برای اثبات سو استفاده از علامت تجاری ثبت شده شما می توانید از تامین دلیل و همچنین مستند سازی فضای مجازی یا حقیقی که علامت شما در آن فضا مورد سو استفاده قرار گرفته است، استفاده نمایید.

به طور معمول علامت تجاری یا در فضای مجازی در سایت ها و نرم افزارهای اجتماعی مورد سو استفاده قرار می گیرد و یا روی بسته بندی کالاها، برای مستند سازی این امر شما باید بلافاصله پس از روئیت علامت تجاری خود به شورای حل اختلاف محل مراجعه نمایید و درخواتس کارشناس متخصص در زمینه را کنید.

شورای حل اختلاف کارشناس مورد نظر را تعیین می کند و کارشناس با راهنمایی شما در خصوص اقدامات انجام شده اقدام به تهیه گزارش می نماید. گزارش کارشناسی تنظیم شده به عنوان دلایل شما برای طرح دعوا علیه شخص یا شرکت مورد نظر، مورد استفاده قرار می گیرد.

وکیل خوب شکایت از کپی علامت تجاری

شکایت سو استفاده از علامت تجاری بدون توجه به محل اقامت شاکی و یا مشتکی عنه، در محاکم قضایی تهران مورد رسیدگی قرار می گیرد. موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا با شماره ثبت ۴۸۶۶۰ در تهران آماده ارائه خدمات تخصصی در زمینه شکایت از کپی علامت تجاری به شما عزیزان می باشد. برای مشاوره حضوری یا تلفنی با وکلای با تجربه موسسه با ما تماس بگیرید.

◁◁ بیشتر بدانید:  حمایت از علامت تجاری که در خارج از ایران ثبت شده است
به این نوشته از راست به چپ چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۲ میانگین امتیاز: ۵]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دیگر ویدیو های این دسته بندی

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments