وکیل دعاوی تجاری

وکیل تجاری به وکیلی گفته می شود که به وکالت در پرونده های تجاری از جمله دعاوی مالکیت فکری، پرونده های مالکیت معنوی، دعاوی شرکت ها و سایر پرونده های تجاری می پردازد. با توجه به اینکه دعاوی تجاری از جمله مواردی است که نیاز به وکیل متخصص و با تجربه دارد، همه تجار نیاز دارند که یک وکیل حرفه ای تجاری در کنار خود داشته باشند. مشاوره با وکیل تجاری را جزو امور الزامی و ضروری در حرفه کاری خود قرار دهید.

وکالت در دعاوی تجاری

دعاوی تجاری شامل دعاوی راجع به سو استفاده از اختراع، کپی طرح های صنعتی، نقض حقوق علائم تجاری، ابطال گواهینامه علامت تجاری، ابطال ورقه اختراع، ابطال گواهینامه طرح صنعتی، مطالبه وجه چک، ابطال صورتجلسات هیات مدیره و سایر دعاوی که مربوط به امور تجاری باشد.

انتخاب وکیل متخصص در این زمینه ها قطعا یک اقدام هوشمندانه از طرف شماست. امکان این انتخاب را ما برای شما فراهم کرده ایم. همین الان با ما تماس بگیرید و با وکیل با تجربه ما در پرونده های تجاری مشاوره داشته باشید.

وکیل تجاری مانند سایر وکلایی که در کشور فعال هستند دارای پروانه وکالت دادگستری است و از این بابت تفاوتی بین وکلا وجود ندارد، اما وکیل امور تجاری با توجه به شناختی که از دعاوی تجاری داشته و علاقه ای که به فعالیت در این حوزه دارد، تمرکز خود را در پرونده های تجاری گذاشته و به صورت حرفه ای شروع به فعالیت مستمر در این حوزه نموده است. لذا به مرور و به دلیل اشراف بر رویه عملی دادگاه ها و محاکم، تبدیل به یک وکیل متخصص و حرفه ای در دعاوی تجاری شده است.

شما به عنوان موکل ابتدا می توانید صرفا با تعیین وقت مشاوره با وکیل تجاری خود صحبت کنید و با بررسی پرونده در ادامه در صورتی که پرونده ای جریانی در دادگاه دارید به وکیل اجازه مطالعه پرونده را بدهید (وکالت در مطالعه پرونده) تا از جزییات پرونده شما مطلع گردد و اگر خواستار شروع پرونده توسط وکیل دعاوی تجاری هستید، پس از اخذ مشاوره و توضیح روند کار توسط وکیل و ارائه راهکار مناسب برای پرونده شما، اقدام به انعقاد قرارداد وکالت با وکیل متخصص مورد نظر نمایید.

وکیل دعاوی تجاری

پرونده های تجاری از جمله تخصصی ترین پرونده هایی است که ممکنه شما در طول حیات خود تجربه کنید، بر خلاف سایر پرونده هایی که در محاکم ما مطرح می باشد، پرونده های تجاری نیازمند تسلط به قوانین و مقررات خاصی است که نمی توان از مردم عادی یا حتی خیلی از وکلا انتظار این امر را داشت.

یک اشتباه کوچک در پرونده های تجاری ممکن است زیان های مالی جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد، پس در پرونده های تجاری قبل از هر اقدامی با ما مشاوره کن تا بهترین راهکارها رو به شما ارائه بدیم.

رضایت شما، هدف ماست.

وکیل متخصص تجاری در شهر تهران را می توانید از موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا با شماره ثبت ۴۸۶۶۰ بخواهید. ما در موسسه امین عدالت با در اختیار داشتن وکلای متخصص تجاری این اطمینان را به شما می دهیم که با ما به نتایج خیره کننده ای دست یابید. پرونده های تجاری خود را بدون وکیل تنها نگذارید.

اگر شما مدیر یک شرکت هستید و نیاز به وکیل تجاری حرفه ای و باتجربه دارید، نگران نباشید ما در موسسه حقوقی امین عدالت کبریا با شماره ثبت ۴۸۶۶۰ این امکان را برای شما فراهم کردیم که یک وکیل اختصاصی داشته باشید و با توجه به خواسته شما وکیل مورد نظر در شرکت شما حاضر شده یا به صورت تلفنی کلیه خدمات مورد نظر را به شما ارائه نماید.

اما اگر شما شخص حقیقی هستید و نیاز به وکیل حرفه ای تجاری دارید، با انتخاب ما مطمئنا درست ترین انتخاب را انجام می دهید، زیرا موسسه ما خدمات متنوع و بی نظیر را برای شما در نظر گرفته است مانند پکیج های مشاوره ماهیانه یا مشاوره حضوری و تلفنی، تنظیم لایحه و دادخواست یا تنظیم شکواییه و بسیاری از خدمات دیگر که نیاز های شما عزیزان به صورت کامل مرتفع شود.

وکیل تجاری در تهران

مقالات ما در رابطه با دعاوی تجاری

ویدئو های ما در رابطه با دعاوی تجاری