درباره موسسه

موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا در تهران ارائه دهنده خدمات حقوقی

موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا

موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا به شماره ثبت ۴۸۶۶۰ با بهره گیری از متخصصین و مجرب ترین وکلای پایه یک دادگستری و دارا بودن سیستم مدیریتی و مبنایی و قدرتمند چه در زمینه های اداری و چه در فضای مجازی و به روز بودن، رسالت خویش را همیاری و گشودن گره از مشکلات موکلین و مراجعه کنندگان محترم قرار داده است. از جمله سرلوحه ها و احد از رسالت های موسسه حقوقی امین عدالت کبریا، کسب رضایت موکلین و مراجعه کنندگان در کلیه امور محوله از ناحیه ایشان است.
 

کار گروهی و مشورت میان اعضا موسسه

موسسه حقوقی امین عدالت کبریا بر آن بوده است که مطابق روابط اجتماعی و قراردادها و پیمان های نوشته و نانوشته میان افراد جامعه و با در نظر گرفتن نوع ویژه و مدرنیته روابط جامعه ی امروزی، پس از بررسی قوانین و مقررات و احکام قانونی مربوطه در مورد موضوعات مختلفه، به مشاوره حقوقی و یا طرح دعاوی و همچنین اعمال نظر در روند دعاوی از پیش طرح شده توسط موکل، اقدام نماید. به دیگر سخن، موسسه حقوقی امین عدالت متشکل از وکلا پایه یک دادگستری بوده که ایشان در کلیه زمینه های حقوقی به صورت گسترده و تخصصی، دارای علم و آگاهی از قوانین مربوطه علی الخصوص قوانین جدیدالتصویب و مرتبط بوده و همچنین از رویه قضایی و روند دادگاه ها و هر آنچه که در عمل میان دیوارهای دادگستری رخ می دهد، مطلع و واقف هستند.
 
نظر به تاکید موکد دین مبین اسلام به انجام شور و مشورت، مطابق ایه شریفه ٣٨ سوره مبارکه شوری: ((و امرهم شوری بینهم)) موسسه حقوقی امین عدالت کبریا با اعتقاد به انجام کار گروهی و نتیجه قوی حاصل از آن، ابتدائا توسط تیمی متشکل از وکلای پایه یک دادگستری، با ترتیب جلسات شور و مشورت و نشست های لازمه، به انجام عملیات حقوقی در خصوص پرونده موکل اقدام می نمایند. موسسه حقوقی امین عدالت کبریا در راستای تحقق این هدف، مشاورت و همفکری و تبادل نظر و اطلاعات حداقل دو وکیل پایه یک را در پرونده و اعمال حقوقی ملحوظ مینماید.
 

موکل با شخصی غیر از وکیل مواجه نمیشود

یکی از مهمترین تفاوت ها و برتری که موسسه حقوقی امین عدالت کبریا نسبت به سایر موسسات حقوقی موجود دارد، این امر می باشد که، موکل از ابتدا مراجعه به موسسه که به جهت اخذ مشاوره حقوقی می باشد، تا به انتها که تصمیم به اعطا وکالت به احدی از وکلا پایه یک موسسه مینماید، همواره با وکیل پایه یک دادگستری در ارتباط میباشد. چرا که کلیه اعضا فعال موسسه، از میان بهترین وکلا پایه یک انتخاب گردیده اند. لذا موکل به راحتی میتواند به نظرات مشورتی مشاور حقوقی خویش اعتماد نماید.
 

آنچه که برای موکل بسیار حائز اهمیت است؛ اطلاع و آگاهی موکل

یکی از پررنگ ترین دغدغه های هر موکل، اطلاع و آگاهی او از چند و چون پرونده اش می باشد. موکل باید بداند که پرونده اش در چه جریان و مسیری قرار دارد و سرانجام کار به احتمال زیاد، چه خواهد شد و چگونه خواهد بود. اصولی ترین و طبیعی ترین حق موکل، داشتن درک شفاف و کامل از پرونده اش است. موسسه حقوقی امین عدالت کبریا، به رغم سایر موسسات حقوقی دیگر، موکل را در جهل و ناآگاهی نگه نداشته و بلکه اهتمام تمام در آگاه سازی موکلین خویش دارد.
موسسه حقوقی امین عدالت کبریا، از به کار بردن اصول و الفاظ و قواعد فقهی و قانونی سنگین که حتی تلفظ آنها تکلف بسیار به همراه دارد، اجتناب نموده و به زبان ساده و قابل فهم و روشن کلیه قوانین مربوط به پرونده و روند آن را برای موکل توضیح می دهد.
 

اعتماد و آرامش موکل؛ صداقت و وجدان کاری موسسه

یکی از مبارک ترین اهداف موسسه حقوقی امین عدالت کبریا، ایجاد و برقراری حس امنیت و آرامش مداوم و اطمینان خاطر در ذهن و فکر موکل می باشد. چرا که موکل، به دلیل مشکل حقوقی پیش آمده، دچار تسلسل شده و چون اطلاعی از قوانین مختلف و رویه قضایی ندارد، همواره با اضطراب فراوان و دیده ای پر از تردید و ابهام به موسسه مراجعه می نماید. زدودن ترس ها، دلواپسی ها و پاسخ به کلیه ابهامات و پرسش های موجود در ذهن موکل، به عهده موسسه حقوقی امین عدالت کبریا می باشد. اعضا فعال موسسه به دلیل واقف بودن بر علومی چون روانشناسی و فن بیان، در درک مسائل موکل و گفته ها و دغدغه هایش، پیشرو و مقتدر می باشند. هنگامی که موسسه حقوقی امین عدالت مورد انتخاب موکل قرار میگیرد، هدیه ی موسسه، اعتماد و آرامش به موکل خواهد بود.
 

برترین درجات ایمان یک انسان، امانت داری و امین بودن اوست. حضرت علی (ع) فهرست غرر _ صفحه ٢٧

در حرفه مقدس و شغل شریف وکالت، نظر به اینکه موکل پس از مراجعه به وکیل، او را امین خود می داند و کلیه اصول اسناد و مدارک مورد نیاز را به ید وکیل میسپارد، و همچنین به شرح جزییات مشکلش و اسرارش میپردازد و خصوصی ترین مسائل زندگی اش را نزد وکیل بازگو می کند، آیا نباید بزرگ ترین خصیصه یک وکیل، امین بودن او و امانتداری او باشد؟
 
آیا سنگین ترین مسئولیتی که بر عهده وکیل است، حفظ و حراست از اسرار و اسناد موکل نمی باشد؟ موسسه حقوقی امین عدالت، در راستای تحقق تکلیف مذکور، میان کادر مجرب و معتمد خویش ، مرام نامه ای را تنظیم گردانیده و به امضا اعضا محترمه رسانیده است تا کلیه وکلا پایه یک گرامی، چه در قبال طرف دعوی، چه در قبال سایر اشخاصی که به هر نحوی با پرونده در ارتباط هستند، اصول اخلاقی را رعایت و رسم امانتداری را به حد اعلا به جای آورند. وجدان کاری، سرلوحه انجام هر پرونده است.
 

در انتها:

امید است که پروردگار عالم، با عنایت بی کرانش، همه روزه در همه امور موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا را در جهت خدمت به موکلین، توفیق بیش از پیش اعطا نماید.
 
رئیس هیئت مدیره: سید امین فضل الله پور شیاده ، وکیل پایه یک دادگستری مرکز
مدیر عامل و نایب رئیس هیئت مدیره: نازنین کوهستانی ، وکیل پایه یک دادگستری مرکز
 
فهرست