مشاوره با وکیل رابطه نامشروع

مشاوره حقوقی با وکیل رابطه نامشروع چه مزیتی دارد؟ چرا باید قبل از طرح دعوا و تشکیل پرونده با وکیل باتجربه در زمینه جرایم روابط نامشروع مشورت نماییم؟ برای دفاع از اتهام برقراری رابطه نامشروع باید چگونه از وکیل متخصص مشاوره دریافت نماییم؟

مزایای اخذ مشاوره حقوقی از وکیل رابطه نامشروع

بهترین توصیه به شما دوستان این است که پیش از هرگونه اقدام قانونی و حقوقی، با وکیل متخصص مربوطه مشاوره نمایید. در ادامه چند نمونه از مزایای اخذ مشاوره حقوقی از وکیل رابطه نامشروع برای شما عزیزان ذکر میگردد:

کسب اطلاعات مفید پیرامون مساله حقوقی پیش روی: وکیل رابطه نامشروع برای شما توضیح میدهد که عنوان کیفری جرم رابطه نامشروع چیست و چه معنایی دارد و چه آثاری دارد و چه مجازاتهایی ممکن است در پی داشته باشد.

◁◁ بیشتر بدانید:  اثبات رابطه نامشروع و روش های آن

تنظیم شکواییه بر مبنای توضیحات وکیل

وکیل رابطه نامشروع میتواند راسا برای شما تنظیم شکواییه نماید و یا توضیحات لازم را در اختیار شما قرار دهد و سپس شما خود بر مبنای اطلاعات حقوقی که دریافت کرده اید، نسبت به تنظیم شکواییه اقدام نمایید.

بررسی اوراق و اسناد و مدارک و ادله اثبات دعوا

وکیل رابطه نامشروع، ادله اثبات دعوای شما را بررسی میکند. سپس نظر و دیدگاه حقوقی خود را بر اساس اشرافی که بر رویه عملی محاکم دارد، ابراز مینماید.

ارائه دفاع لازم

وکیل رابطه نامشروع به متهم توضیح میدهد که دعوای کیفری تحت عنوان اتهام زنا یا اعمال منافی عفت یا رابطه نامشروع دارای چه ماهیتی است و چگونه باید دفاع صورت پذیرد.

تنظیم لایحه توسط وکیل

وکیل رابطه نامشروع میتواند پس از ارائه مشاوره حقوقی به شما، برای شما لایحه تنظیم نماید. همچنین توصیه میگردد به وکیل، وکالت در مطالعه پرونده دهید تا ایشان بتواند با بررسی اوراق و محتویات پرونده، لایحه مفیدتری را برای شما تنظیم نماید.

کاهش استرس و اضطراب موکل

در بسیاری از موارد به دلیل عدم اطلاعات کافی از قانون و پرونده مطروحه موکل در دلهره طاقت فرسایی به سر میبرد. وکیل رابطه نامشروع با تبیین و توضیح کلیه مسائل مربوطه به پرونده و نقاط مختلف آن و نتیجه احتمالی دعوا، از استرس شما کاسته و در بسیاری از موارد، توضیحات وکیل موجب آسودگی خاطر موکل میگردد.

◁◁ بیشتر بدانید:  رضایت شاکی در پرونده رابطه نامشروع

وکالت تخصصی در پرونده روابط نامشروع
وکالت تخصصی در پرونده روابط نامشروع

وکیل متخصص پرونده روابط نامشروع

مشاوره حقوقی با وکیل رابطه نامشروع موجب میگردد که شما چه بعنوان شاکی و چه بعنوان متهم، از چند و چون پرونده مطلع شده و بتوانید با افق دید گسترده تری تصمیم گیری کنید. موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا حسب مورد وکیل مرد یا وکیل خانم در اختیار شما قرار میدهد که در توضیح مساله راحت تر باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر از خدمات حقوقی موسسه ما مانند تنظیم شکواییه و تنظیم لایحه دفاعی با ما تماس حاصل نمایید.

به این نوشته از راست به چپ چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۴ میانگین امتیاز: ۵]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دیگر مطالب این دسته بندی

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments