وکیل دعاوی تجاری

موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا در تهران ارائه دهنده خدمات حقوقی

وکیل دعاوی تجاری کیست؟ وکیل دعاوی تجاری چه خدماتی به شما ارائه می دهد؟ وکیل دعاوی تجاری در چه زمینه هایی وکالت می کند؟ هزینه وکیل دعاوی تجاری در سال ۱۴۰۱ چقدر است؟ پرداخت حق الوکاله وکیل دعاوی تجاری به چه صورت است؟

اخذ وکیل تجاری در موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا با شماره ثبت ۴۸۶۶۰ ، چه شرایطی دارد؟ بسیاری از ما تصور میکنیم وکیل گرفتن فقط برای شرکت در جلسات دادگاه است، آیا می دانستید شما می توانید وکیل در امور تجاری را به عنوان مشاور در کنار خود داشته باشید؟ با ما همراه باشید تا در ادامه پاسخ تمام این سوالات رو به شما بدیم.

وکیل دعاوی تجاری

وکیل دعاوی تجاری به فردی گفته می شود که به وکالت در پرونده های تجاری از جمله دعاوی مالکیت فکری، پرونده های مالکیت معنوی، دعاوی شرکت ها و سایر پرونده های تجاری می پردازد. با توجه به اینکه دعاوی تجاری از جمله مواردی است که نیاز به وکیل متخصص و با تجربه دارد، همه تجار نیاز دارند که یک وکیل حرفه ای تجاری در کنار خود داشته باشند.

دعاوی تجاری

دعاوی تجاری شامل دعاوی راجع به سو استفاده از اختراع، کپی طرح های صنعتی، نقض حقوق علائم تجاری، ابطال گواهینامه علامت تجاری، ابطال ورقه اختراع، ابطال گواهینامه طرح صنعتی، مطالبه وجه چک، ابطال سوتجلسات هیات مدیره و سایر دعاوی که مربوط به امور تجاری باشد. انتخاب وکیل متخصص در این زمینه ها قطعا یک اقدام هوشمندانه از طرف شماست. امکان این انتخاب را ما برای شما فراهم کرده ایم. همین الان با ما تماس بگیرید و با وکیل با تجربه ما در پرونده های تجاری مشاوره داشته باشید.

موسسه حقوقی امین عدالت کبریا ابتدائا وکیل کیفری را در اختیار شما قرار میدهد. تا با مشاوره حقوقی تخصصی وی، مشخص گردد که پرونده شما اساسا حقوقی است یا کیفری است. راهکار قانونی صحیح در سال جدید را از ما بخواهید.

وکیل تجاری مانند سایر وکلایی که در کشور فعال هستند دارای پروانه وکالت دادگستری است و از این بابت تفاوتی بین وکلا وجود ندارد، اما وکیل امور تجاری با توجه به شناختی که از دعاوی تجاری داشته و علاقه ای که به فعالیت در این حوزه دارد، تمرکز خود را در پرونده های تجاری گذاشته و به صورت حرفه ای شروع به فعالیت مستمر در این حوزه نموده است. لذا به مرور تبدیل به یک وکیل متخصص و حرفه ای در این دعاوی شده است.

شما به عنوان موکل ابتدا می توانید صرفا با تعیین وقت مشاوره با وکیل تجاری خود صحبت کنید و با بررسی پرونده در ادامه در صورتی که پرونده ای جریانی در دادگاه دارید به وکیل اجازه مطالعه پرونده را بدهید (وکالت در مطالعه پرونده) تا از جزییات پرونده شما مطلع گردد و اگر خواستار شروع پرونده توسط وکیل هستید، پس از اخذ مشاوره و توضیح روند کار توسط وکیل و ارائه راهکار مناسب برای پرونده شما، اقدام به انعقاد قرارداد وکالت با وکیل متخصص مورد نظر نمایید.

پرونده های تجاری از جمله تخصصی ترین پرونده هایی است که ممکنه شما در طول حیات خود تجربه کنید، بر خلاف سایر پرونده هایی که در محاکم ما مطرح می باشد، پرونده های تجاری نیازمند تسلط به قوانین و مقررات خاصی است که نمی توان از مردم عادی یا حتی خیلی از وکلا انتظار این امر را داشت. یک اشتباه کوچک در پرونده های تجاری ممکن است زیان های مالی جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد، پس در پرونده های تجاری قبل از هر اقدامی با ما مشاوه کن تا بهترین راهکارها رو به شما ارائه بدیم.

وکیل متخصص تجاری در شهر تهران را می توانید از موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا با شماره ثبت ۴۸۶۶۰ بخواهید. ما در موسسه امین عدالت با در اختیار داشتن وکلای متخصص تجاری این اطمینان را به شما می دهیم که با ما به نتایج خیره کننده ای دست یابید. پرونده های تجاری خود را بدون وکیل تنها نگذارید.

اگر شما مدیر یک شرکت هستید و نیاز به وکیل متخصص تجاری دارید، نگران نباشید ما در موسسه حقوقی امین عدالت کبریا با شماره ثبت ۴۸۶۶۰ این امکان را برای شما فراهم کردیم که یک وکیل اختصاصی داشته باشید و با توجه به خواسته شما وکیل مورد نظر در شرکت شما حاضر شده یا به صورت تلفنی کلیه خدمات مورد نظر را به شما ارائه نماید.

اما اگر شما شخص حقیقی هستید و نیاز به وکیل حرفه ای تجاری دارید، با انتخاب ما مطمئنا درست ترین انتخاب را انجام می دهید، زیرا موسسه ما خدمات متنوع و بی نظیر را برای شما در نظر گرفته است مانند پکیج های مشاوره ماهیانه یا مشاوره حضوری و تلفنی، تنظیم لایحه و دادخواست یا تنظیم شکواییه و بسیاری از خدمات دیگر که نیاز های شما عزیزان به صورت کامل مرتفع شود.

وکیل دعاوی تجاری در تهران

هزینه وکیل تجاری در موسسه امین عدالت کبریا با شماره ثبت ۴۸۶۶۰ نسبت به سال گذشته هیچ تغییری نداشته است و شما می توانید با تعرفه های سابق اقدام به تعیین وکیل با تجربه و حرفه ای برای خود نمایید. تعیین دقیق حق الوکاله هر پرونده بر عهده وکیل در نظر گرفته شده برای پرونده مورد نظر است و شما بعد از صحبت با وکیل مبلغ حق الوکاله را تعیین می نمایید. یک نکته خیلی مهم این است که شما در موسسه حقوقی امین عدالت، به جهت سهولت شما در پرداخت، حق الوکاله تعیینی را با شرایط اقساط پرداخت می کنید.

هزینه مشاوره با وکیل متخصص دعاوی تجاری در تهران با توجه به مدت زمان مشاوره تعیین می گردد و به ازای مشاوره تا یک ساعت، شما مبلغ دویست هزار تومان پرداخت می نمایید و در این مدت می توانید تمامی مدارک و اسناد خود را در اختیار وکیل قرار دهید تا مورد بررسی قرار گیرد و همچنین هر سوالی که دارید را با وکیل مطرح کنید تا وکیل تجاری ما با تجربه و تخصصی که در این پرونده ها دارد برای رسیدن به نتیجه مطلوب شما را راهنمایی کند.

همچنین با هدف کاهش هزینه های حقوقی بسته های مشاوره حقوقی شامل بسته های ۳۰۰ و ۵۰۰ هزار تومانی، ۳ تا ۹ میلیون تومانی تهیه نموده ایم که می توانید با بررسی آنها و انتخاب بسته دلخواه تان از مزایای آن بهره مند گردید.

مقالات ما در رابطه با دعاوی تجاری

ویدئو های ما در رابطه با دعاوی تجاری