وکیل قرارداد پیمانکاری

موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا در تهران ارائه دهنده خدمات حقوقی

وکیل قرارداد پیمانکاری و تعریف حقوق پیمان یعنی چه؟ حقوق پیمان به چه معناست؟ وکیل قرارداد پیمانکاری چه خصوصیتی دارد؟ وکیل متخصص قرارداد پیمانکاری از کجا پیدا کنیم؟ وکیل پیمانکاری حاضر در موسسه حقوقی امین عدالت کبریا چه کمکی به شما می کند؟ مشاوره با وکیل پیمانکاری از چه طریقی ممکن است؟ بررسی مدارک در پرونده های پیمانکاری چگونه صورت می گیرد؟ حق الوکاله وکیل قرارداد پیمانکاری چگونه تعیین می شود؟ هزینه مشاوره وکیل قرارداد پیمانکاری چقدر است؟ وکیل پیمانکاری برای شرکت ها چه شرایطی دارد؟

سوالات بالا و بسیاری از سوالات دیگر که دغدغه شما عزیزان در انتخاب وکیل قرارداد پیمانکاری می باشد، در ادامه توسط وکیل با تجربه قرارداد پیمانکاری حاضر در موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا با شماره ثبت ۴۸۶۶۰ پاسخ داده خواهد شد.

وکیل قراردادهای پیمانکاری

وکیل قرارداد پیمانکاری بیان می دارد؛ حرفه پیمانکاری در ایران به عنوان پدیده ای مدرن و امروزین با ظهور انقلاب مشروطه آغاز شد. قرارداد پیمانکاری در واقع تعیین کننده تمامی حقوق و تکالیفی است که برای دو طرف قرارداد یعنی کارفرما و پیمانکار می توان متصور شد. برای آگاهی از قراردادهای پیمانکاری و شناخت این قرارداد ها لازم است که با شرایط عمومی پیمان منتشر شده از سوی سازمان برنامه و بودجه کشور آشنایی کامل داشته باشید. قرارداد های پیمانکاری دارای انواع مختلف است که انعقاد آن در هر زمینه ای نیازمند تخصص و تجربه کافی می باشد. توصیه می شود برای تنظیم قرارداد های کارآمد و منطبق با قانون که در مسیر پروژه شما را از هرگونه گزندی در امان دارد، از خدمات وکیل قرارداد پیمانکاری حاضر در موسسه حقوقی امین عدالت کبریا با شماره ثبت ۴۸۶۶۰ بهره مند گردید.

قرارداد پیمانکاری از یک طرف یک توافق است، چرا که طرفین قرارداد پیمانکاری در مورد بعضی از بند های این قرارداد باید به توافق برسند. از سوی دیگر به جهت اینکه بخشی از قرارداد پیمانکاری از سوی سازمان برنامه و بودجه از پیش تعیین شده است جنبه امری پیدا می کند و طرفین نمی توانند با توافق خللی به این بخش ها وارد آورند.

وکیل پیمانکاری

وکیل قرارداد پیمانکاری باید دو خصوصیت بارز داشته باشد، ابتدا اینکه باید در زمینه قرارداد های پیمانکاری از دانش حقوقی کافی برخوردار باشد، یعنی باید قوانین و مقررات مرتبط در این حوزه را به خوبی شناخته و مسلط باشد. دوم اینکه باید تجربه فعالیت در این زمینه را داشته و با چند و چون قراردادهای پیمانکاری و مسائلی که ممکن است در این راه به وقوع بپیوندند آشنا باشد تا امکان ارائه بهترین راه کارها را در اختیار داشته باشد. همه این خصوصیت ها را شما می توانید از ما بخواهید چرا که وکلای حاضر در موسسه حقوقی امین عدالت کبریا با شماره ثبت ۴۸۶۶۰ از بهترین ها هستند.

وکیل قرارداد پیمانکاری بیان می دارد، قرارداد پیمانکاری به عنوان یک عقد یا قرارداد لاجرم دارای دو طرف است، همانطور که سایر عقود نیز دارای همین شرایط می باشند.

در قرارداد پیمانکاری یک طرف را کارفرما می نامند که مالک پروژه مورد توافق می باشد، که عموما در قرارداد های پیمانکاری دولت می باشد، مانند:

  • قرارداد های منعقده میان شهرداری و شرکت های خصوصی یا اشخاص
  • قرارداد های پیمانکاری برق
  • قرارداد پیمانکاری انواع فعالیت های ساختمانی و ….

طرف دیگر قرارداد پیمانکاری پیمانکار است که می تواند شخص حقیقی یا حقوقی باشد که انجام پروژه مورد نظر بر عهده پیمانکار می باشد.

شما میتوانید از وکیل دعاوی حقوقی مشاوره دریافت نموده و به کلیه پرسش های خود پاسخ بدهید. کافی است یکی از راه های ارتباط با وکیل حقوقی موسسه ما را انتخاب نمایید. همچنین میتوانید در کلیه مسایل حقوقی و دادگاهی خود، از خدمات وکیل همراه استفاده نمایید. کافی است جهت مشاوره با ما تماس بگیرید.

راه پیدا کردن وکیل متخصص در قرارداد پیمانکاری بررسی رزومه و پرونده هایی است که وکیل مورد نظر انجام داده است. پرونده هایی که مربوط به قراردادهای پیمانکاری است از جمله تخصصی ترین و مهم ترین پرونده هایی است که در محاکم ما وجود دارد و شما باید با بررسی دقیق از وکلایی استفاده نمایید که در زمینه مورد نظر با تجربه و متخصص باشند. وکیل قرارداد پیمانکاری حاضر در موسسه حقوقی امین عدالت کبریا با شماره ثبت ۴۸۶۶۰ با سابقه فعالیت در شرکت های بزرگ پیمانکاری، بلاشک بهترین انتخاب برای شماست.

وکیل قرارداد پیمانکاری بیان می دارد، قرارداد پیمانکاری یکی از قرارداد هایی است که به علت گذشتن مدت زیاد از زمان انعقاد قرارداد تا پایان پروژه اختلافات زیادی مابین کارفرما و پیمانکار اتفاق می افتد از جمله خسارت های تاخیر در پرداخت های مالی از سوی کارفرما یا خسارت تاخیر در تحویل پروژه از سوی پیمانکار و یا حوادثی که در طول کار اتفاق می افتد برای کارگران مشغول در پروژه و … به همین جهت وکیل قرارداد پیمانکاری باید تجربه و تخصص کافی در این حوزه را داشته باشد تا بتواند از حقوق موکل خویش به بهترین شکل ممکن دفاع نماید. موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا با سابقه درخشان در زمینه قرارداد های پیمانکاری و با بهره گیری از وکلای متخصص و با تجربه در این زمینه این نوید را به شما عزیزان می دهد که بهترین و با کیفیت ترین خدمات را از ما دریافت کنید.

وکیل متخصص قرارداد پیمانکاری در پرسش به پرسش فوق بیان می دارد، قرارداد های پیمانکاری دارای ویژگی هایی است که موجب خاص شدن این قرارداد ها نسبت به سایر قرارداد ها می شود. از جمله مهم ترین ویژگی قراردادهای پیمانکاری مبلغ این قراردادهاست که عموما به نسبت سایر قراردادها مبالغ بالاتری را در بر می گیرد. ویژگی دیگر این قراردادها مدت قرارداد است، مدت در قراردادهای پیمانکاری علاوه بر اینکه از ابتدا زیاد می باشد، در طول اجرای پروژه نیز دلایل بسیاری موجب طولانی تر شدن این مدت می شود و عمدتا این افزایش مدت یکی از مشکلات طرفین نیز محسوب می شود.

وکیل قرارداد پیمانکاری حاضر در موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا با شماره ثبت ۴۸۶۶۰ خدمات حقوقی متنوعی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد، از جمله بررسی مدارک و مستندات شما و ارائه راهکار جهت پیشبرد قرارداد و یا تنظیم دادخواست یا لایحه دفاعیه برای شما عزیزان و همچنین وکیل قرارداد پیمانکاری می تواند نامه ها و اظهارنامه ها یا هرگونه مکاتبه ای که در زمان اختلاف با پیمانکار و کارفرما بدان احتیاج دارید را در اسرع وقت برای شما تنظیم نماید. از لحظه تلخ شروع اختلاف با کارفرما تا لحظه شیرین احقاق حق با شما هستیم.

از هر طریقی که شما بخواهید! روشی که شما انتخاب می کنید، قطعا بهترین روش برای ما نیز می باشد چرا که سهولت شما در دسترسی به خدمات حقوقی هدف ماست. اما راه هایی که ما برای شما پیش بینی کرده ایم عبارتند از تماس تلفنی یا مراجعه حضوری و یا از طریق ارسال مدراک در فضای مجازی و یا هر روش دیگری که شما پیشنهاد دهید و برای ما مقدور باشد امکان پذیر است، کمک به شما پیمانکاران و کارفرمایان عزیز، موجب خرسندی ماست.

تعیین حق الوکاله قرارداد پیمانکاری به آیتم های بسیاری بستگی دارد که وکیل بعد از بررسی تمامی این آیتم ها مبلغ حق الوکاله را تعیین می نماید به عنوان مثال حق الوکاله پرونده ای که در تهران باشد یا شهرستان متفاوت است و همچنین مبلغ قرارداد شما نیز در میزان حق الوکاله تاثیر گذار است و عوامل دیگری که در این زمینه دخیل می باشد. اما جای نگرانی نیست چرا که تعیین حق الوکاله به صورت توافقی بوده و شما می توانید در پرداخت مبلغ نیز از شرایط پرداخت اقساط استفاده نمایید.

هزینه مشاوره وکیل قرارداد پیمانکاری با توجه به سیاست های موسسه حقوقی امین عدالت کبریا با شماره ثبت ۴۸۶۶۰ برای یک ساعت مشاوره دویست هزار تومان می باشد که این مبلغ با توجه به ارائه مدارک از سوی شما و موارد دیگر قابل افزایش است. همچنین اگر شما به هر دلیلی تمایل به مراجعه حضوری ندارید یا در تهران مستقر نیستید، می توانید بدون مراجعه حضوری به موسسه، مدارک خود را از طریق فضای مجازی برای وکیل پیمانکاری ارسال کنید و مشاوره های لازم را از این طریق اخذ نمایید.

اگر شرکت پیمانکاری هستید و وکیل ندارید، قطعا صد قدم از بقیه رقبا عقب هستید! قراردادهای پیمانکاری از تخصصی ترین قراردادهاست و به هیچ عنوان نمی توان تصور کرد که بدون وکیل پیمانکاری این قراردادها منعقد شود. هیچ شخصی جز وکیلی که پله های دادگستری را بالا پایین کرده است و با تمام زوایای این قراردادها آشناست نمی تواند شما را در این راه همراهی کند. برای هر شرکت پیمانکاری واجب ترین چیز یک وکیل متخصص و با تجربه در زمینه پرونده های پیمانکاری است، چرا که حتما و قطعا اگر شما شرکت پیمانکاری هستید که وکیل ندارد، تا به حال به دلیل اشتباهات حقوقی با پرونده های پیچیده ای مواجه شده اید که در ابتدای امر اگر از وکیل متخصص پیمانکاری استفاده می کردید، هرگز با این مشکلات واجه نمی شدید. در نتیجه نداشتن وکیل ضرر های هنگفتی به همراه دارد که با یک اقدام هوشمندانه و استفاده از خدمات یک وکیل توانمند می توان از ورود آن جلوگیری نمود.

قرارداد پیمانکاری

با عنایت به خاص بودن حوزه قرارداد های پیمانکاری و رایج نبودن این پرونده ها در محاکم دادگستری همکاران وکیل به ندرت در این زمینه فعالیت داشته اند و به همین دلیل علاقه چندانی نیز به کسب اطلاعات در این حوزه ندارند، از این رو موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا در تهران در جهت رفع نیازهای شما عزیزان اقدام به تشکیل دپارتمانی تخصصی از وکلای پایه یک دادگستری با تجربه در زمینه قرارداد های پیمانکاری نموده است تا بهترین و با کیفیت ترین خدمات را در این حوزه به شما ارائه نماید. برای مشاوره با وکیل پیمانکاری در تهران با ما تماس بگیرید.

مقالات ما در رابطه با پیمانکاری

ویدئو های ما در رابطه با پیمانکاری