مشاوره با وکیل اینترنتی

مشاوره با وکیل اینترنتی به معنای دریافت مشاوره حقوقی از وکیل در فضای مجازی میباشد. مشاوره با وکیل اینترنتی به دلیل دسترسی آسان و فوری، بسیار مورد توجه قرار گرفته است. شما میتوانید از طریق نرم افزارهایی مانند: واتساپ، بله، ایتا، روبیکا، اینستاگرام و غیره با وکیل پایه یک موسسه ما در ارتباط باشید.

فهرست: نمایش

مشاوره با وکیل اینترنتی حقوقی

مشاوره حقوقی با وکیل اینترنتی حقوقی به معنای طرح مساله و پرونده حقوقی خود، و دریافت راهکار و راه حل قانونی از وکیل متخصص مربوطه میباشد. مانند: وکیل اینترنتی برای تنظیم دادخواست، مشاوره اینترنتی مطالبه طلب، مشاوره با وکیل اینترنتی عقد صلح، مشاوره با وکیل برای سرقفلی، اجاره و غیره.

هزینه مشاوره اینترنتی با بهترین وکیل حقوقی

هزینه دریافت مشاوره حقوقی اولیه که بصورت تلفنی ارایه میگردد، رایگان است. شما با مشاور موسسه صحبت کرده و طرح مساله مینمایید، چنانچه توضیحات و ارایه راهکار از ناحیه ایشان، کافی نباشد، شما به وکیل متخصص مربوطه ارجاع داده میشوید. مشاوره با وکیل اینترنتی حقوقی، به معنای صحبت با وکیل، بصورت تلفنی یا صحبت در فضای مجازی میباشد.

مشاوره با وکیل اینترنتی کیفری

مشاوره با وکیل اینترنتی کیفری به معنای صحبت با وکیل پایه یک دادگستری میباشد، که در زمینه دعاوی کیفری از قبیل: مشاوره با وکیل اینترنتی تهدید و توهین، مشاوره جرم فحاشی و ضرب و شتم، مشاوره با وکیل اینترنتی توهین به رهبری و تبلیغ علیه نظام، وکیل اینترنتی برای پرونده مزاحمت تلفنی و هتک حیثیت، جرایم اطفال زیر سن ۱۸ سال و غیره فعالیت مینماید.

انتخاب وکیل کیفری باتجربه و متخصص

حتما قبل از تعیین وکیلف و اعطای وکالت به ایشان، با وی صحبت کرده و نام و نام خانوادگی وی را در سایت کانون وکلای دادگستری جست و جو نمایید، و از اعتبار پروانه وی مطلع گردید. سپس میتوانید حتی با دریافت مشاوره تلفنی، بصورت غیرحضوری و سیستمی، به وکیل اینترنتی کیفری، وکالت بدهید. ایشان پیگیر پرونده شما شده، و شما را در روند پرونده قرار میدهد.

◁◁ بیشتر بدانید:  وکیل خانم | وکیل زن | وکیل خانوم برای پرونده

مشاوره با وکیل اینترنتی خانواده

مشاوره حقوقی با وکیل اینترنتی خانواده دربردارنده همه موضوعات: طلاق، مهریه، نفقه، حضانت فرزند، تعیین وقت ملاقات با فرزند، طلاق توافقی، طلاق به درخواست زوجه و غیره میباشد. شما عزیزان میتوانید درخواست مشاوره خود را در ذیل همین مقاله ثبت کنید، تا مشاور حقوقی موسسه ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرد.

بهترین وکیل خانواده در تهران

بهترین وکیل خانواده در تهران، وکیلی است که دارای سابقه وکالت در انواع مختلف پرونده های خانوادگی بوده، و در مشاوره تلفنی با وی، بتوان راهنمایی های مفید و کاربردی از ایشان دریافت نمود. حتما پیش از تعیین وکیل خانواده، از وی بخواهید صفر تا صد پرونده خود را برای شما توضیح دهد، و انواع مختلف نتایج احتمالی را نیز برای شما بیان نماید.

