نکات پرونده های پیمانکاری

اهمیت تعیین تاریخ شروع تعلیق قرارداد از این حیث می باشد که مدت تعلیق قرارداد پیمانکاری می بایست جزو تاخیر های مجاز پیمانکار محاسبه گردد لذا پیمانکار باید از این تاریخ به درستی و دقت مطلع باشد. از طرف دیگر تعیین تاریخ تعلیق قرارداد از حیث مبلغ بالاسری که کارفرما باید بابت این مدت به پیمانکار پرداخت گردد، از اهمیت بالایی برخوردار است.

تاریخ تعلیق قرارداد چگونه تعیین می گردد؟

تاریخ تعلیق قرارداد قاعدتا باید توسط کارفرما و طی نامه رسمی به پیمانکار تعیین گردد. در شرایطی که قرارداد پیمانکاری به یکی از علل مندرج در قانون تعلیق شده باشد اما کارفرما از اعلام این امر به صورت رسمی خودداری نماید، پیمانکار می تواند با ارسال اظهارنامه رسمی به کارفرما تاریخ شروع تعلیق قرارداد پیمانکاری را مشخص کند. این اقدام موجب می شود تا در آینده پیمانکار بتواند از این مستند در محاکم دادگستری استفاده نماید.

پرونده های خود را بدون وکیل به دادگاه نفرستید

موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا با کادری مجرب از وکلای متخصص و با تجربه در زمینه قرارداد پیمانکاری آماده تنظیم دادخواست، لایحه، اظهارنامه و یا پاسخ به نامه های کلیم شما عزیزان می باشد. برای مشاوره حضوری و یا تلفنی با وکیل متخصص پرونده پیمانکاری با ما تماس بگیرید.

◁◁ بیشتر بدانید:  اعتراض به فسخ قرارداد پیمانکاری چگونه است؟
به این نوشته از راست به چپ چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۳ میانگین امتیاز: ۵]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دیگر ویدیو های این دسته بندی

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments