مشاوره با وکیل

مشاوره با وکیل به معنای بررسی همه جانبه مشکل حقوقی شماست. مشاوره با وکیل هم بصورت تلفنی و هم بصورت حضوری در موسسه ما صورت میپذیرد. مشاوره با وکیل به معنای توضیح مساله حقوقی یا کیفری یا خانوادگی شما به ساده ترین زبان ممکن میباشد.

فهرست: نمایش

مشاوره با وکیل در موسسه حقوقی امین عدالت

مشاوره با وکیل در موسسه حقوقی ما به این معناست که وکیل متخصص در موضوع و مساله خاص ارباب رجوع، به وی توضیح میدهد که مشکل حقوقی ایشان چگونه حل میشود؟ چه راهکارهای قانونی دارد؟ مشاوره با وکیل در موسسه حقوقی ما در تهران هم میتواند بصورت حضوری باشد، و هم میتواند بصورت غیرحضوری برگزار گردد. چگونه؟ در ادامه توضیح داده ایم. با ما همراه باشید.

مشاوره با وکیل کیفری

مشاوره با وکیل کیفری تهران در موسسه زمانی صورت میپذیرد که ارباب رجوع، یا قربانی جرم است، و شاکی پرونده میباشد، یا علیه وی شکایت شده و درواقع، متهم پرونده است. در هر صورت کلیه ابعاد حقوقی مساله کیفری برای ایشان توضیح داده میشود. مانند اینکه جرم اتهامی، چه مجازاتی دارد.

مشاوره برای مواد مخدر

مشاوره با وکیل مواد مخدر به معنای توضیح در مورد ماهیت پرونده و مجازات قانونی جرم است. نوع و میزان مواد مخدر مکشوفه و نحوه دستگیری و سابقه خود را برای وکیل مواد مخدر توضیح میدهید، سپس ایشان نظر حقوقی خود در مورد سرنوشت پرونده مواد مخدر شما را بیان میکند.

مشاوره با وکیل برای پرونده کلاهبرداری

مشاوره با وکیل کلاهبرداری هم باید از ناحیه شاکی صورت بپذیرد، تا ببیند آیا دارد به نحو صحیح اقدام میکند؟ و هم مشاوره با وکیل کلاهبرداری باید از ناحیه متهم پرونده کلاهبرداری صورت بگیرد، تا ببیند آیا دارد به نحو صحیح دفاع میکند یا خیر؟

مشاوره برای خیانت در امانت

مشاوره با وکیل خیانت در امانت خصوصا پیش از طرح دعوا بسیار مفید و راهگشا خواهد وبد. زیرا وکیل خیانت در امانت تهران برای شما عنصر قانونی این جرم را توضیح داده، و مساله شما را با آن تطبیق میدهد، سپس نظر و دیدگاه حقوقی خود را جهت آگاه شدن ذهن شما، ابراز میدارد.

◁◁ بیشتر بدانید:  بسته های مشاوره و خدمات

مشاوره با وکیل خانم در تهران
مشاوره با وکیل خانم در تهران

مشاوره با وکیل برای پرونده های حقوقی

مشاوره با وکیل حقوقی زمانی صورت میپذیرد که موضوع و مساله حقوقی ارباب رجوه، خارج از ماهیت جرم و تشکیل پرونده کیفری است. لذا باید در زمینه مربوطه، عمل و فعل حقوقی صورت بگیرد. مانند تنظیم دادخواست مطالبه طلب، تنظیم دادخواست الزام به تحویل ملک، تنظیم دادخواست مطالبه اجرت المثل و غیره.

مشاوره برای قرارداد

مشاوره حقوقی با وکیل برای تنظیم انواع قراردادها نیز امری است بسیار شایع و البته کاربردی! زیرا شما میتوانید از صحت ارکان و شروط ضمن قرارداد خود اطمینان حاصل کنید. آگاه شوید که کدام بند و قید، به نفع شماست، و کدام ضمانت اجرا به ضرر شما در قرارداد نوشته شده است.

مشاوره با وکیل پیمانکاری

مشاوره با وکیل پیمانکاری مزایای بسیاری را برای پیمانکار یا کارفرما به همراه دارد. از قبیل: آگاهی پیمانکار از شرایط فسخ پیمان و خاتمه پیمان، و آگاهی کارفرما از مقررات مربوط به تاخیر در اجرای پروژه.

مشاوره برای تنظیم قرارداد پیمانکاری

مشاوره برای تنظیم قرارداد پیمانکاری خصوصا در مواردی از قبیل: پیش بینی نمودن شرایط اخذ خسارت از پیمانکار بابت عدم انجام تعهد، یا دریافت خسارت از کارفرما به دلیل تاخیر در پرداخت صورت وضعیت، بسیار حائز اهمیت است. زیرا این نمات مهم، در زمان تنظیم قرارداد پیمانکاری باید رعایت گردد.

مشاوره با وکیل برای پرونده های خانواده

مشاوره با وکیل خانواده تهران در اکثر مواقع پیش از هرگونه اقدام قانونی صورت میپذیرد. این امر بسیار مفید و راهگشا میباشد. زیرا هر یک از زوجین قبل از هرگونه اقدام و طرح دعوا و تشکیل پرونده علیه همسر خود، از نتایج، آثار، نحوه اثبات ادعا، رویه عملی دادگاه های خانواده و سایر مسایل مطلع میشوند. لذا با چشمی باز تصمیم میگیرند.

مشاوره برای طلاق

مشاوره حقوقی با وکیل خانواده برای طلاق به این معناست که وکیل طلاق تهران مشغول به فعالیت در موسسه ما، برای زوج یا زوجه توضیح میدهد که صفر تا صد پرونده طلاق به چه صورت خواهد بود. تفاوت طلاق توافقی، طلاق به درخواست زوج، و طلاق به درخواست زوجه در چه چیزهایی بوده، و انتخاب کدام مسیر، بهترین گزینه میباشد.

مشاوره برای مهریه

مشاوره برای مهریه به این معناست که وکیل مطالبه مهریه تهران توضیح میدهد که، نحوه مطالبه مهریه زن چگونه است؟ نحوه اعسار از پرداخت مهریه و قسط بندی توسط مرد چگونه است؟ نحوه مراجعه به اجراییات ثبت برای اجرای مفاد سند نکاحیه در باب مهریه زوجه چگونه است؟

مشاوره با وکیل شکایت از پزشک

مشاوره با وکیل شکایت از پزشک یکی از شایع ترین موارد مشاوره در موسسه امین عدالت تهران میباشد. دادسرای جرایم پزشکی تهران کجاست؟ مطالبه دیه از پزشک چگونه است؟ مراجعه به سازمان نظام پزشکی و شورای حل اختلاف چگونه است؟ منظور از کمیسیون های پزشکی قانونی چیست؟ مشاوره با وکیل جرایم پزشکی موجب میشود صفر تا صد پرونده پزشکی خود را یاد بگیرید.

مشاوره با وکیل رابطه نامشروع

شکایت از جرایم جنسی بسیار رو به فزونی است. خواه در عالم و اقع، خواه در عالم مجازی و فضای سایبر! مشاوره با وکیل رابطه نامشروع به معنای بررسی همه جانبه جرم جنسی رخ داده است. از ادله اثبات دعوا، تا نتیجه احتمالی پرونده و مجازات مورد حکم قاضی، ازجمله مسایلی است که توسط وکیل رابطه نامشروع برای شما مورد توضیح قرار میگیرد.

مشاوره برای رابطه جنسی فضای مجازی

میزان اعتبار چت های اینستاگرام و تلگرام و واتساپ چقدر است؟ نقش پلیس فتا در کشف یک رابطه جنسی تلفنی چیست؟ مجازات رابطه جنسی تلفنی چقدر است؟ نحوه دفاع از اتهام رابطه نامشروع در فضای اینترنت چگونه است؟

مشاوره با وکیل برای پرونده زنا

جرم زنا یکی از سنگین ترین جرایم حدود الهی است. شرایط تحقق این جرم و نحوه تعیین مجازات، و حتی خود مجازات آن، توسط شارع مقدس در قرآن کریم ذکر شده است. مشاوره با وکیل زنا این دیدگاه را به شما میدهد که پرونده کیفری مربوطه از لحاظ ادله اثبات دعوا، در چه مرتبه ای قرار دارد؟ و رویه عملی محاکم در خصوص این جرم چگونه است؟

مشاوره برای پرونده لواط

مشاوره با وکیل متخصص کیفری در مورد جرم لواط یکی از بایسته های الزامی شاکی و متهم پرونده میباشد. شاکی پرونده لواط باید بداند که چگونه میتواند تحقق این جرم را نزد قاضی دادگاه به اثبات برساند، و متهم پرونده کیفری لواط باید بداند که نحوه دفاع خود از این اتهام بسیار سنگین چگونه میباشد؟

مشاوره با وکیل علامت تجاری

حقوق ناشی از ثبت علامت تجاری چیست؟ سواستفاده از علامت تجاری دیگری چه نتایج حقوقی و کیفری در پی دارد؟ درخواست لغو علامت ثبت شده چگونه است؟ این مسایل و بسیاری از موضوعات دیگر، مواردی است که در جلسه مشاوره با وکیل علامت تجاری برای شما توضیح داده میشود.

مشاوره با وکیل برای پرونده طرح صنعتی

طرح صنعتی چیست؟ حقوق ناشی از ثبت طرح صنعتی در قانون چیست؟ مدت اعتبار طرح صنعتی چقدر است؟ نحوه اقامه دعوا وشکایت از دیگری به دلیل سواستفاده از طرح صنعتی ثبت شده، چگونه است؟ مشاوره با وکیل طرح صنعتی موجب اشراف و آگاهی شما به همه موارد مذکور خواهد شد.

مشاوره با وکیل بصورت حضوری در تهران

مشاوره حضوری با وکیل در تهران به معنای ملاقات موکل و وکیل در دفتر کار او میباشد. مشاور موسسه حقوقی ما برای شما تعیین وقت میکند. در موعد مقرر در دفتر موسسه حضور به عمل رسانیده، و پس از تکمیل فرم مشاوره، با وکیل متخصص و مربوطه، دیدار مینمایید. لازم به ذکر است که تکمیل فرم مشاوره الزامی نبوده، و میتوانید بدون انجام این مورد، داخل اتاق وکیل شده و حضورا با وی صحبت نمایید.

مشاوره با وکیل بصورت حضوری چه فایده ای دارد؟

در جلسه مشاوره حضوری با وکیل، هم شما وکیل را میبینید و میتوانید بیشتر و راحت تر به وی اعتماد کنید، و هم وکیل موکل خود را میبیند، و بر احوال و امورش تسلط بیشتری می یابد.

مشاوره با وکیل بصورت حضوری موجب میگردد، وکیل کلیه اسناد و مدارک شما را بررسی نموده و هر بند را بصورت مجزا برای شما توضیح میدهد. که مساله شما چه اثر حقوقی دارد؟ و چه نکات حقوقی در آن وجود دارد؟

مشاوره با وکیل بصورت حضوری، بهترین گزینه، برای دریافت مشاوره حقوقی از وکیل متخصص است.

