خانواده بزرگ امین عدالت

منظور از خانواده بزرگ موسسه حقوقی امین عدالت چیست؟ چگونه عضو خانواده امین عدالت شویم؟ آدرس صفحه اینستاگرام موسسه چیست؟ پرونده شخصی موسسه حقوقی امین عدالت به چه معناست؟

عضویت در صفحه اینستاگرام

با دنبال کردن صفحه اینستاگرام ما میتوانید از کلیه خدمات حقوقی ما مطلع شوید. خدمات حقوقی بصورت ویدیو و متن در پیج اینستاگرام موسسه بارگزاری میشوند. موضوع پست های ما، در زمینه اطلاع رسانی درخصوص موضوعات مختلف حقوقی از قبیل دعاوی کیفری خانواده جرایم پزشکی مواد مخدر دعاوی ملکی و غیره میباشد. پس از دنبال کردن صفحه اینستاگرام ما، در هر نوبت از مراجعه شما به ما و درخواست مشاوره حقوقی یا معرفی وکیل، این مساله مورد تایید مسئول دفتر قرار گرفته و در پرونده شخصی شما قید میگردد.

آیکن اینستاگرامموسسه حقوقی امین عدالت کبریا را در اینستاگرام دنبال کنید. 

پرونده شخصی در موسسه حقوقی ما

در نخستین مراجعه حضوری و یا اخذ مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل مربوطه، مشخصات فردی شما بصورت کامل از شما اخذ میگردد. برای شما پرونده شخصی تشکیل داده شده و شماره پرونده به شما تعلق میگیرد. با این کار شما در مراجعات بعدی از تخفیفات لحاظ شده بهره مند می شوید. در هر مراجعه و یا تماس تلفنی صرفا شماره پرونده خود را به مسئول دفتر ارائه نمایید. موسسه حقوقی امین عدالت  همراه شماست.

دفاع از حقوق شما، رسالت ماست
دفاع از حقوق شما، رسالت ماست
به این نوشته از راست به چپ چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۱۳ میانگین امتیاز: ۵]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دیگر مطالب این دسته بندی

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments