مشاوره با وکیل پزشکی

مشاوره با وکیل پزشکی هم برای پزشکان و هم برای بیمارانی که قصد شکایت از پزشک را دارند، الزامی است. به دلیل اینکه دعاوی پزشکی یکی از دعاوی تخصصی است که برای اخذ نتیجه مناسب در این پرونده ها شما نیاز به مشاوره با وکیل دارید.

مشاوره با وکیل پزشکی چگونه است؟

مشاوره با وکیل دعاوی پزشکی به این شکل می باشد که شما به صورت حضوری و یا تلفنی با وکیل جرایم پزشکی مشاوره انجام می دهید و تمامی سوالات و ابهاماتی که در خصوص پرونده دارید را با وکیل مورد نظر مطرح می کنید و پاسخ های صحیح و مستند از وکیل دریافت می کنید. در نتیجه مشاوره ای که انجام می دهید اگر تصمیم داشته باشید که برای پرونده خود وکیل بگیرید می توانید با وکیل متخصص مورد نظر قرارداد وکالت امضاء کرده و پرونده خود را به وکیل بسپارید.

مشاوره حضوری با وکیل پزشکی

مشاوره با وکیل پزشکی به صورت حضوری قطعا مفید تر خواهد بود. اگر شما در تهران حضور داشته باشید توصیه ما مراجعه حضوری به موسسه و مشاوره با وکیل دعاوی پزشکی می باشد. چرا که در مشاوره حضوری شما اسناد و مدارکی که در اختیار دارید به وکیل ارائه می نمایید و همچنین سوالات خود را به صورت حضوری به وکیل اعلام نموده و پاسخ های مناسب تری دریافت می نمایید.

◁◁ بیشتر بدانید:  وکیل شکایت از جراح زیبایی | شکایت از پزشک زیبایی

مشاوره تلفنی با وکیل پزشکی

مشاوره با وکیل دعاوی پزشکی به صورت تلفنی مربوط به زمانی است که شما در تهران حضور ندارید و یا علی رغم حضور در تهران، امکان مراجعه حضوری به وکیل را ندارید. در این حالت شما می توانید با ارسال مدارک و مستندات خود از طریق پیام رسان های مجازی با وکیل مشاوره تلفنی داشته باشید. وکیل در ابتدا مستندات شما را بررسی می نماید و به صورت تلفنی پاسخگوی سوالات شما می باشد.

مشاوره بیمار با وکیل دعاوی پزشکی

مشاوره با وکیل پزشکی از سوی بیمار مربوط به زمانی است که شما یک اقدام پزشکی انجام داده اید از جمله جراحی زیبایی و یا درمانی. پس از انجام این اقدامات ممکن است شما از نتیجه این اقدامات رضایت نداشته باشید و یا در اثر این اقدامات به شما آسیب وارد شده باشد. در هر دو این موارد شما این امکان را دارید که از پزشک مورد نظر شکایت کنید. توصیه ما این می باشد که قبل از طرح هرگونه شکایت  از پزشک با وکیل متخصص جرایم پزشکی مشاوره داشته باشید.

مشاوره پزشک با وکیل پزشکی

مشاوره با وکیل دعاوی پزشکی صرفا مختص بیمار نمی باشد و پزشک نیز لازم است با وکیل مشاوره داشته باشد. عموما پزشکان به دلیل مشغله کاری فراوانی که دارند امکان حضور در مراحل دادسرا و دادگاه را نداشته و از وکیل دعاوی پزشکی برای ارائه دفاعیات استفاده می کنند. یکی از دلایل دیگری که پزشکان از وکیل دعاوی پزشکی استفاده می کنند، نداشتن تخصص حقوقی در زمینه دعاوی پزشکی می باشد. ارائه دفاع حقوقی مناسب در پرونده های پزشکی نیازمند تخصص و تجربه در این زمینه می باشد که شما لاجرم باید از وکیل با تجربه استفاده نمایید.