مشاوره با وکیل بصورت غیرحضوری

مشاوره با وکیل بصورت غیرحضوری به معنای دریافت مشاوره حقوقی بصورت تلفنی است. این مشاوره میتواند هم بصورت تماس صوتی و مکالمه صورت پذیرد، و هم بصورت آنلاین و در واقع چت نمودن با وکیل و ارسال وویس در مواقعی که تماس ممکن نباشد، انجام شود. لذا باید نکات مهمی را در اینخصوص بدانید که دریافت مشاوره از وکیل بصورت غیرحضوری در موسسه امین عدالت چگونه است؟

مشاوره با وکیل تلفنی

مشاوره با وکیل بصورت تلفنی در موسسه ما اینگونه است که پس از پرداخت حق مشاوره، ساعت تماس تلفنی برای شما تعیین شده، و شما در ساعت مقرر، مستقیما به خط وکیل متخصص زنگ زده و با ایشان صحبت مینمایید.

مشاوره با وکیل تلفنی به معنای طرح مساله از سوی شما، و پاسخ دادن از ناحیه ایشان میباشد. در مکالمه تلفنی با وکیل، شما به سوالات وکیل پاسخ میدهید، سپس وکیل راهکار قانونی لازم را به شما پیشنهاد میکند.

مشاوره با وکیل بصورت تلفنی یکی از بهترین راه های ارتباطی خصوصا در عصر کنونی است. که به دلیل مشغله بسیار و دور بودن مسافت بعضا در شهر تهران، امکان مراجعه حضوری دشوار است. و همچنین برای آن دسته از عزیزانی که از شهرستان تماس میگیرند، مشاوره با وکیل بصورت تلفنی امری سهل الوصول و در دسترس میباشد.

 • نکته: مشاوره با وکیل بصورت پیامکی به این صورت است که پس از ارسال پیامک درخواست مشاوره از سوی شما، مشاور با شما تماس گرفته و راهنمایی لازم را دریافت میکنید.

مشاوره آنلاین با وکیل در تهران

مشاوره با وکیل بصورت آنلاین آن هم در شهر تهران یعنی محلی که موسسه ما در آن قرار دارد، به معنای ارتباط با وکیل در موسسه ما از طریق نرم افزارهای، بله، ایتا، روبیکا، واتساپ، تلگرام و دایرکت اینستاگرام میباشد. کافی است روی نرم افزار مربوطه کلیک کنید و مستقیما وارد صحبت با مشاور حقوقی موسسه شوید. پس از دریافت راهنمایی های لازم، ایشان شما را به وکیل متخصص مربوطه ارجاع میدهند.

 • نکته: همچنین میتوانید گزینه “درخواست مشاوره از شما، تماس از ما” که در ذیل تمامی مقالات ما وجود دارد را انتخاب نموده و منتظر تماس ما باشید.

مشاوره با وکیل تا پایان پرونده

مشاوره با وکیل تا پایان پرونده به این معناست که شما یا از ابتدای مساله به وکیل مراجعه کرده اید، یا در اثنای رسیدگی به پرونده خود، نزد وکیل رفته اید. به هر حال میتوانید تا پایان پرونده خود، از وکیل، بدون اعطای وکالت به ایشان، مشاوره حقوقی دریافت نمایید.

مشاوره با وکیل تا پایان پرونده، میتواند هم بصورت جلسه ای باشد، و هم میتواند بصورت غیرحضوری مانند موارد مندرج در پاراگراف فوق باشد. در هر حال، حق انتخاب با شماست. تا انتهای پرونده وکیل به شما مشاوره میدهد، که اقدام بعدی شما چه خواهد بود. و نحوه عملکرد شما تا کنون چگونه بوده است. چه نکاتی را باید رعایت کنید، و چه درخواست هایی را باید به ثبت برسانید.

 • نکته: مشاوره با وکیل تا پایان پرونده به معنای همراه داشتن وکیل با خود میباشد. یعنی هیچ اقدامی را بدون نظر وکیل انجام نمیدهید.

آیا با بسته های مشاوره و خدمات موسسه ما آشنایی دارید؟ توصیه میشود از پکیج های مشاوره حقوقی ماهانه ما استفاده کنید. نحوه ثبت سفارش در ذیل مقاله درج شده است. لذا روی گزینه مورد نظر کلیک کرده و از انواع مختلف خدمات حقوقی موسسه ما استفاده نمایید.

