وکیل کیفری

وکیل کیفری

وکیل کیفری به وکیل پایه یکی گفته میشود که بخش عمده فعالیت خویش را به وکالت در موضوعات مختلف کیفری و جزایی اختصاص داده و به قوانین جزایی از قبیل: قانون مجازات اسلامی، قانون مبارزه با مواد مخدر، قانون آیین دادرسی کیفری و سایر قوانین خاص کیفری و به مراحل رسیدگی قضایی به پرونده کیفری مانند دادسرا، کلانتری، پزشکی قانونی و دادگاه کیفری اشراف دارد.

وکیل دعاوی کیفری به وکیلی گفته میشود که بصورت تخصصی به انجام وکالت در پرونده های کیفری میپردازد. دعاوی کیفری دارای حساسیت زیادی هستند. ارتکاب جرم، پیشرفت روز افزون دارد. جرایم بصورت سنتی و مدرن، مانند جرم کلاهبرداری اینترنتی و سرقت اینترنتی، در حال وقوع هستند. لذا ضروری است، قربانیان جرم و شاکی های یک پرونده، با استفاده از وکیل متخصص کیفری، اقدام به طرح شکواییه و دعوا نمایند. زیرا وکیل کیفری دارای تسلط کامل بر قوانین و رویه عملی محاکم میباشد. موسسه حقوقی ما از وکلای پایه یک دادگستری تشکیل شده است. تخصص در انواع دعاوی کیفری را از ما بخواهید.

دعاوی کیفری

وکیل دعاوی کیفری بیان میدارد: به استناد ماده ۲ قانون مجازات اسلامی “هر رفتاری اعم از فاعل یا ترک فعل که در قانون برای آن مجازات تعیین شده است جرم محسوب می شود.” به استناد ماده مذکور دعاوی کیفری ناشی از ارتکاب جرم است. چرا که افراد جامعه پس از اینکه مورد جرم واقع میگردند، به سراغ احقاق حق و جبران لطمه های مالی و جانی خویش میروند. و اقدام به طرح دعوای کیفری در محاکم کیفری می نمایند.

موسسه حقوقی امین عدالت کبریا ابتدائا وکیل کیفری را در اختیار شما قرار میدهد. تا با مشاوره حقوقی تخصصی وی، مشخص گردد که پرونده شما اساسا حقوقی است یا کیفری است. راهکار قانونی صحیح در سال جدید را از ما بخواهید.

مزایای مشاوره با وکیل متخصص کیفری در تهران چیست؟ دوستان عزیز، دقت کنید، اگر شخصی مرتکب فعل یا ترک فعلی شود که در قانون برای آن جرم انگاری صورت گرفته باشد، صحبت از طرح دعوای کیفری مطرح میشود. طرح دعوا با تنظیم شکواییه صورت میپذیرد. با تقدیم شکواییه به محاکم کیفری دارای صلاحیت، پرونده کیفری تشکیل میگردد. حال کلیه این مراحل را چه کسی برای شما توضیح میدهد؟ چگونه میتوانید از راهکارهای قانونی حتی در حین پرونده، مطلع شوید؟ با دریافت مشاوره حقوقی از وکیل دعاوی کیفری میتوانید به همه سوالات خود پاسخ دهید. به وکیل متخصص کیفری وکالت در مطالعه پرونده بدهید. از وی تنظیم لایحه دفاعیه بخواهید. هم اکنون با ما تماس بگیرید.

دپارتمان تخصصی موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا در تهران بر خود واجب دانست که مشاوره حقوقی در امور کیفری صرفا توسط وکیل دعاوی کیفری ارایه شود. زیرا شاکی یا متهم با جرم و مجازات سر و کار داشته و مساله بسیار مهم و سرنوشت ساز میباشد. زیرا ممکن است بیگناهی مجازات شود. یا ممکن است حق شاکی پایمال شود. لذا وکیل کیفری باتجربه ای که دارای پروانه پایه یک دادگستری میباشد، در موسسه حقوقی ما مشغول به فعالیت میباشد. مراجعه کنندگان محترم از نخستین روز جلسه، با وکیل دعاوی کیفری صحبت مینمایند. حتی مشاوره حقوقی تخصصی مانند مواد مخدر شیشه صرفا توسط وکیل کیفری جرایم مواد مخدر ارایه میگردد.

وکیل دعاوی کیفری باید به فعالیت در این حوزه علاقه مند باشد. زیرا ما در پرونده های کیفری با نهادی به نام دادسرا روبه رو هستیم. که در دعاوی حقوقی این مرحله وجود ندارد. انجام امور مربوط به دادسرا، نیاز ضروری به پیگیری مداوم دارد. به عنوان مثال در دعاوی حقوقی وکیل صرفا در زمان تشکیل جلسات نیاز دارد که در جلسه دادگاه شرکت کند. اما در دعاوی کیفری وکیل کیفری می بایست از ابتدای طرح شکایت با مراجعه به نهادهای مختلف از جمله کلانتری ها در صدد جمع آوری دلایل مورد نیاز بر آید. تا بتواند از این دلایل در جهت اثبات ادعای خویش عندالمحکمه بهره ببرد. وکیل کیفری حرفه ای و کاربلد را از موسسه حقوقی ما بخواهید.

طرح دعوای کیفری و تشکیل پرونده کیفری را از وکیل کیفری خود بخواهید. ایجاد و تشکیل یک پرونده کیفری، یا با شکایت شاکی خصوصی شخصا یا توسط وکیل کیفری او انجام میشود. یا پرونده کیفری به موجب گزارش ضابطان دادگستری در جرایم مشهود تشکیل میگردد. و یا اینکه دادستان اعلام جرم نماید. در هر یک از دو مورد اخیر نیز وکیل کیفری با اعلام وکالت وارد پرونده میشود.

بهترین زمان برای تعیین وکیل کیفری در پرونده، ابتدای امر و قبل از هرگونه اقدام قانونی و تشکیل پرونده میباشد. حتی تنظیم شکواییه را بر عهده وکیل کیفری متخصص و کاربلد بگذارید. پیگیری روند پرونده بر عهده وکیل کیفری است. بهترین تصمیم در طرح دعاوی کیفری و تنظیم شکواییه، اخذ و به همراه داشتن وکیل دعاوی کیفری و خبره در زمینه مربوطه است.

دفاع از حقوق شما، رسالت ماست.

مراجعه به دادسراها و دادگاه های کیفری به جهت حساسیت بسیار بالای اینگونه دعاوی و ارتباط مستقیم آنها با جان، مال و آبروی طرفین دعوا، مصداق بارز یک کار تخصصی می باشد. که قطع به یقین افراد عادی جامعه چنین تخصصی را دارا نمی باشند. عدم توجه به این نکته و مراجعه نکردن به یک وکیل پایه یک دادگستری متخصص در دعاوی کیفری، صرفا سبب اطاله دادرسی و دلسرد شدن مراجعه کنندگان به دستگاه قضا میشود. مضافا آنکه به نتیجه دلخواه نمیرسند. موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا میتواند این اطمینان را به شما بدهد که در دعاوی کیفری خود، وکیل دعاوی کیفری را در اختیار شما عزیزان قرار میدهد. که علاوه بر انجام وکالت به نحو شایسته و قانونمند، روانشناسی قابل در درک دلواپسی های شما باشد.

وکیل پرونده کیفری

وکیل کیفری باید بگیرم و نمیتوانم خودم شخصا پرونده را پیگیری کنم؟ این مورد یکی از سوالات شما دوستان خصوصا در سال جدید است. دوستان عزیز، پرواضح است که مزایای گرفتن وکیل کیفری در دعوای کیفری قابل احصا و شمارش نمیباشد! وکیل دعاوی کیفری برای شما تمام مفاهیم و عبارات تخصصی قانونی را توضیح و تبیین میدارد. وکیل متخصص کیفری شما را از چگونگی روند پرونده مطلع میسازد. ایشان کلیه نکات لازمه را به شما گوشزد مینماید. زیرا شما باید وفق قانون و صداقت، در دادگاه سخن بگویید. یک وکیل خوب کیفری میتواند ذهن و خاطر شما را از آشفتگی برهاند. و هرگونه ابهامی که در ذهن شماست را از بین ببرد.

وکیل کیفری در موسسه امین عدالت هم بصورت حضوری با ارباب رجوع ملاقات داشته و به وی مشاوره میدهد، و هم بصورت آنلاین و غیرحضوری با موکل صحبت کرده و بصورت سیستمی و بدون حضور موکل، وکالتنامه تنظیم کرده و صرفا از موکل کد دریافت مینماید. دلیل این امر، راحتی بیشتر برای تعیین وکیل کیفری، خصوصا در مواقعی که موکل خارج از تهران یا خارج از کشور است، و یا وقت و فرصت کافی برای مراجعه حضوری به دفتر موسسه ندارد، میباشد.

وکیل دعاوی کیفری میتواند مطابق میل شما، ابتدا فقط مشاوره حقوقی به شما عزیزان ارایه بدهد. اگر به مشاوره حقوقی تخصصی با وکیل مجرب در دعاوی کیفری فکرمیکنید، با ما تماس بگیرید. اگر میخواهید تنظیم شکواییه یا تنظیم لایحه نمایید، به ما مراجعه کنید. ما به شما این اطمینان را می دهیم که با مراجعه به موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا در تهران بهترین مشاوره را دریافت میکنید.

مقالات ما در رابطه با دعاوی کیفری

ویدئو های ما در رابطه با دعاوی کیفری