مشاوره با وکیل اینترنتی مواد مخدر

مشاوره حقوقی با وکیل مواد مخدر تهران از طریق غیرحضوری، شامل برقراری ارتباط در هر یک از نرم افزارهای مذکور با وکیل متخصص مربوطه میباشد. میتوانید تصویر مدارک خود را ارسال نمایید. مانند ارسال عکس کیفرخواست، ارسال عکس دادنامه بدوی، ارسال رونوشت اظهارات متهم در دادسرا و دادگاه و غیره.

سپس وکیل اینترنتی بصورت مجازی در مورد پرونده مواد مخدر به شما مشاوره میدهد. اعم از اینکه برای شما وویس و پیام بفرستد، و یا لایحه دفاعیه را در قالب وورد و پی دی اف برای شما ارسال نماید.

بهترین وکیل مواد مخدر تهران

بهترین وکیل مواد مخدر تهران در جلسه مشاوره حضوری، یا غیرحضوری و اینترنتی، از شما این سوالات را خواهد پرسید: نحوه دستگیری و کشف مواد مخدر چگونه بوده است؟ جنس، نوع و میزان مواد مخدر مکشوفه در برگ توزین چقدر درج شده است؟ اکنون پرونده در مرحله دادسرا است یا دادگاه؟ میزان وثیقه تعیین شده، چقدر است؟ آیا متهم دارای سابقه مواد مخدر میباشد، یا خیر؟

مشاوره با وکیل اینترنتی مواد مخدر، برای شما نحوه اعمال مقررات تخفیف در مجازات مربوطه را نیز توضیح میدهد.

مشاوره با وکیل اینترنتی کلاهبرداری

مشاوره با وکیل اینترنتی در موضوع کلاهبرداری بسیار مورد استقبال همراهان گرامی ما میباشد. خصوصا آن دسته از عزیزانی که در خارج از شهر تهران سکونت داشته، و توانایی مراجعه حضوری به دفتر موسسه را ندارند. همچنین برای آن دسته از مراجعین محترم که به واسطه شغل و حرفه خود با اشخاص زیادی، مراودات مالی دارند، تمهید بسیار پرکاربردی میباشد.

مشاوره با وکیل اینترنتی کلاهبرداری در موضوعات مختلف: کلاهبرداری بنگاه املاک، مشاوره حقوقی وکیل برای شرکت در جرم کلاهبرداری، مشاوره با وکیل اینترنتی برای جنبه عمومی جرم کلاهبرداری، مشاوره تخصصی وکیل برای تخفیف مجازات جرم کلاهبرداری، مشاوره اینترنتی با وکیل برای رد مال در جرم کلاهبرداری، مشاوره تلفنی برای اثبات جرم کلاهبرداری، مشاوره اینترنتی با وکیل برای وثیقه کلاهبرداری در دادسرا و غیره، ارایه میگردد.

مشاوره با وکیل اینترنتی خیانت در امانت

مشاوره با وکیل اینترنتی خیانت در امانت دربردارنده همه موضوعات مربوط به این جرم میباشد. پرونده کیفری این جرم میتواند ابعاد بسیار گسترده ای داشته باشد. بهترین تصمیم این است که برای کلیه موارد قانونی از قبیل: خیانت در امانت سفته و چک، خیانت در امانت سفید امضا، خیانت در امانت مدیران شرکت، نحوه اثبات خیانت در امانت در دادگاه، خیانت در امانت خودروی امانی، خیانت در امانت مال ضمانتی و غیره، با بهترین وکیل کیفری خیانت در امانت بصورت اینترنتی مشورت نمایید.

بهترین وکیل کیفری تهران

مشاوره با بهترین وکیل کیفری تهران موجب اشراف کامل شما به پرونده خود میگردد. موضوع پرونده کیفری، هر چه که باشد، وکیل کیفری متخصص توانایی ارایه بهترین راهکارهای قانونی را دارد. چرا؟ زیرا به مجموعه قوانین کیفری، تسلط داشته و در موضوعات مختلف کیفری و جرایم عدیده، وکالت نموده است. لذا با خاطری آسوده پرونده خود را به وکیل کیفری بسپارید.

مشاوره با وکیل اینترنتی پیمانکاری

مشاوره اینترنتی با بهترین وکیل پیمانکاری، در خصوص موضوعات مربوطه، یکی از پرطرفدارترین زمینه های کاری موسسه ماست.

