رسیدگی به جرم فراری دادن متهم یا محکوم، به ارتکاب جرایم مواد مخدر، در صلاحیت کدام دادگاه است؟ آیا دادگاه انقلاب صلاحیت رسیدگی به جرم فراری دادن یا پنهان کردن متهم و محکوم به جرم مواد مخدر را دارد؟ با بهترین وکیل جرایم مواد مخدر در تهران همراه باشید.

صلاحیت دادگاه انقلاب

نظر به اینکه جرایم مواد مخدر مانند خرید و فروش شیشه، در صلاحیت دادگاه انقلاب است، رسیدگی به جرایم مربوط به مواد مخدر نیز در صلاحیت دادگاه انقلاب است. به عبارت دیگر، جرایم خاص مواد مخدر بصورت انحصاری، مراد و مقصود قانونگذار نبوده است. بلکه رسیدگی به انواع جرایم مربوط به مواد مخدر، مانند فراری دادن یا اختفا و پنهان نمودن متهمان و محکومان نیز، در صلاحیت دادگاه انقلاب است.

  • نکته: رویه عملی محاکم و نظریه دادستان کل کشور نیز موید همین نظر است.

بهترین وکیل برای پرونده کیفری

مقصود از بهترین وکیل برای پرونده کیفری با موضوع جرایم مواد مخدر، وکیلی است که در وهله اول به قانون مربوطه مسلط باشد. یعنی قانون اصلاح قانون مبارزه با مواد مخدر و اصلاحات و الحاقات بعدی آن را بارها مطالعه کرده و بر آن مسلط باشد. مضافا اینکه دارای سابقه وکالت در پرونده های مواد مخدر باشد. به همین جهت از ابعاد مختلف پرونده کیفری مانند جرم فراری دادن یا پنهان نمودن مجرم مواد مخدر، مطلع و آگاه است. ساز و کار و نحوه رسیدگی را میداند. نحوه مراجعه به دادسرا و دادگاه را میداند. به همین جهت مراد و مقصود از بهترین وکیل کیفری در مواد مخدر، وکیلی است که به زمینه های مربوط به جرایم مذکور اشراف داشته باشد.

موسسه وکالتی امین عدالت کبریا تهران

موسسه حقوقی امین عدالت کبریا در تهران دارای شماره ثبت ۴۸۶۶۰ میباشد. اعضای موسسه ما متشکل از وکلای پایه یک دادگستری است. وکیل متخصص به موکل مشاوره میدهد. وکیل متخصص به موکل دیدگاه و نظر حقوقی خود را ابراز میدارد. وکیل متخصص در پرونده اعلام وکالت میکند. مضافا آنکه حسب تشخیص وکلای موسسه، ممکن است دو وکیل بصورت همزمان در پرونده ارجاعی اعلام وکالت و همکاری نمایند. لذا در موسسه حقوقی ما، موکل با غیر از وکیل ارتباطی ندارد. برعکس آنچه که در سایر موسسات حقوقی مشاهده میشود! که شخصی غیر از وکیل، موکل را ویزیت کرده و سپس پرونده وی را به وکیلی ارجاع میدهد که موکل تا به حال او را ندیده است.

◁◁ بیشتر بدانید:  مشاوره با وکیل مواد مخدر
به این نوشته از راست به چپ چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۱ میانگین امتیاز: ۵]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دیگر ویدیو های این دسته بندی

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments