مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی به معنای فعالیتی است که در جهت توضیح و تبیین قوانین و مقررات مربوطه ارایه میشود. موضوع مشاوره حقوقی، به نسبت مشکل یا مساله حقوقی که شخص دارد، متفاوت و متغیر است.

مشاوره حقوقی به معنای ارایه راهکار قانونی برای حل مساله مراجعه کننده میباشد. با اخذ مشاوره حقوقی قبل از تشکیل پرونده، تصمیم شایسته تری درخصوص اقدام یا انصراف از آن اتخاذ مینمایید. مشاوره حقوقی موجب از بین رفتن استرس و اضطراب شما میشود. زیرا اطلاعات و آگاهی های لازمه را در اختیار شما قرار میدهد. میتوانید در جلسه مشاوره حقوقی خود کلیه مدارک و اسناد مربوط به دعوا را همراه خود بیاورید. میتوانید از نحوه و چگونگی تنظیم شکواییه، دادخواست و لایحه خود مطلع شوید.

موسسه حقوقی امین عدالت، نخستین موسسه ای است که در تهران، بسته های مشاوره حقوقی را تنظیم نموده است. هدف از این کار، ارایه خدمات حقوقی با پرداخت هزینه کمتر توسط شما عزیزان میباشد. زیرا شما با خرید این بسته ها، در کاهش هزینه های خود، نقش چشم گیری ایفا می نمایید. اشتراک ماهیانه مشاوره حقوقی موجب میشود تا شما دایما با وکیل متخصص خود در ارتباط باشید. بسته های مشاوره حقوقی ما شامل هزینه هایی از قبیل ۳۰۰ و ۵۰۰ هزار تومان به صورت ساعتی، ۵ تا ۱۵ میلیون تومان بصورت ماهیانه است. البته میتوانید درخصوص نحوه و کیفیت آن با وکیل مربوطه توافق نمایید. وکیل تعیین شده برای شما، به کلیه پرسش های شما پاسخ داده و برای شما لایحه، شکواییه و دادخواست تنظیم میکند. جهت کسب اطلاع از جزییات این بسته های مقرون به صرفه، همین حالا کلیک کنید.

مشاور حقوقی

مشاور حقوقی شخصی است که فارغ التحصیل رشته حقوق میباشد. کارشناسان رشته حقوق یا اشخاصی که دارای مدارج بالاتر مانند کارشناسی ارشد و دکترا میباشند، مشاور حقوقی هستند. حال اگر ایشان با شرکت در آزمون وکالت، موفق به اخذ پروانه وکالت شده باشند، به آن شخص وکیل دادگستری گفته میشود. همواره بهترین مشاوره حقوقی توسط وکیل متخصص در موسسه ما در تهران ارایه میگردد. حتی میتوانید بصورت آنلاین و از طریق واتساپ با وکیل خود در ارتباط باشید. کافی است کلیک کنید. وکلای پایه یک دادگستری میتوانند در کلیه دعاوی، اعم از حقوقی و کیفری و غیره، به شما عزیزان مشاوره حقوقی ارایه نمایند.

مشاوره حقوقی با وکیل متخصص یا قبل از طرح دعوا صورت میپذیرد، یا بعد از آن، به وکیل مراجعه میشود. در هر دو صورت، مشاوره حقوقی با وکیل مفید و کارآمد است. بهترین مزایای مشاوره حقوقی تخصصی با وکیل از قرار ذیل است:

١) اطلاع از وضعیت حقوقی پرونده خود
٢) اطلاع از راهکارهای قانونی مفید
٣) اطلاع از میزان اعتبار ادله اثبات دعوا
۴) اطلاع از استراتژی طرف مقابل در دفاع
۵) اطلاع از سایر اقدامات حقوقی لازم مانند استنادها، تقاضاها و استعلام های مربوطه.

مشاوره حقوقی با وکیل دعاوی حقوقی مانند الزام به تنظیم سند رسمی و تخلیه ملک، مشاوره حقوقی با وکیل متخصص کیفری، مشاوره حقوقی با وکیل ملکی و دعاوی تجاری، مشاوره حقوقی با وکیل جرایم پزشکی و شکایت از پزشک، مشاوره حقوقی تخصصی با وکیل پیمانکاری، مشاوره حقوقی با وکیل قراردادها و تنظیم قرارداد، مشاوره حقوقی با وکیل دعاوی خانواده مانند طلاق و مهریه، مشاوره حقوقی با وکیل کیفری برای مواد مخدر، کلاهبرداری، خیانت در امانت، مشاوره حقوقی با وکیل جرایم رایانه ای و فضای مجازی مانند شکایت از توهین پیامکی و انتشار تصاویر خصوصی، و سایر پرونده های شما عزیزان.

مشاوره حقوقی با مشاوران و کارشناسان حقوقی نیز دارای فایده مخصوص به خود میباشد. ولی چون یک کارشناس حقوقی، یا اشخاصی که دارای مدرک حقوقی مانند دکتری هستند، پروانه وکالت ندارند، و وکیل نمیباشند، از رویه دادگاه ها و محاکم مطلع نیستند. یعنی تجربه عملی در پرونده های حقوقی و کیفری ندارند. بلکه مشاوران حقوقی، صرفا از متن قوانین و مقررات آگاه میباشند. لذا فعالیتی در زمینه انجام موردی و جزئی و عملی در مسائل حقوقی در دادگاه ها و دادسراها ندارند. موسسه حقوقی ما که در تهران مستقر است، برای توضیح مساله برای شما عزیزان، مشاور حقوقی در اختیارتان قرار میدهد. سپس برای انجام وکالت و دریافت مشاوره حقوقی تخصصی، وکلای متخصص را برای شما تعیین میکند.