موسسه حقوقی امین عدالت برای همه مسایل شما مشاوره با وکیل اینترنتی دارد. از قبیل: مشاوره با وکیل اینترنتی برای تاخیر غیر مجاز در قرارداد پیمانکاری، مشاوره اینترنتی با وکیل پیمانکاری برای تعدیل قیمت در قرارداد پیمانکاری، مشاوره قرارداد پیمانکاری کلید در دست، مشاوره حقوقی برای صورت وضعیت در قرارداد پیمانکاری، مشاوره با وکیل برای شکایت کارفرما از پیمانکار، مشاوره تخصصی از وکیل برای شکایت پیمانکار از کارفرما، مشاوره با وکیل اینترنتی برای انواع ضمانتنامه قراردادهای پیمانکاری وغیره.

تنظیم قرارداد پیمانکاری توسط وکیل

تنظیم قرارداد پیمانکاری توسط وکیل موسسه ما، یکی از بهترین خدمات حقوقی وی میباشد. زیرا کلیه مقررات مربوطه را در قرارداد درج میکند. حقوق و تکالیف کارفرما و پیمانکار را مطابق قانون، به شفافیت، درج و رعایت میکند. ضمانت اجراها و مواعد قانونی را به تصریح، در قرارداد قید کرده و بندهای قرارداد را به نحوی تنظیم میکند، که تضییع کننده حقوق هیچ شخصی نباشد.

مشاوره با وکیل اینترنتی پیمانکاری در اکثر موارد، منجر به تنظیم قرارداد توسط وکیل میگردد.

مشاوره با وکیل اینترنتی هنرمندان

مشاوره با وکیل اینترنتی هنرمندان در موسسه ما در زمینه های مختلف: سرقت ادبی طرح و ایده، مشاوره برای مجازات نقض حقوق هنرمندان، مشاوره با وکیل سواستفاده از نام هنری دیگری، مشاوره اینترنتی با وکیل برای جرم نشر و پخش اثر هنری متعلق به دیگری و غیره صورت میپذیرد.

مشاوره با وکیل اینترنتی هنرمندان، بسیار مورد استقبال بازیگران و کارگردان های گرامی قرار گرفته است. زیرا به دلیل مشغله فراوانی که دارند، امکان مراجعه حضوری به دفتر موسسه برای ایشان ممکن و مقدور نمیباشد.

مشاوره با وکیل اینترنتی شکایت از پزشک

مشاوره با وکیل اینترنتی شکایت از پزشک به معنای توضیح حقوقی پرونده کیفری شما میباشد. صفر تا صد پرونده شکایت از پزشک را بصورت شفاف برای شما توضیح میدهد. تا متوجه شوید که شورای حل اختلاف، سازمان نظام پزشکی، دادسرا جرایم پزشکی و دادگاه کیفری اعم از بدوی و تجدیدنظر چیست و باید چکارهایی را در مراحل شکایت از پزشک انجام دهید.

مشاوره در جرایم پزشکی

مشاوره با وکیل اینترنتی پزشکی موجب میگردد که شما بدانید در چه هنگام باید به سازمان نظام پزشکی مراجعه کنید؟ و در چه صورت، به دادسرای جرایم پزشکی مراجعه نمایید؟ اثبات و احراز قصور پزشکی و درصد دیه چگونه میباشد؟ نحوه اعتراض به نظریه پزشکی قانونی چگونه است؟ وکیل متخصص جرایم پزشکی بهترین راه حل های قانونی را بسته به موضوع شما، ارایه میدهد.

مشاوره با وکیل اینترنتی اجرای ثبت

مشاوره با وکیل اینترنتی اجرای ثبت در کلیه موضوعات مختلف اجراییات ثبتی از قبیل: ارزیابی مال توسط اجرای ثبت، بازداشت اموال غیر منقول در اجرای ثبت، بازداشت اموال منقول در اجرای ثبت، ترتیب اجرا در ادارات ثبت، بازداشت اموال نزد شخص ثالث در اجرای ثبت و غیره، مشاوره حقوقی اینترنتی ارایه مینماید.

وکیل اجراییات ثبت تهران

ثبت درخواست اجرا در دایره اجراییات ثبت، پیگیری مراحل مختلف اجرای ثبت از قبیل: توقیف اموال و دارایی های بدهکار، نامه ممنوع الخروجی مدیون، کسب نامه ارجاع به دادگاه در جهت جلب مدیون، توقیف اموال منقول وی و سایر امور مربوط به اجرای ثبت، جملگی از خدمات بهترین وکیل اجراییات ثبت تهران میباشد.

