وکیل دعاوی پزشکی و دارویی

وکیل دعاوی پزشکی بیان می دارد: پزشکان مطابق با قانون دارای مصونیت می باشند. این مصونیت با توجه به شغل حساس و خاص و البته مقدس پزشکان به ایشان اعطا شده است. چرا که پزشکان با ودیعه الهی که همان جان انسان است در ارتباط هستند. ولیکن چنانچه پزشک معالج در فرض بروز تقصیر و یا عدم رعایت نظامات پزشکی و اهمال و عدم مهارت و در نهایت قصور پزشکی، مرتکب ایراد آسیب به بیمار شود، قابل تعقیب کیفری می باشد.

ممکن است برای شما این سوال مطرح شود که قصور پزشکی به چه معناست؟ وکیل دعاوی پزشکی میگوید: هرگونه بی احتیاطی، بی مبالاتی، عدم رعایت نظامات مربوط به طبابت و درمان که منجر به آسیب بیمار میشود، قصور پزشکی نام دارد. سپس به اعمالی که در اثر قصور پزشکی در راستای امور پزشکی که شامل انجام عملیات درمانی در مطب های خصوصی خود و یا درمانگاه ها و بیمارستان ها مرتکب می شوند، جرایم پزشکی گفته می شود.

وکیل دعاوی پزشک در تهران

وکیل دعاوی پزشکی در موسسه حقوقی ما وکیلی است که، در پرونده های کیفری طرح شده علیه پزشکان فعالیت میکند. این وکالت میتواند از طرف بیمار بعنوان شاکی و یا پزشک بعنوان متهم باشد. وکیل متخصص در دفاع از هر موضع، مطابق قوانین و مقررات عمل مینماید. وکیل متخصص از رویه عملی دادگاه ها و دادسرای جرایم پزشکی مطلع است. در جلسه مشاوره حقوقی با موکل، کلیه مراحل رسیدگی به شکایت مطروحه را توضیح میدهد. میتوانید وکیل دعاوی پزشکی را بصورت وکیل همراه، در کلیه مراحل دادرسی همراه خود داشته باشید. وکیل خانم و وکیل آقا برای شما موکلین گرامی تحت اختیار است. کافی است با موسسه حقوقی ما تماس بگیرید تا مشاور حقوقی ما توضیحات تکمیلی را خدمت شما ارایه دهد. کیفیت ما، معرف ماست.

وکیل جرایم دارویی به کلیه سوالات متداول مراجعه کنندگان از قبیل: نحوه شکایت از پزشک، مراحل رسیدگی یا مرجع صالح برای شکایت از پزشک، نحوه گرفتن دیه از پزشک و یا سایر تخلفات انتظامی پزشکان که در ذهن بزه دیدگان این حوزه وجود دارد، به نحو تخصصی پاسخ میدهد. مشاوره حقوقی با وکیل دعاوی پزشکی شاغل در موسسه حقوقی ما در تهران، یک انتخاب مطمئن و مفید است. هم اکنون با ما تماس بگیرید.

وکیل دعاوی پزشکی پرسش فوق را اینگونه پاسخ می دهد، با توجه به قوانین پزشکی که در قانون تشکیل سازمان نظام پزشکی مصوب ١٣٧۴ در خصوص تخلفات پزشکان می باشد، و با توجه به قانون مجازات اسلامی مصوب ١٣٩٢ میتوان گفت شکایت از دکتر با تنظیم شکواییه و ثبت آن آغاز میگردد. آن دسته از پزشکانی که در انجام وظایف خود اهمال ورزیده و یا مرتکب تقصیری گردیده اند، قابل تعقیب کیفری میباشند.

بررسی این مساله را از وکیل دعاوی پزشکی بخواهید. زیرا شما میتوانید پرونده مذکور را شخصا یا توسط وکیل جرایم پزشکی پیگیری نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه نحوه و راههای شکایت از پزشک متخلف در سال جدید، مقاله مراحل شکایت از پزشک را مطالعه فرمایید. همچنین میتوانید با وکیل متخصص بصورت تلفنی صحبت نمایید. هنر ما، جلب رضایت شماست.

هزینه مشاوره حقوقی تخصصی با وکیل دعاوی پزشکی یا وکیل دعاوی دارویی و جرایم دارویی در موسسه حقوقی ما در سال جدید هیچگونه تغییری نکرده است. شما میتوانید حضورا به موسسه ما مراجعه کرده و با وکیل متخصص دیدار داشته باشید. شما میتوانید با پرداخت صرفا ۳۰۰ هزار تومان، تا یک ساعت از مشاوره حقوقی تخصصی وکیل دعاوی پزشکی استفاده نمایید.

وکیل دعاوی دارویی نیز درخصوص جرایم مربوط به قاچاق دارو و صادرات و واردات دارو ارایه دهنده خدمات حقوقی شایسته میباشد. اعتماد شما، سرمایه ماست. برای اطلاع از سایر هزینه های مربوط به تنظیم لایحه، تنظیم شکواییه و بسته های اشتراک ماهیانه مشاوره حقوقی همین حالا کلیک کنید. هزینه های خدمات ما در سال جدید هیچگونه افزایشی نداشته است.

وکیل دعاوی پزشکی و دارویی

وکیل خوب در دعاوی پزشکی در سال جدید را از موسسه حقوقی ما بخواهید. وکیل متخصص جرایم دارویی نیز برای شما توضیح میدهد که پرونده شما حسب مورد در دادگاه کیفری دو یا در دادگاه انقلاب مطرح میگردد. وکیل خوب و باتجربه، با آشنایی کامل با رویه حاضر در دادسرای جرایم پزشکی و دارویی و سازمان نظام پزشکی، از ابتدا مسیر صحیح خصوصا در نحوه طرح شکواییه و استفاده درست از دلایل و مدارک ابرازی از سوی بزه دیده را رعایت می نماید. چرا که کوچکترین بی توجهی در تنظیم شکواییه و تنظیم لایحه و نحوه طرح دعوا ممکن است خساراتی جبران ناپذیر برای موکل در پی داشته باشد.

وکیل خوب در دعاوی پزشکی همچنین می بایست از قوانین و مقررات گسترده ای که در این زمینه وجود دارد، آگاهی کامل داشته و با تسلط کامل بر این قوانین اقدام به طرح شکایت علیه پزشک یا دفاع از پزشکان نماید. تخصص را از موسسه حقوقی ما بخواهید.

وکیل دعاوی پزشکی میگوید در سال جدید شاهد افزایش تعداد پرونده های شکایت علیه پزشک در زمینه جراحی های زیبایی صورت و اندام میباشیم. امروزه انجام عمل های زیبایی، امری متعارف در کشور میباشد. این عمل ها به دو دسته ضروری و غیرضروری (لوکس) تقسیم میگردند. از عمل های ضروری زیبایی میتوان به جراحی های پلاستیک برای آن دسته از افرادی که در حوادث رانندگی، حریق و مواردی ازاین قبیل گرفتار میشوند، اشاره نمود.

سایر عمل های زیبایی که جنبه درمانی ندارند، به خواست اشخاص صورت میپذیرد. از قبیل لیفت صورت، برجسته کردن و تزریق ژل در لب، جراحی زیبایی بینی، تراشیدن استخوان چانه، جراحی لیپوساکشن، جراحی لیپوماتیک، ابدومینوپلاستی، انواع پروتز سینه و کاشت مو و کاشت ابرو، بلفاروپلاستی و غیره. ممکن است پس از انجام این جراحی ها نتایج حاصله وفق توافقات اولیه صورت گرفته بین طرفین نباشد، یا به نحوی صورت پذیرد که در عرف هم آن حالت دارای ایراد فاحش و غیر قابل اغماض باشد. در اکثر موارد عنوان کیفری دخالت در امر پزشکی نیز مطرح میشود. تنظیم شکواییه خود را به ما بسپارید.

دعاوی پزشکی

وکیل جرایم دارویی بیان میدارد: جرایم دارویی مانند جرایم پزشکی جزو دعاوی کیفری است. جرایم دارویی در محاکم ما به دلایل و عناوین مختلفی طرح و مورد رسیدگی قرار میگیرد. پرونده کیفری جرایم دارویی میتواند به دلیل شکایت از داروخانه ها باشد. یا به دلیل خرید و فروش داروی غیرمجاز باشد. بنا به هردلیلی که دعاوی کیفری جرایم دارویی طرح گردند،

در مرجع صالح یعنی دادگاه انقلاب اسلامی مورد بررسی و رسیدگی قضایی قرار میگیرند. خوب است بدانید فروش داروهای روان گردان و مخدر جز در موارد درمانی که نیاز به اخذ مجوز و دستورات لازمه را دارد، ممنوع بوده و به هر میزان و کیفیتی که باشد، میتواند محکومیت فاعل را دربربگیرد. با اخذ مشاوره حقوقی از وکیل متخصص جرایم دارویی از روند پرونده کیفری خود مطلع شوید. پرونده خود را بدون وکیل، تنها رها نکنید.

با توجه به اینکه جرایم پزشکی و دارویی ارتباط مستقیم با ارزشمند ترین دارایی انسان ها یعنی حیات انسان ها دارد، موسسه حقوقی امین عدالت کبریا در سال جدید نیز به صورت ویژه ارایه دهنده خدمات حقوقی میباشد. موسسه ما با تشکیل دپارتمانی تخصصی با حضور بهترین وکلای پایه یک دادگستری متخصص در زمینه دعاوی پزشکی و دارویی تلاش دارد بهترین و تخصصی ترین خدمات حقوقی را در این پرونده ها ارایه بدهد. دغدغه های خود را با ما در میان بگذارید. نحوه شکایت، پیگیری پرونده پزشکی، تقدیم شکواییه به مراجع صالح و تنظیم لایحه دفاعیه و همچنین پیگیری دادخواست ضرر و زیان و ارائه مدارک و دلایل به دادگاه و غیره را از وکیل متخصص خود بخواهید. وکیل دعاوی پزشکی، دارای تجربه و مهارت میباشد.

جهت رفاه شما عزیزان و همچنین کاهش هزینه های حقوقی، از طرف موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا بسته های مشاوره با ویژگی های منحصر به فردی تهیه شده است که می توانید با بررسی جزئیات و شرایط هر یک، بسته مشاوره مورد نظر خود را انتخاب نموده و از مزایای آن بهره مند شوید.

گستردگی خدمات پزشکی موجب شده که تعداد شکایت های طرح شده علیه پزشکان از طرف بیماران یا از طریق وکیل دعاوی پزشکی و دارویی نیز افزایش یابد. لذا موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا در تهران با کادری مجرب از وکلای پایه یک دادگستری متخصص در دعاوی پزشکی بهترین خدمات حقوقی در زمینه پرونده های جرایم پزشکی و دارویی را ارایه میدهد.

وکیل جرایم دارویی به کلیه سوالات متداول مراجعه کنندگان از قبیل: نحوه شکایت از پزشک، مراحل رسیدگی یا مرجع صالح برای شکایت از پزشک، نحوه گرفتن دیه از پزشک و یا سایر تخلفات انتظامی پزشکان که در ذهن بزه دیدگان این حوزه وجود دارد، به نحو تخصصی پاسخ میدهد. مشاوره حقوقی با وکیل دعاوی پزشکی شاغل در موسسه حقوقی ما در تهران، یک انتخاب مطمئن و مفید است. هم اکنون با ما تماس بگیرید.

جهت آشنایی و آگاهی شما عزیزان با جزئیات قوانین جرایم پزشکی ، دعاوی پزشکی ، نحوه طرح و رسیدگی به دعاوی پزشکی و دارویی و پاسخگویی به سوالات متداول این حوزه از جرایم به همت تحریریه موسسه حقوقی امین عدالت کبریا که همگی از وکلای پایه یک دادگستری خبره در امور جرایم پزشکی و دارویی می باشند، مقالاتی کاربردی تهیه شده است. شما می توانید مقالات ما را مطالعه نمایید. در صورت هر گونه نیاز به مشاوره با وکیل دعاوی پزشکی با ما تماس بگیرید. همچنین میتوانید صفحه اینستاگرام ما را دنبال کرده و سوالات خود را کامنت کنید. سوالات خصوصی خود را در دایرکت ارسال نمایید. وکیل متخصص به شما پاسخ میدهد.

مقالات ما در رابطه با دعاوی پزشکی و دارویی

ویدئو های ما در رابطه با دعاوی پزشکی و دارویی