وکیل دعاوی کیفری

موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا در تهران ارائه دهنده خدمات حقوقی

وکیل دعاوی کیفری کیست؟ وکیل کیفری در پرونده ها چگونه اقدام میکند؟ اخذ وکیل کیفری از موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا به شماره ثبت ۴۸۶۶۰ چگونه است؟ حق الوکاله وکیل کیفری در سال جدید چقدر است؟

مزایای داشتن وکیل متخصص کیفری در پرونده های مختلف چیست؟ مشاوره حقوقی با وکیل دعاوی کیفری مانند وکیل کلاهبرداری، وکیل خیانت در امانت، وکیل سرقت و غیره چه فوایدی دارد؟ بهتر است چه هنگام نسبت به اخذ وکیل کیفری متخصص اقدام نماییم؟ مطالعه پرونده توسط وکیل متخصص امور کیفری چگونه است؟ با ما به همه سوالات خود پاسخ دهید.

وکیل دعاوی کیفری

وکیل دعاوی کیفری به وکیلی گفته میشود که بصورت تخصصی به انجام وکالت در پرونده های کیفری میپردازد. دعاوی کیفری دارای حساسیت زیادی هستند. ارتکاب جرم، پیشرفت روز افزون دارد. جرایم بصورت سنتی و مدرن، مانند جرم کلاهبرداری اینترنتی و سرقت اینترنتی، در حال وقوع هستند. لذا ضروری است، قربانیان جرم و شاکی های یک پرونده، با استفاده از وکیل متخصص کیفری، اقدام به طرح شکواییه و دعوا نمایند. زیرا وکیل کیفری دارای تسلط کامل بر قوانین و رویه عملی محاکم میباشد. موسسه حقوقی ما از وکلای پایه یک دادگستری تشکیل شده است. تخصص در انواع دعاوی کیفری را از ما بخواهید.

دعاوی کیفری

وکیل دعاوی کیفری بیان میدارد: به استناد ماده ۲ قانون مجازات اسلامی “هر رفتاری اعم از فاعل یا ترک فعل که در قانون برای آن مجازات تعیین شده است جرم محسوب می شود.” به استناد ماده مذکور دعاوی کیفری ناشی از ارتکاب جرم است. چرا که افراد جامعه پس از اینکه مورد جرم واقع میگردند، به سراغ احقاق حق و جبران لطمه های مالی و جانی خویش میروند. و اقدام به طرح دعوای کیفری در محاکم کیفری می نمایند.

موسسه حقوقی امین عدالت کبریا ابتدائا وکیل کیفری را در اختیار شما قرار میدهد. تا با مشاوره حقوقی تخصصی وی، مشخص گردد که پرونده شما اساسا حقوقی است یا کیفری است. راهکار قانونی صحیح در سال جدید را از ما بخواهید.

مزایای مشاوره با وکیل متخصص کیفری در تهران چیست؟ دوستان عزیز، دقت کنید، اگر شخصی مرتکب فعل یا ترک فعلی شود که در قانون برای آن جرم انگاری صورت گرفته باشد، صحبت از طرح دعوای کیفری مطرح میشود. طرح دعوا با تنظیم شکواییه صورت میپذیرد. با تقدیم شکواییه به محاکم کیفری دارای صلاحیت، پرونده کیفری تشکیل میگردد. حال کلیه این مراحل را چه کسی برای شما توضیح میدهد؟ چگونه میتوانید از راهکارهای قانونی حتی در حین پرونده، مطلع شوید؟ با دریافت مشاوره حقوقی از وکیل دعاوی کیفری میتوانید به همه سوالات خود پاسخ دهید. به وکیل متخصص کیفری وکالت در مطالعه پرونده بدهید. از وی تنظیم لایحه دفاعیه بخواهید. هم اکنون با ما تماس بگیرید.

دپارتمان تخصصی موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا در تهران بر خود واجب دانست که مشاوره حقوقی در امور کیفری صرفا توسط وکیل دعاوی کیفری ارایه شود. زیرا شاکی یا متهم با جرم و مجازات سر و کار داشته و مساله بسیار مهم و سرنوشت ساز میباشد. زیرا ممکن است بیگناهی مجازات شود. یا ممکن است حق شاکی پایمال شود. لذا وکیل متخصص کیفری که دارای پروانه پایه یک دادگستری میباشد، در موسسه حقوقی ما مشغول به فعالیت میباشد. مراجعه کنندگان محترم از نخستین روز جلسه، با وکیل دعاوی کیفری صحبت مینمایند. حتی مشاوره حقوقی تخصصی صرفا توسط ایشان ارایه میگردد.

وکیل دعاوی کیفری باید به فعالیت در این حوزه علاقه مند باشد. زیرا ما در دعاوی کیفری با نهادی به نام دادسرا روبه رو هستیم. که در دعاوی حقوقی این مرحله وجود ندارد. انجام امور مربوط به دادسرا، نیاز ضروری به پیگیری مداوم دارد. به عنوان مثال در دعاوی حقوقی وکیل صرفا در زمان تشکیل جلسات نیاز دارد که در جلسه دادگاه شرکت کند. اما در دعاوی کیفری وکیل کیفری می بایست از ابتدای طرح شکایت با مراجعه به نهادهای مختلف از جمله کلانتری ها در صدد جمع آوری دلایل مورد نیاز بر آید. تا بتواند از این دلایل در جهت اثبات ادعای خویش عندالمحکمه بهره ببرد. وکیل متخصص کیفری را از موسسه حقوقی ما بخواهید.

طرح دعوای کیفری را از وکیل کیفری خود بخواهید. ایجاد و تشکیل یک پرونده کیفری، یا با شکایت شاکی خصوصی شخصا یا توسط وکیل کیفری او انجام میشود. یا پرونده کیفری به موجب گزارش ضابطان دادگستری در جرایم مشهود تشکیل میگردد. و یا اینکه دادستان اعلام جرم نماید. در هر یک از دو مورد اخیر نیز وکیل دعاوی کیفری با اعلام وکالت وارد پرونده میشود.

بهترین زمان برای گرفتن وکیل کیفری، قبل از هرگونه اقدام قانونی و تشکیل پرونده میباشد. حتی تنظیم شکواییه را بر عهده وکیل کیفری بگذارید. پیگیری روند پرونده بر عهده وکیل دعاوی کیفری است. بهترین تصمیم در طرح دعاوی کیفری و تنظیم شکواییه، اخذ و به همراه داشتن وکیل متخصص کیفری و خبره در زمینه مربوطه است.

وکیل کیفری

مراجعه به دادسراها و دادگاه های کیفری به جهت حساسیت بسیار بالای اینگونه دعاوی و ارتباط مستقیم آنها با جان، مال و آبروی طرفین دعوا، مصداق بارز یک کار تخصصی می باشد. که قطع به یقین افراد عادی جامعه چنین تخصصی را دارا نمی باشند. عدم توجه به این نکته و مراجعه نکردن به یک وکیل پایه یک دادگستری متخصص در دعاوی کیفری، صرفا سبب اطاله دادرسی و دلسرد شدن مراجعه کنندگان به دستگاه قضا میشود. مضافا آنکه به نتیجه دلخواه نمیرسند. موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا میتواند این اطمینان را به شما بدهد که در دعاوی کیفری خود، وکیل دعاوی کیفری را در اختیار شما عزیزان قرار میدهد. که علاوه بر انجام وکالت به نحو شایسته و قانونمند، روانشناسی قابل در درک دلواپسی های شما باشد.

باید وکیل بگیرم و نمیتوانم خودم شخصا پرونده را پیگیری کنم؟ این مورد یکی از سوالات شما دوستان خصوصا در سال جدید است. دوستان عزیز، پرواضح است که مزایای گرفتن وکیل کیفری در دعوای کیفری قابل احصا و شمارش نمیباشد! وکیل دعاوی کیفری برای شما تمام مفاهیم و عبارات تخصصی قانونی را توضیح و تبیین میدارد. وکیل متخصص کیفری شما را از چگونگی روند پرونده مطلع میسازد. ایشان کلیه نکات لازمه را به شما گوشزد مینماید. زیرا شما باید وفق قانون و صداقت، در دادگاه سخن بگویید. یک وکیل خوب کیفری میتواند ذهن و خاطر شما را از آشفتگی برهاند. و هرگونه ابهامی که در ذهن شماست را از بین ببرد.

حق الوکاله وکیل دعاوی کیفری در موسسه حقوقی امین عدالت در سال جدید مانند سالهای قبل بوده و افزایش پیدا نکرده است. در بسیاری از پرونده های کیفری در گام نخست، مانند جرایم پزشکی، همچنان پایه هزینه وکیل و حق الوکاله آن، ۱۰ میلیون تومان میباشد. که حسب مورد قابل کاهش و افزایش میباشد. حق الوکاله وکیل کلاهبردرای، خیانت در امانت، سرقت و سایر موضوعات کیفری مطابق مرحله مورد اقدام و اوضاع و احوال پرونده تعیین میگردد. شما میتوانید حق الوکاله را به صورت اقساط نیز پرداخت نمایید. میزان حق الوکاله و نحوه پرداخت آن کاملا قابلیت توافق و تراضی میان وکیل دعاوی کیفری و موکل را دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص حق الوکاله هر مرحله و هر پرونده کیفری با ما تماس بگیرید.

وکیل کیفری که در موسسه ما بصورت تخصصی مشاوره میدهد، هزینه تعیین شده از طرف موسسه را دریافت میکند. هزینه مشاوره حقوقی تخصصی در موسسه حقوقی امین عدالت به شماره ثبت ۴۸۶۶۰ در سال جدید نیز ثابت بوده و افزایش پیدا نکرده است. شما عزیزان میتوانید با پرداخت مبلغ ۳۰۰ هزار تومان با وکیل متخصص کیفری صحبت کنید. وکیل دعاوی کیفری ما کلیه موضوعات کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، فروش مال غیر، جرایم رایانه ای و سایر موضوعات کیفری را پوشش میدهد. همچنین توصیه میگردد که عضو خانواده بزرگ امین عدالت بشوید. سپس از خدمات حقوقی و تخفیفات ویژه ما استفاده نمایید. ما همواره به راه هایی می اندیشیم که به رضایت شما منتهی شود.

موسسه حقوقی و داوری امین عدالت در تهران، با ارائه بسته های متنوع مشاوره حقوقی سعی نموده تا جای ممکن، هزینه های خدمات حقوقی را پایین آورده تا در صورت نیاز، حداقل بتوانید از مشاوره یک وکیل متخصص دعاوی کیفری در انجام امور حقوقی خود استفاده نموده و حتی بتوانید از وی در راستای تنظیم لوایح، شکواییه ها، دادخواست ها و قرارداد های خود بهرمند گردید. لذا می توانید از بسته های مشاوره حقوقی ما شامل بسته های ۲۰۰ و ۳۰۰ هزار تومانی، ۱ تا ۳ میلیون تومانی دیدن فرمایید و بسته دلخواه خود را انتخاب نمایید. جهت کسب اطلاع از جزییات این بسته های جذاب و کم هزینه، همین حالا کلیک کنید.

وکیل دعاوی کیفری میتواند مطابق میل شما، ابتدا فقط مشاوره حقوقی به شما عزیزان ارایه بدهد. اگر به مشاوره حقوقی تخصصی با وکیل مجرب در دعاوی کیفری فکرمیکنید، با ما تماس بگیرید. اگر میخواهید تنظیم شکواییه یا تنظیم لایحه نمایید، به ما مراجعه کنید. ما به شما این اطمینان را می دهیم که با مراجعه به موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا در تهران بهترین مشاوره را دریافت میکنید.

مقالات ما در رابطه با دعاوی کیفری

ویدئو های ما در رابطه با دعاوی کیفری