مشاوره با وکیل اینترنتی اجرای ثبت، میتواند از بروز اشتباه در طی نمودن مسیر پرونده توسط شما جلوگیری نماید.

مشاوره با وکیل اینترنتی علامت تجاری

شکایت از برند مشابه، سواستفاده از لوگوی مشابه، مدت زمان استفاده از علامت تجاری، ابطال علامت تجاری و تمدید مدت آن، نتیجه عدم تمدید و اعتراض به ثبت علامت تجاری و غیره، از جمله موارد پرطرفدار، در خصوص دریافت مشاوره با وکیل اینترنتی علامت تجاری موسسه ما در تهران میباشد.

  • نکته: بهترین کار این است که مساله خود را به صورت موردی با وکیل علامت تجاری درمیان گذاشته و از وی مشاوره حقوقی تخصصی دریافت نمایید.

مشاوره با وکیل اینترنتی طرح صنعتی

مشاوره با وکیل اینترنتی طرح صنعتی در موارد مختلفی مانند: شکایت سواستفاده از طرح صنعتی، دادخواست ابطال طرح صنعتی، شکایت از فروش غیرمجاز کالای حاوی طرح صنعتی و غیره در موسسه ما انجام میشود.

بهترین وکیل طرح صنعتی تهران

مشاوره اینترنتی با بهترین وکیل طرح صنعتی تهران موجب میشود که شما بدانید که: آیا اساسا میتوانید هم بصورت کیفری و هم بصورت حقوقی پرونده طرح صنعتی خود را طرح و پیش ببرید؟ و یا الزاما باید یکی از دو راه حقوقی و کیفری را انتخاب نمایید. بهترین وکیل طرح صنعتی، وکیلی است که هم قانون را برای شما توضیح دهد، و هم رویه عملی محاکم و دادگاه ها را برای شما تبیین نماید.

مشاوره با وکیل اینترنتی جرایم رایانه ای

مشاوره با وکیل اینترنتی جرایم رایانه ای تهران میتواند دربردانده: تهدید انتشار عکس و فیلم رابطه، تولید ارسال توزیع انتشار تصاویر مستهجن و مبتذل در فضای مجازی،شکایت از کلاهبرداری اینترنتی جرایم اینترنتی علیه عفت و اخلاق عمومی، شکایت از توهین در فضای مجازی، توهین به مقدسات در فضای مجازی و غیره باشد.

موسسه امین عدالت تهران دارای وکیل متخصص کیفری جرایم رایانه ای میباشد، که بصورت غیرحضوری و اینترنتی نیز مشاوره حقوقی میدهد، و برای شما عزیزان لایحه دفاعیه و شکواییه تنظیم میکند.

مشاوره با وکیل اینترنتی قرارداد

مشاوره با وکیل اینترنتی برای تنظیم قرارداد، نوشتن قرارداد مطابق خواسته های شما، بررسی قرارداد توسط وکیل قبل از امضا، ارایه پیشنویس قرارداد توسط وکیل در موضوع مورد خواسته شما، و توضیح و تبیین بندهای مندرج در قراردادی که طرفین تنظیم کرده اند، جملگی، از جمله خدمات ارزنده موسسه حقوقی امین عدالت میباشد.

◁◁ بیشتر بدانید:  سوالاتی که در مشاوره حقوقی تلفنی میتوانیم بپرسیم؟

مشاوره با وکیل اینترنتی در تهران
مشاوره با وکیل اینترنتی در تهران

مشاوره با وکیل موسسه حقوقی تهران

موسسه حقوقی امین عدالت تهران متشکل از وکلای پایه یک دادگستری میباشد. مشاوره با وکیل متخصص یکی از بهترین و درست ترین تصمیماتی است که باید پیش از اقدام قانونی، و ورود به پرونده اخذ شود. دریافت مشاوره حقوقی تخصصی، میتواند پرفروغ ترین چراغ راه پرونده شما عزیزان تا انتهای پرونده باشد.

به این نوشته از راست به چپ چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۶ میانگین امتیاز: ۵]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دیگر مطالب این دسته بندی

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments