ای در جرم تهدید

مشاوره حقوقی جرایم رایانه ای در جرم تهدید خصوصا در زمینه روشن کردن مجازات این جرم، بسیار مفید است. زیرا جرم تهدید در فضای مجازی، مطابق مجموع قوانین و مقررات جدیدالتصویب، دستخوش دگرگونی و تغییر شده است. به همین جهت میتوان مختصرا بیان نمود: حبس و زندان جرم تهدید در فضای مجازی، از ۱ ماه تا ۱ سال خواهد بود. و دیگر خبری از مجازات پیشین وجود ندارد.

بهترین وکیل برای مشاوره حقوقی در جرایم اینترنتی

بهترین وکیل برای مشاوره حقوقی تخصصی در زمینه انواع دعاوی و پرونده های جرایم رایانه ای، وکیلی است که دارای سابقه فعالیت و وکالت در موضوعات مختلف باشد. زیرا در ابتدا، ایشان آگاه به قوانین و مقررات میباشد. سپس به دلیل انجام وکالت در پرونده های مختلف، از رویه عملی محاکم و دادگاه ها نیز مطلع است. به همین جهت شما باید همواره در انتخاب وکیل و مشاور خود، نهایت دقت و وسواس را به خرج دهید. تا از دریافت راهنمایی اشتباهی جلوگیری کنید.

مشاوره حقوقی جرایم رایانه ای در جرم مزاحمت اینترنتی

مصادیق و موارد جرم مزاحمت اینترنتی چیست؟ آیا به موضوع من هم جرم مزاحمت فضای مجازی صدق میکند؟ نقش پلیس فتا در این جرم چیست؟ آیا مجازات این جرم، قابل تخفیف و تعلیق و تعویق است؟ بهترین دفاع از این اتهام چیست؟ نحوه تنظیم شکواییه در این جرم چگونه است؟ نخستین مرحله چیست و باید به کجا مراجعه کنم؟

پاسخ همه این پرسش ها، توسط بهترین وکیل متخصص در قالب مشاوره حقوقی جرایم رایانه ای به شما عزیزان ارایه میگردد. همچنین توصیه میگردد، اگر در شهر تهران سکونت دارید، حتما حضورا به موسسه مراجعه کرده و با وکیل متخصص دیدار داشته باشید.

مشاوره حقوقی با وکیل برای جرم پخش عکس و فیلم

چه زمانی کسی مرتکب جرم پخش عکس و فیلم خصوصی دیگری میشود؟ چه زمانی میتوانیم از کسی به عنوان انتشار عکس و تصویر و فیلم خصوصی شکایت کنیم؟ اگر شکایت کنیم، به چه نتیجه ای میرسیم؟ متهم در فرض محکومیت، باید چه مجازاتی را تحمل کند؟ خوب است بدانید هر پرونده و هر اتهام، برای تشکیل و اقامه دعوا، نسخه خاص مربوط به خود را دارد. لذا وکیل متخصص در جلسه مشاوره حقوقی جرایم رایانه ای، همه ابعاد مختلف پیش رو را برای شما توضیح میدهد. ابعاد و مسایلی که ممکن است شما کوچکترین توجهی به آن نکرده باشید. یا از چشمان شما غافل مانده باشد.

راه های ارتباطی با مشاور و وکیل متخصص جرایم سایبری

برای دریافت مشاوره حقوقی جرایم رایانه ای از مشاور موسسه، در واتساپ پیام ارسال کنید. یا با شماره های ذیل تماس بگیرید. بازهم مشاور پاسخگوی شما خواهد بود. طرح مساله کنید. ممکن است مشکل شما صرفا از طریق مشاوره رایگان با مشاور حل شود. اگر مورد شما نیاز به مشاوره بیشتری داشته باشد، این امر توسط مشاور با شما مطرح میشود. سپس درصورت تمایل میتوانید با وکیل متخصص بصورت حضوری یا تلفنی صحبت کنید.

همچنین میتوانید فرم درخواست مشاوره را تکمیل کنید. تا مشاور حقوقی موسسه با شما تماس بگیرد. توضیح در مورد انواع خدمات حقوقی موسسه و هزینه های آنها مانند: تنظیم شکواییه، تنظیم لایحه دفاعیه، تنظیم اعتراض به قرار و حکم بدوی، مطالعه پرونده و مشاوره ماهیانه یا موردی، نحوه انتخاب وکیل خانم یا وکیل آقا، چگونگی پیگیری پرونده توسط وکیل و اطلاع موکل از آنها را از مشاور بخواهید.

◁◁ بیشتر بدانید:  بهترین وکیل جرایم رایانه ای

مشاوره با وکیل جرایم رایانه ای
مشاوره با وکیل جرایم رایانه ای

چرا موسسه حقوقی امین عدالت بهترین است؟

به نظر شما دوستان، انجام یک مورد، به نحو تخصصی، موجب پیشرفت و حصول نتیجه بهتر نمیشود؟ ما وکالت را به نحو تخصصی ارایه میدهیم. یعنی چه؟ یعنی هر یک از وکلای موسسه حقوقی امین عدالت به نحو تخصصی و بعضا انحصاری در یک یا چند موضوع خاص وکالت میکنند. این امر، موجب اشراف آن وکیل بر سایر ابعاد مختلف یک موضوع حقوقی یا کیفری میشود. لذا شما در موسسه ما، هم مشاوره حقوقی جرایم رایانه ای را از بهترین وکیل ما دریافت میکنید، و هم ایشان در فرض اعطای وکالت، برای شما وکالت مینمایند.

به این نوشته از راست به چپ چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۲ میانگین امتیاز: ۵]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دیگر مطالب این دسته بندی

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments