وکیل دعاوی پزشکی و دارویی

وکیل پزشکی وکیلی است که در زمینه جرایم پزشکی فعالیت مینماید. وکیل پزشکی وکیل کیفری است که به وکالت در پرونده های جرایم پزشکی، شکایت از پزشک، شکایت از موسسه غیرمجاز پزشکی، دخالت در امور پزشکی و غیره فعالیت میکند. بهترین وکیل جرایم پزشکی باید به قوانین دارویی و پزشکی کشور ایران مسلط باشد.

وکیل دعاوی پزشکی تهران در موسسه حقوقی ما وکیلی است که، در پرونده های کیفری طرح شده علیه پزشکان فعالیت میکند. این وکالت میتواند از طرف بیمار بعنوان شاکی و یا پزشک بعنوان متهم باشد. وکیل متخصص در دفاع از هر موضع، مطابق قوانین و مقررات عمل مینماید. وکیل متخصص از رویه عملی دادگاه ها و دادسرای جرایم پزشکی مطلع است. در جلسه مشاوره حقوقی با موکل، کلیه مراحل رسیدگی به شکایت مطروحه را توضیح میدهد. میتوانید وکیل دعاوی پزشکی را بصورت وکیل همراه، در کلیه مراحل دادرسی همراه خود داشته باشید. وکیل خانم و وکیل آقا برای شما موکلین گرامی تحت اختیار است. کافی است با موسسه حقوقی ما تماس بگیرید تا مشاور حقوقی ما توضیحات تکمیلی را خدمت شما ارایه دهد. کیفیت ما، معرف ماست.

وکیل دعاوی پزشکی بیان می دارد: پزشکان مطابق با قانون دارای مصونیت می باشند. این مصونیت با توجه به شغل حساس و خاص و البته مقدس پزشکان به ایشان اعطا شده است. چرا که پزشکان با ودیعه الهی که همان جان انسان است، در ارتباط هستند. ولیکن چنانچه پزشک معالج در فرض بروز تقصیر و یا عدم رعایت نظامات پزشکی و اهمال و عدم مهارت و در نهایت قصور پزشکی، مرتکب ایراد آسیب به بیمار شود، قابل تعقیب کیفری می باشد.

ممکن است برای شما این سوال مطرح شود که قصور پزشکی به چه معناست؟ وکیل پزشکی میگوید: هرگونه بی احتیاطی، بی مبالاتی، عدم رعایت نظامات مربوط به طبابت و درمان که منجر به آسیب بیمار میشود، قصور پزشکی نام دارد. سپس به اعمالی که در اثر قصور پزشکی در راستای امور پزشکی که شامل انجام عملیات درمانی در مطب های خصوصی خود و یا درمانگاه ها و بیمارستان ها مرتکب می شوند، جرایم پزشکی گفته می شود.

وکیل پزشکی در پرونده کیفری وکیلی است که به مراجع قضایی مراجعه کرده و نسبت به دفاع از شاکی یا متهم پرونده، اقدام مینماید. وکیل پزشکی اگر از ناحیه بیمار در پرونده ورود کند، نسبت به دفاع از حقوق شاکی و اثبات جرم، اقدام میکند. و اگر از طرف پزشک که متهم پرونده است، در پرونده کیفری اعلام وکالت کند، نسبت به دفاع از حقوق پزشک در دادگاه و دادسرا و سازمان نظام پزشکی اقدام میکند.

تخصص ما افتخار ماست.

وکیل جرایم دارویی به کلیه سوالات متداول مراجعه کنندگان از قبیل: نحوه شکایت از پزشک، مراحل رسیدگی یا مرجع صالح برای شکایت از پزشک، نحوه گرفتن دیه از پزشک و یا سایر تخلفات انتظامی پزشکان که در ذهن بزه دیدگان این حوزه وجود دارد، به نحو تخصصی پاسخ میدهد. مشاوره حقوقی با وکیل پزشکی شاغل در موسسه حقوقی ما در تهران، یک انتخاب مطمئن و مفید است. هم اکنون با ما تماس بگیرید.

وکیل دعاوی دارویی نیز درخصوص جرایم مربوط به قاچاق دارو و صادرات و واردات دارو ارایه دهنده خدمات حقوقی شایسته میباشد. اعتماد شما، سرمایه ماست. برای اطلاع از سایر هزینه های مربوط به تنظیم لایحه، تنظیم شکواییه و بسته های اشتراک ماهیانه مشاوره حقوقی همین حالا کلیک کنید. هزینه های خدمات ما در سال جدید هیچگونه افزایشی نداشته است.

وکیل پزشکی در پرونده شکایت از موسسه غیرمجاز پزشکی نیز فعالیت میکند. بسیاری از کلینیک های زیبایی امروزه، دارای مجوز تاسیس کلینیک از وزارت بهداشت نمیباشند. همچنین کادری که مشغول به فعالیت در این موسسات پزشکی غیرمجاز هستند، دارای پروانه طبابت یا تخصص کافی در زمینه جراحی های زیبایی نمیباشند. وکیل پزشکی این مورد را نیز به نحو احسن انجام میدهد.

وکیل پزشکی در شکایت از پزشک میتواند صرفا برای شما شکواییه تنظیم کند، یا صفر تا صد پرونده را انجام دهد. اگر شما قبل از طرح دعوا و تشکیل پرونده کیفری به وکیل مراجعه کنید، وکیل از ابتدا تا انتهای پرونده را انجام میدهد. در غیر اینصورت، شما همچنان میتوانید در هر مرحله ای که هستید، نسبت به تعیین وکیل پزشکی اقدام کنید و از آن به بعد را وکیل بسپارید.

دعاوی پزشکی

وکیل دعاوی پزشکی پرسش فوق را اینگونه پاسخ می دهد، با توجه به قوانین پزشکی که در قانون تشکیل سازمان نظام پزشکی مصوب ١٣٧۴ در خصوص تخلفات پزشکان می باشد، و با توجه به قانون مجازات اسلامی مصوب ١٣٩٢ میتوان گفت شکایت از دکتر با تنظیم شکواییه و ثبت آن آغاز میگردد. آن دسته از پزشکانی که در انجام وظایف خود اهمال ورزیده و یا مرتکب تقصیری گردیده اند، قابل تعقیب کیفری میباشند.

بررسی این مساله را از وکیل دعاوی پزشکی بخواهید. زیرا شما میتوانید پرونده مذکور را شخصا یا توسط وکیل جرایم پزشکی پیگیری نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه نحوه و راههای شکایت از پزشک متخلف در سال جدید، مقاله مراحل شکایت از پزشک را مطالعه فرمایید. همچنین میتوانید با وکیل متخصص بصورت تلفنی صحبت نمایید. هنر ما، جلب رضایت شماست.

وکیل پزشکی اگر از ناحیه متهم پرونده کیفری، اعلام وکالت کند، درواقع دارد از حقوق پزشک دفاع مینماید. در بسیاری از پرونده های شکایت از پزشک و جرایم پزشکی، پزشک مرتکب تخلف و قصور نشده، لذا با ارایه دفاع شایسته میتوان موفق به اخذ حکم برائت برای پزشک گردید.

نکته: پزشکان به دلیل مشغله کاری، از گرفتن وکیل پزشکی همواره استقبال مینمایند تا در جلسات پرونده، به جای پزشک، وکیل پایه یک شرکت نماید.

وکیل پزشکی در زمینه مطالبه دیه از پزشک، به شما میگوید که باید از چه طریقی اقدام نمایید، تا موفق به اخذ حکم پرداخت دیه توسط پزشک شوید. به عنوان مثال، آیا میدانید در صورت طرح شکایت از طریق سازمان نظام پزشکی، امکان مطالبه دیه از پزشک، از آن مرجع وجود ندارد؟ پس راه حل چیست؟

نکته: دیه، یک کیفر مالی است. پس نیاز به حکم دادگاه دارد.

وکیل پزشکی میگوید در سال جدید شاهد افزایش تعداد پرونده های شکایت علیه پزشک در زمینه جراحی های زیبایی صورت و اندام میباشیم. امروزه انجام عمل های زیبایی، امری متعارف در کشور میباشد. این عمل ها به دو دسته ضروری و غیرضروری (لوکس) تقسیم میگردند. از عمل های ضروری زیبایی میتوان به جراحی های پلاستیک برای آن دسته از افرادی که در حوادث رانندگی، حریق و مواردی ازاین قبیل گرفتار میشوند، اشاره نمود.

سایر عمل های زیبایی که جنبه درمانی ندارند، به خواست اشخاص صورت میپذیرد. از قبیل لیفت صورت، برجسته کردن و تزریق ژل در لب، جراحی زیبایی بینی، تراشیدن استخوان چانه، جراحی لیپوساکشن، جراحی لیپوماتیک، ابدومینوپلاستی، انواع پروتز سینه و کاشت مو و کاشت ابرو، بلفاروپلاستی و غیره. ممکن است پس از انجام این جراحی ها نتایج حاصله وفق توافقات اولیه صورت گرفته بین طرفین نباشد، یا به نحوی صورت پذیرد که در عرف هم آن حالت دارای ایراد فاحش و غیر قابل اغماض باشد. در اکثر موارد عنوان کیفری دخالت در امر پزشکی نیز مطرح میشود. تنظیم شکواییه خود را به ما بسپارید.

وکیل جرایم دارویی بیان میدارد: جرایم دارویی مانند جرایم پزشکی جزو دعاوی کیفری است. جرایم دارویی در محاکم ما به دلایل و عناوین مختلفی طرح و مورد رسیدگی قرار میگیرد. پرونده کیفری جرایم دارویی میتواند به دلیل شکایت از داروخانه ها باشد. یا به دلیل خرید و فروش داروی غیرمجاز باشد. بنا به هردلیلی که دعاوی کیفری جرایم دارویی طرح گردند،

در مرجع صالح یعنی دادگاه انقلاب اسلامی مورد بررسی و رسیدگی قضایی قرار میگیرند. خوب است بدانید فروش داروهای روان گردان و مخدر جز در موارد درمانی که نیاز به اخذ مجوز و دستورات لازمه را دارد، ممنوع بوده و به هر میزان و کیفیتی که باشد، میتواند محکومیت فاعل را دربربگیرد. با اخذ مشاوره حقوقی از وکیل متخصص جرایم دارویی از روند پرونده کیفری خود مطلع شوید. پرونده خود را بدون وکیل، تنها رها نکنید.

وکیل پزشکی در دادسرا و دادگاه، اعلام وکالت میکند. شما میتوانید هر وکیل پزشکی را صرفا برای انجام همان مرحله انتخاب کرده، و برای مرحله بعدی، وکیل دیگری انتخاب نمایید. به همین سبب، پرداخت حق الوکاله وکیل پزشکی بصورت اقساط و مرحله ای میباشد.

اگر از طریق سازمان نظام پزشکی اقدام به ثبت شکایت علیه پزشک خود میکنید، باید علاوه بر پیگیری پرونده، در مواعد مشخص به آنجا و سایر نهادهایی که مخاطب استعلام ها نیز میباشند، مراجعه نمایید.

وکیل پزشکی میتواند برای مرحله انجام شکایت در سازمان نظام پزشکی نیز تعیین و انتخاب شود. در اینصورت، شما صرفا در روز تشکیل کمیسیون سازمان، در جلسه شرکت کرده و به شرح اتفاق رخ داده، میپردازید.

وکیل دعاوی پزشک در تهران

وکیل خوب در دعاوی پزشکی در سال جدید را از موسسه حقوقی ما بخواهید. وکیل متخصص جرایم دارویی نیز برای شما توضیح میدهد که پرونده شما حسب مورد در دادگاه کیفری دو یا در دادگاه انقلاب مطرح میگردد. وکیل خوب و باتجربه، با آشنایی کامل با رویه حاضر در دادسرای جرایم پزشکی و دارویی و سازمان نظام پزشکی، از ابتدا مسیر صحیح خصوصا در نحوه طرح شکواییه و استفاده درست از دلایل و مدارک ابرازی از سوی بزه دیده را رعایت می نماید. چرا که کوچکترین بی توجهی در تنظیم شکواییه و تنظیم لایحه و نحوه طرح دعوا ممکن است خساراتی جبران ناپذیر برای موکل در پی داشته باشد.

وکیل خوب در دعاوی پزشکی همچنین می بایست از قوانین و مقررات گسترده ای که در این زمینه وجود دارد، آگاهی کامل داشته و با تسلط کامل بر این قوانین اقدام به طرح شکایت علیه پزشک یا دفاع از پزشکان نماید. تخصص را از موسسه حقوقی ما بخواهید.

شکایت از تخلف صنفی پزشکان به معنای تشکیل پرونده تخلفات انتظامی، در سازمان نظام پزشکی میباشد. هیات های بدوی و تجدیدنظر، کمیسیون های متشکله، عملکرد پزشک را بررسی میکنند. اگر موازین فنی و علمی را رعایت نموده باشد، وی را مقصر نشناخته و تبرئه مینمایند. در صورت احراز قصور، وی را به مجازات تخلف صنفی از قبیل: توبیخ کتبی با درج در پرونده، تعلیق پروانه طبابت بصورت موقت یا دائم و غیره محکوم مینمایند.

صفر تا صد پرونده شکایت از پزشک، توسط وکیل پزشکی انجام میپذیرد. چگونه؟ هنگامیکه شما برای تشکیل پرونده و طرح شکایت، از ابتدا به وکیل متخصص جرایم پزشکی وکالت میدهید، و حتی تنظیم شکواییه توسط ایشان صورت میپذیرد. در این فرض، ثبت شکواییه نیز از طریق کارتابل وکیل انجام شده، و نیازی به مراجعه حضوری شما به دفتر خدمات الکترونیک قضایی برای ثبت شکواییه، وجود ندارد. وکیل پزشکی در مراحل شکایت کیفری شخصا و راسا حضور به عمل رسانیده و کلیه الزامات قانونی را رعایت میکند. تقاضاها و استعلام ها و نامه های مربوطه را اخذ و به مرجع صالح میرساند. موکل الزام به مراجعه به هیچ نهاد و مرجعی را نداشته و وکیل پزشکی همه کارها را انجام میدهد.

وکیل پزشکی برای اثبات قصور پزشکی، تقاضای تشکیل کمیسیون پزشکی قانونی را در متن شکواییه قید میکند. خوب است بدانید وکیل جرایم پزشکی در اکثر موارد، به موکل میگوید پیش از طرح شکایت، نظر مشورتی سایر پزشکان متخصص در مورد موضوع مربوطه را جویا شود. هرچند، اعضای کمیسیون الزام به تبعیت از نظر پزشک خارج از کمیسیون را ندارند.

وکیل دعاوی پزشکی و دارویی

با توجه به اینکه جرایم پزشکی و دارویی ارتباط مستقیم با ارزشمند ترین دارایی انسان ها یعنی حیات انسان ها دارد، موسسه حقوقی امین عدالت کبریا در سال جدید نیز به صورت ویژه ارایه دهنده خدمات حقوقی در زمینه جرایم پزشکی میباشد. موسسه ما با تشکیل دپارتمانی تخصصی با حضور بهترین وکلای پایه یک دادگستری متخصص در زمینه دعاوی پزشکی و دارویی تلاش دارد بهترین و تخصصی ترین خدمات حقوقی را در این پرونده ها ارایه بدهد. دغدغه های خود را با ما در میان بگذارید. نحوه شکایت، پیگیری پرونده پزشکی، تقدیم شکواییه به مراجع صالح و تنظیم لایحه دفاعیه و همچنین پیگیری دادخواست ضرر و زیان و ارائه مدارک و دلایل به دادگاه و تنظیم شکواییه توسط وکیل پزشکی، مشاوره با وکیل جرایم پزشکی، اعتراض به نظریه پزشکی قانونی، تنظیم لایحه دفاعیه از اتهام، شرکت در جلسات شورا و صلح و سازش و غیره را از وکیل متخصص خود بخواهید. وکیل دعاوی پزشکی، دارای تجربه و مهارت میباشد.

وکیل خانم پزشکی به معنای وکیل پایه یک دادگستری است که در اکثر پرونده هایی که موکل ایشان، خانم میباشد، وکالت میکند. دلیل این امر واضح است. بسیاری از مراجعه کنندگان موسسه ما، برای صحبت در مورد مسایل زنان یا جراحی های زیبایی مانند شکم و پهلو و لیفت سینه، با وکیل خانم راحت تر میباشند. لذا حق انتخاب با شماست.

نکته: وکیل پزشکی آقا نیز در موسسه ما مشغول به فعالیت است. لذا شما حسب نیاز و احساس راحتی خود، نسبت به انتخاب وکیل خانم یا آقا از موسسه ما تصمیم گیری مینمایید.

جهت رفاه شما عزیزان و همچنین کاهش هزینه های حقوقی، از طرف موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا بسته های مشاوره با ویژگی های منحصر به فردی تهیه شده است که می توانید با بررسی جزئیات و شرایط هر یک، بسته مشاوره مورد نظر خود را انتخاب نموده و از مزایای آن بهره مند شوید.

گستردگی خدمات پزشکی موجب شده که تعداد شکایت های طرح شده علیه پزشکان از طرف بیماران یا از طریق وکیل دعاوی پزشکی و دارویی نیز افزایش یابد. لذا موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا در تهران با کادری مجرب از وکلای پایه یک دادگستری متخصص در دعاوی پزشکی بهترین خدمات حقوقی در زمینه پرونده های جرایم پزشکی و دارویی را ارایه میدهد.

وکیل پزشکی به کلیه سوالات متداول مراجعه کنندگان از قبیل: نحوه شکایت از پزشک، مراحل رسیدگی یا مرجع صالح برای شکایت از پزشک، نحوه گرفتن دیه از پزشک و یا سایر تخلفات انتظامی پزشکان که در ذهن بزه دیدگان این حوزه وجود دارد، به نحو تخصصی پاسخ میدهد. مشاوره حقوقی با وکیل دعاوی پزشکی شاغل در موسسه حقوقی ما در تهران، یک انتخاب مطمئن و مفید است. هم اکنون با ما تماس بگیرید.

جهت آشنایی و آگاهی شما عزیزان با جزئیات قوانین جرایم پزشکی ، دعاوی پزشکی ، نحوه طرح و رسیدگی به دعاوی پزشکی و دارویی و پاسخگویی به سوالات متداول این حوزه از جرایم به همت تحریریه موسسه حقوقی امین عدالت کبریا که همگی از وکلای پایه یک دادگستری خبره در امور جرایم پزشکی و دارویی می باشند، مقالاتی کاربردی تهیه شده است. شما می توانید مقالات ما را مطالعه نمایید. در صورت هر گونه نیاز به مشاوره با وکیل دعاوی پزشکی با ما تماس بگیرید. همچنین میتوانید صفحه اینستاگرام ما را دنبال کرده و سوالات خود را کامنت کنید. سوالات خصوصی خود را در دایرکت ارسال نمایید. وکیل متخصص به شما پاسخ میدهد.

مقالات ما در رابطه با دعاوی پزشکی و دارویی

ویدئو های ما در رابطه با دعاوی پزشکی و دارویی