تنظیم شکواییه توسط وکیل

مشاوره با وکیل پزشکی می تواند صرفا برای تنظیم شکواییه باشد. شما در صورتی که توانایی مالی برای اخذ وکیل جرایم پزشکی را نداشته باشید، می تواند برای اینکه شکایت شما به نحو صحیح در دادسرا مطرح شود و از نظر حقوقی دارای ایراد نباشد، صرفا از وکیل پزشکی درخواست نمایید تا شکواییه مناسب با موضوع شما را تهیه نماید و شما شکواییه مورد نظر را به دفاتر خدمات الکترونیک قضایی ارائه نمایید برای ثبت و ارجاع به دادسرای جرایم پزشکی.

تنظیم لایحه توسط وکیل پزشکی

مشاوره با وکیل پزشکی در برخی موارد برای تنظیم لایحه دفاعیه مناسب توسط وکیل دعاوی پزشکی می باشد. شما به عنوان شاکی و یا پزشک می توانید با وکیل متخصص پزشکی مشاوره داشته باشید تا لایحه دفاعیه مناسب برای پرونده شما تنظیم نماید و شما در جلسه دادگاه ارائه نمایید. این اقدام مربوط به زمانی است که شما قصد انعقاد قرارداد با وکیل برای پیگیری کل پرونده را نداشته باشید.

مشاوره با وکیل پزشکی برای انعقاد قرارداد وکالت

مشاوره با وکیل پزشکی در اکثر موارد منتهی به این می شود که شما در نتیجه صحبت هایی که با وکیل موسسه حقوقی و داوری امین عدالت دارید، تصمیم بر این می گیرید با توجه به تجربه ای که وکیل مجموعه ما دارد، کل پرونده را از صفر تا صد به وکیل واگذار نمایید. در این شرایط شما با وکیل قرارداد وکالت منعقد می کنید و تمامی فرآیند دادرسی جز مواردی که الزاما نیاز به حضور شما باشد، توسط وکیل پیگیری می شود.

هزینه مشاوره با وکیل پزشکی

مشاوره با وکیل پزشکی در موسسه حقوقی امین عدالت رایگان نیست. دلیل رایگان نبودن مشاوره این می باشد که شما در موسسه ما مستقیما با وکیل متخصص دعاوی پزشکی صحبت میکنید. در موسسه ما بر خلاف سایر موسسات که ارائه مشاوره از طریق مشاور حقوقی انجام می شود، شما مستقیما به وکیل دعاوی پزشکی صحبت می کنید. دلیل اینکه ما این روش را انتخاب کردیم این می باشد که شما نمی توانید انتظار داشته باشید مشاور حقوقی که سابقه حضور در هیچ دادگاهی را ندارد و از رویه عملی پرونده ها به هیچ عنوان آگاهی ندارد، بر اساس مسائل تئوری که مطالعه کرده است، بتواند مشاوره صحیح به شما ارائه کند. بنابراین ما برای احترام به وقت و هزینه شما و همچنین نتیجه پرونده شما، مشاوره را صرفا از طریق وکیل و با پرداخت هزینه ارائه می کنیم.

◁◁ بیشتر بدانید:  وکیل شکایت از پزشک

مشاوره با وکیل دعاوی پزشکی
مشاوره با وکیل دعاوی پزشکی

تخصص ما چراغ راه شماست

موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا با در اختیار داشتن کادری مجرب از وکلای پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای دادگستری مرکز آماده ارائه خدماتی متمایز به شما عزیزان است. برای مشاوره با وکیل با تجربه دعاوی پزشکی و یا تنظیم لایحه، شکواییه، دادخواست در خصوص مسائل پزشکی با ما تماس بگیرید.  

به این نوشته از راست به چپ چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۱۵ میانگین امتیاز: ۳.۹]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دیگر مطالب این دسته بندی

18 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
بهمن
1 ماه قبل

در صورت اثبات شهات کذب شاهد آیا دادگاه عالی دادنامه دادگاه کیفری را نقض میکند یا خیر؟ بابت ضرب و جرح عمدی که شاکی پرونده بودم. دادگاه رای قطعی به دیه داد. حالا سوالم این است که با توجه به اخذ دیه و مختومه شدن پرونده و اینکه ضارب مرا واقعا کتک زده بود، اگر متشاکی با مدارکی شکایت کند و شهادت شاهد بنده را مثلا به علت کذب بودن اثبات کند و بعدا نیز با ماده ۴۷۴ قانون ائین دادرسی کیفری اعاده دادرسی کند، با توجه به اینکه متشاکی در دادگاه در خلال اظهاراتش اجمالا به درگیری اذعان کرده ولی منکر ضرب شاکی شده است و با عنایت به وجو دلوث و صدور قرار اتیان سوگند آیا کل رای صادره دادگاه کیفری در دیوان عالی نقض میشود یا خیر؟

زهرا اسکندری پزشک عمومی
1 ماه قبل

سلام، مطب من رو در حالیکه من در راه مطب بودم در حضور منشی و مدیر داخلی مطب پلمپ کرده اند، وقتی مراجعه کردم اول گفتند شما گزارش تلفنی دارید، بار دوم گفتند شما شاکی دارید چون هزینه های هنگفت دریافت کرده اید (که چرند محض است!!! و دفتر حسابها و پوز و حساب بانکی من موجود است) بار سوم گفتند شما کلینیک بدون مجوز دائر گرده اید و فقط به استناد یک تابلو ۲۰در۲۰ سانت حاوی لگو و اسم انگلیسی صفحه اینستاگرامی که برایمان بیمار میفرستاد و بدون ذکر کلینیک در هیچ جای مطب کلا هیچ جا!! بار چهارم گفتند خیر هیجکدام درست نیست مدیر مطب شما میخواسته برای بیماران کار انجام بدهد، حال حقایق: من پروانه تهران را دارم، مدیر مطب من دکترای مهندسی پزشکی و در حال ارائه پایان نامه در درمان اعصاب آسیب دیده با دستگاه خاصی است و تحت هیچ شرایطی به بیمار دست نزده و تمامی پرونده های بیماران و شهادت هرکدام که لازم باشد گواهی آن است‌، بعد گفتند در گزارشات گفته اند دوبار بازرس را راه نداده اید وقتی گفتم من دوربین دارم کدام روز بوده که تصاویر و صدایش را بیاورم؟ گفتند بعنوان بیمار آمده اند و خودشان را معرفی نکرده اند!! ولی مطب باید درب را برای تمام مراجعین باز کند. گفتم من در آن روزها حضور نداشته ام،چرا باید اینکار را بکنند؟ جوابی نداشتند. درنهایت این اتفاق بهمراه برخوردهای بسیار توهین آمیز و زشت پرسنل معاونت درمان شهید بهشتی در حالیکه هیچ کار اشتباهی نکرده ام در این شرایط اقتصادی با اجاره نجومی مطب و مراجعات بسیار کم مردم بدلیل همین مشکلات اقتصادی، حالم را بسیار نامساعد کرده است، ممکن است راهنمایی کنید؟

ن.ف
2 ماه قبل

با احترام، پدر من سال ۹۷ به دلیل عارضه آب آوردن شکم در بیمارستان بستری شدند که متاسفانه دکتر جراحی برداشتن مقداری از معده انجام دادند و تزریق بالای مورفین انجام میدادند، که بدون توجه به ناراحتی قلبی پدرم در فاصله دو هفته دو بار دیگه داخل اتاق عمل برده و لوله در ریه ایشان گداشته بودند. شبی که فوت شدند متاسفانه در اثر عدم رسیدگی خون لخته شده بوده و ساکشن نشده بود و پدرم در اثر خفگی و در حالت هوشیاری با وضعیت اسفباری خفه و فوت شده بودند و نطام پزشکی متاسفانه رای به نفع دکتر دادند. سوالی که دارم این هست الان میشه مجددا پیگیری کرد از طریق دادگاه؟

مرضیه رضای
3 ماه قبل

سلام خسته نباشید. بنده ۶ سال پیش عمل لیفت سینه انجام دادم. الان چند سال که حس نوک سینه ندارم و عید امسال درباره پیش همون دکتر عمل پروتز سینه انجام دادم که ناراضی بودم دو بار ترمیم انجام داده، بازم رضایت ندارم. تمام بافت سینه من داره از بین میره و ایشون میگه همینه باید قبول کنی. روحیم داغون شده. شکایت کنم از دکترم میشه راهنمای کنید.

پریسا
4 ماه قبل

سلام