وکیل پرونده خیانت در امانت

وکیل خیانت در امانت در پرونده کیفری چه نقشی ایفا مینماید؟ چرا باید در پرونده خیانت در امانت از وکیل استفاده کنیم؟ دلایل اخذ وکیل خیانت در امانت در این پرونده ها چیست؟ وظایف و تکالیف وکیل خیانت در امانت وفق قانون چیست؟

وکیل خیانت در امانت و نقش آن در پرونده کیفری

وکیل خیانت در امانت در پرونده کیفری مربوطه نقش بسیار مهمی ایفا مینماید. ایراد خدشه به ادله اثبات دعوای شاکی یکی از مهمترین نقش های وکیل خیانت در امانت در پرونده کیفری مربوطه میباشد. وکیل است که میداند چه ادله ای دارای اعتبار و ارزش است و چه ادله ای توان اثبات امری را نداشته و نمیتوانند بار حقوقی داشته باشند. لذا بهترین کار این است که از ابتدای پرونده کیفری، خواه عنوان شاکی داشته باشید یا متهم دعوا باشید، از دانش و تخصص وکیل متخصص کیفری استفاده نمایید.

نکته: اگر از بدو امر وکیل خیانت در امانت داشته باشید، وی اشراف کاملی بر تمام موضوعات مطروحه خواهد داشت. لذا از بروز دفاع نامناسب جلوگیری مینماید.

دلایل اخذ وکیل خیانت در امانت در این پرونده ها چیست؟

وکیل خیانت در امانت دارای دانش، تجربه و تخصص است. از چه جهت؟ از این جهت که پس از اخذ پروانه پایه یک وکالت، بصورت تخصصی و انحصاری به حل و فصل دعاوی کیفری میپردازد. لذا به رویه عملی محاکم به مرور زمان مسلط میشود. وکیل خیانت در امانت وقوع عناصر متشکله جرم را در چرونده کیفری مربوطه مورد بررسی قرار میدهد. وکیل متخصص کیفری است که میداند چگونه قوت و ضعف ادله اثبات دعوا و همچنین دفاعیات مقابل آن را ارزیابی نماید و به خوبی پاسخ گوید.

◁◁ بیشتر بدانید:  اعتراض به حکم خیانت در امانت

وظایف و تکالیف وکیل در این پرونده

وکیل متخصص کیفری در پرونده کیفری با موضوع جرم خیانت در امانت چه وظایفی بر عهده دارد؟ وکیل کیفری متخصص در زمینه این جرم میبایست در وقت مقرر و تعیین شده حاضر شود. جلسه رسیدگی از حیث زمان در معنای تاریخ و روز و ساعت رسیدگی، توسط دفتر شعبه ای که پرونده در آن مفتوح است و جریان دارد معین میگردد. وکیل خیانت در امانت میتواند پیش از تشکیل جلسه برای مطالعه پرونده ولو به دفعات، مراجعه نموده و لایحه دفاعیه لازم برای روز دادگاه را به رشته تحریر درآورده و بهترین لایحه را تنظیم نماید. وکیل متخصص کیفری در این زمینه میتواند برای ارائه بهترین دفاع به دادگاه مهلت خواسته و کلیه دفاعیات لازمه را پس از تکمیل اطلاعات و بررسی مجدد قوانینی و مقررات ظرف سه روز آینده به شعبه تحویل دهد.

نقش وکیل خیانت در امانت را در ایراد خدشه به دفاعیات شاکی فراموش ننمایید. از بهترین نوع از انواع عملکرد وکیل خوب و متخصص، آن است که شکواییه شاکی را از اعتبار ساقط نموده و بتواند در مقابل ادله اثبات دعوا که از ناحیه شاکی ارائه گردیده است، دفاع موثر و مفیدی ارائه دهد. چه بسا در بسیاری از پرونده های کیفری مشاهده میشود که متهم به دلیل نداشتن سواد حقوقی نتوانسته است دفاع موثری از خویش ارائه نماید و حکم بر محکومیت ایشان به ارتکاب جرم و تعیین مجازات توسط دادگاه بدوی صورت پذیرفته است.

◁◁ بیشتر بدانید:  اثبات خیانت در امانت | ادله و نحوه اثبات

نقش وکیل در پرونده خیانت در امانت
نقش وکیل در پرونده خیانت در امانت

وکیل جرایم کیفری در تهران

وکیل خیانت در امانت بهترین همراه شما در مسیر پرونده کیفری میباشد. خواه وکیل شاکی باشد یا وکیل متهم باشد. وفق ضوابط و قوانین به دفاع از موکل خویش اقدام مینماید. موسسه حقوقی و داوری امین عدالت برای آن دسته از عزیزانی که به هر دلیل قادر نمیباشند یا تمایلی به اخذ وکیل دادگستری ندارند، پکیج های اشتراک ماهیانه را در نظر گرفته است که بتوانند با وکیل متخصص همواره مشاوره حقوقی داشته باشند.

به این نوشته از راست به چپ چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۶ میانگین امتیاز: ۴.۲]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دیگر مطالب این دسته بندی

4 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
گرگیج
2 سال قبل

سلام میشه بگید نرخ شما برای پرونده خیانت در امانت چقدره؟

ايزديار
3 سال قبل

سلام وقت بخیر اگه وکیل درست کارشو انجام نده میشه تو هر زمانی عزلش کرد؟