موسسه حقوقی امین عدالت، امکان استفاده از هر دو مورد را برای شما عزیزان فراهم کرده است. شما میتوانید از مشاور حقوقی، مشاوره حقوقی رایگان دریافت کنید. سپس اگر تمایل داشتید، میتوانید با وکیل متخصص مشورت کرده و مشاوره حقوقی تخصصی دریافت نمایید. پس با مراجعه به مشاور حقوقی متخصص مشغول به فعالیت در موسسه ما، که مسلط بر رویه قضایی نیز هست، میتوانید پاسخ سوالات اولیه خود را دریافت نمایید. همچنین میتوانید با تعیین وقت و پرداخت مبلغ صرفا ۲۰۰ هزار تومان هم بصورت تلفنی و هم بصورت حضوری با وکیل متخصص مربوطه صحبت کنید. تجربه ما، در اختیار شماست.

چرا باید قبل از اقدام حقوقی با مشاور حقوقی مشورت نماییم؟ فایده و نتیجه مشاوره حقوقی چیست؟ نظر به تخصصی بودن هر یک از دعاوی حقوقی و لزوم رعایت اصول و تشریفات دادرسی در پرونده های حقوقی و کیفری و غیره، میبایست قبل از اقدام قانونی، از نظر مشورتی یک مشاور حقوقی کاردان و خبره بهره مند شد. زیرا حادثه خبر نمیکند! و علاج واقعه پیش از وقوع باید کرد! لذا عقل حکم میکند که پیش از هرگونه عمل حقوقی مانند: انعقاد قرارداد، طرح دعوا و تقدیم دادخواست، تنظیم شکواییه و لایحه دفاعیه، میبایست با وکیل متخصص، مشورت نمود. موسسه حقوقی امین عدالت با ارجاع هر مشاوره حقوقی، به به وکیل پایه یک متخصص، به سوالات شما عزیزان پاسخ میدهد

فواید انعقاد قرارداد با یک مشاور حقوقی چیست؟ خواه وکیل باید یا نباشد، این کار چه مزایایی دارد؟ در عصر کنونی، فعالیت های تجاری، بازرگانی، اداری و انعقاد قراردادها و تنظیم پیمان های کتبی میان اشخاص گسترش یافته است. اشخاص حقیقی و اشخاص حقوقی مانند افراد عادی جامعه و شرکت ها، دارای مسئولیت های قانونی میباشند. زیرا داری وظایف حساسی هستند که باید به نحو احسن انجام دهند. به همین جهت، همه افراد جامعه در راستای کاهش اشتباه و خطا در فعالیت و حرفه خود، دائما از مشاوره ی مشاوران حقوقی بهره میجویند. مانند شرکتهای پیمانکاری و استخدام وکیل پیمانکاری. مانند کلینیک های زیبایی و استخدام وکیل جرایم پزشکی. بهترین ها را از ما بخواهید.

قرارداد مشاوره حقوقی با وکیل

موسسه حقوقی امین عدالت در شهر تهران، بخشی از خدمات حقوقی خود را به ارایه مشاوره حقوقی رایگان، اختصاص داده است. یعنی میتوانید بدون پرداخت هزینه، با مشاور موسسه ما، بصورت رایگان حرف بزنید. مساله خود را مطرح نموده و پاسخ مربوطه را دریافت نمایید. همچنین میتوانید با پرداخت کمترین هزینه از مشاوره تخصصی وکلای ما بهرمند شده و همه پرسش های خود را مطرح نمایید. یعنی مشاوره حقوقی با وکیل داشته باشید. خواه بصورت تلفنی و خواه بصورت حضوری. هر طور که شما تمایل دارید. هزینه صحبت با وکیل ثابت بوده و تغییری نمیکند.

مشاوره حقوقی به شما افق دید میدهد. مساله را تبیین میکند. راهکارهای قانونی را برای شما تشریح میکند. در صورت نیاز به مشاوره حقوقی با ما تماس بگیرید. موسسه حقوقی امین عدالت کبریا در تهران از میان وکلای پایه یک دادگستری، مشاورانی را در اختیار شما قرار میدهند، که در انجام کلیه امور، دارای تخصص و تجربه میباشند. یعنی مشاوره حقوقی تخصصی بر عهده وکیلی قرار دارد که به آن دادگاه و دادسرا مراجعه کرده است. وکلا و مشاوران حقوقی موسسه ما، به موضوعات و جزییات و مقاصد و خواسته های شما مسلط شده، سپس مشاوره حقوقی کارامد و دقیقی را به شما عزیزان ارایه خواهند داد. اطمینان شما، سرمایه ماست.

مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری شهر تهران، دارای مزایا و فواید بسیاری است. زیرا علاوه بر اینکه وکیل متخصص، اشراف کامل بر موضوعات مختلف حقوقی دارد، از رویه عملی محاکم و دادگاه ها نیز مطلع است. به عبارت دیگر، مشاوره حقوقی با وکیل به این جهت کارامدتر و مفیدتر است که، وکیل در پرونده ها وکالت کرده است. یعنی با اخذ مشاوره حقوقی تخصصی از وکیل، به موضوعاتی از قبیل: روند پرونده ها و دعاوی حقوقی، رویه قضایی و دادگاه ها و دادسراها، و احکام صادره در موضوعات مشابه و سرنوشت احتمالی پرونده خود در سال جدید، آگاه میشوید.