مشاوره با وکیل بصورت جلسه ای

شما عزیزان میتوانید با تعیین وقت ملاقات، بصورت جلسه ای در زمینه های مختلف، از وکیل مربوطه مشورت لازم را دریافت نمایید. ببینید دوستان ممکن است هر یک از شما عزیزان مسایل حقوقی متعددی داشته باشد. به عنوان مثال هم تقاضای تقسیم ماترک و سهم الارث را داشته باشد، هم درگیر یک پرونده کیفری مانند کلاهبرداری شده باشد، و هم خواهان طرح و تشکیل پرونده کیفری شکایت از پزشک باشد، و هم در پروسه دعوای پیمانکاری قرار گرفته باشد، و هم در فضای مجازی مورد اهانت واقع شده یا در مورد اعتبار کاری او، نشر اکاذیب اینترنتی صورت گرفته باشد. لذا شما عزیزان میتوانید در هر جلسه حضوری، مشکل حقوقی خود را طرح نموده، و نکات حقوقی کاربردی را از وکیل فراگرفته و اقدام قانونی لازمه را انجام دهید.

مشاوره با وکیل و مزایای آن

مشاوره با وکیل مزایا بسیاری دارد. از قبیل:

 • روشن شدن مشکل و مساله حقوقی که برای شما پیش آمده است.
 • ارایه بهترین راهکار قانونی ممکنه و آگاهی از اقدام بعدی خود در پرونده.
 • جلوگیری از صرف وقت و هزینه بیهوده و اجتناب از پیمودن راه اشتباهی.
 • رفع نواقص موجود در پرونده، مانند عدم ارایه دلیل اثبات کننده وقوع جرم یا ثابت کردن ادعا در پرونده حقوقی.
 • آگاهی از مراحل رسیدگی مانند دادسرا، دادگاه، اعم از بدوی و تجدیدنظر.
 • کسب افق دید دقیق تر و واقع بینانه تر نسبت به نتیجه و سرنوشت دعوا.

مشاوره با وکیل تضمینی

همانطور که در سایر مقالات موسسه حقوقی ما گفته شده است، وکیل تضمینی یا وکالت تضمینی یا تضمین در نتیجه دعوا و ضمانت در نتیجه پرونده، برای وکیل تخلف بوده و ممنوع است.

مشاوره با وکیل تضمینی یک فریب است که متاسفانه در سایر سایت ها و مقالات موسسات حقوقی دیگر به چشم میخورد. به همین جهت اگر شنیدید یا دیدید که کسی میگوید در امر پرونده و وکالت تضمین میدهیم، تنها کاری که باید فورا انجام دهید، قطع ارتباط با وی است. زیرا با دادن وعده و وعیدهای پوچ و دروغین، شما را مجاب به همکاری با خود خواهند کرد. هرگز این کار را انجام ندهید.

 • نکته: نام وکیل را در سایت کانون وکلای دادگستری جست و جو کنید. آدرس دفتر و شماره پروانه و پایه یک بودن وی را مشاهده نمایید. سپس نسبت به اعطای وکالت به ایشان اقدام کنید.

نکات ضروری در مشاوره با وکیل

 • مشاوره با وکیل مانند هر امر دیگری، مستلزم رعایت آداب لازمه میباشد. لذا خوب است بدانید که رعایت چه نکاتی در دریافت مشاوره حقوقی از وکیل، ضروری است.
 • صداقت و راستگویی. با وکیل خود صادق باشید. حتی اگر فقط یک جلسه مشاوره حقوقی با وی دارید. بدترین کار، دروغ گفتن به وکیل، یا پنهان کردن مسایل از وی میباشد. زیرا منجر به راهنمایی اشتباه شده و به قول معروف، دود آن به چشم خودتان میرود. پس نخستین اصل، رعایت صداقت است.
 • دومین اصل در مشاوره با وکیل، همراه داشتن همه اسناد و مدارک خود است. از سند گرفته تا عکس و فیلم. بهترین کار این است که به جای توضیح دادن قرارداد خود، آن را به همراه آورده و روی میز وکیل قرار دهید. زیرا در بسیاری از موراد وکیل بند و ماده و تبصره ای را در قرارداد میبیند، که از چشم شما مغفول مانده است.
 • پرهیز از بیان مسایل متفرقه و غیرضروری. عزیزان، وکیل ربات نیست. ذهن وکیل کامپیوتر نیست. آن را پر از انباشته های غیرضروری و ناکارامد نکنید. صرفا مساله را طرح کنید. سپس فقط و فقط به پرسش های وکیل پاسخ دهید. هر آنچه که، بایسته و مفید باشد را خود وکیل از شما میپرسد. لذا با بیان موضوعات غیرمرتبط به پرونده، از اتلاف وقت و انرژی خود و وکیل جلوگیری نمایید.

مشاوره با وکیل موسسه امین عدالت

مشاوره با وکیل موسسه امین عدالت به این صورت است که ابتدا بصورت رایگان برای مشاور موسسه، مساله حقوقی خود را بیان میکنید. سپس ایشان برای شما وقت ملاقات حضوری با وکیل مربوط به موضوع شما را تعیین میکند.

مشاور موسسه، با در نظر گرفتن موضوع پرونده شما، مشخصات وکیل متخصص مربوطه در اختیار شما قرار میدهد، تا نام و نام خانوادگی وی را در سامانه کانون وکلای دادگستری جهت آشنایی و شناخی وی، جست و جو نمایید.

◁◁ بیشتر بدانید:  سوالاتی که در مشاوره حقوقی تلفنی میتوانیم بپرسیم؟

مشاوره با وکیل آقا در تهران
مشاوره با وکیل آقا در تهران

مشاوره با وکیل خانم

مشاوره با وکیل خانم در موسسه ما به معنای دیدار و صحبت با وکیل خانم به جای وکیل اقا میباشد. چرا؟ زیرا امر وکالت به دلیل حساسیت و خطیر بودن ماهیت و موضوع خود، همواره مستلزم ارتباط وکیل و موکل بوده و طرفین باید بتوانند به راحتی با یکدیگر صحبت نموده و اعتماد نمایند.

بیان مساله و مشکل خصوصا در جرایمی که حیثیت و یا تمامیت جسمانی بانوان در مخاطره بوده، برای موکل خانم بسیار دشوار است. به همین سبب، مشاوره با وکیل خانم یکی از تمهیداتی است که در موسسه حقوقی امین عدالت برای رفاه شما عزیزان در نظر گرفته شده است.

مشاوره با وکیل آقا

مشاوره با وکیل آقا نیز میتواند بنا به درخواست شما صورت پذیرد. یعنی ارباب رجوع از ابتدا عنوان کند که میخواهد از وکیل آقا مشورت دریافت نماید.

مشاوره با وکیل آقا در اکثر مواقع با همان وکیلی انجام میشود که در صورت اعطای وکالت، قرار است در پرونده شما ورود کند. و تا انتها پرونده همراه شما باشد. حق نتخاب با شماست.

به این نوشته از راست به چپ چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۵ میانگین امتیاز: ۵]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دیگر مطالب این دسته بندی

4 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
غلامرضا عبدی
4 ماه قبل

سلام، من طرف محکم کردم به ۱۲۰۰۰۰۰۰ صد و بیست میلیون، حکم جلب گرفتم، گرفتمش انداختم زندان. اگر پول نده چی میشه؟ لطفاً راهنمایی کنید.

محسن ترکاشوند
8 ماه قبل

سلام حکم طلاق در دیوان ابرام شد، به نفع زوج هست یا زوجه؟