مشاوره با وکیل رابطه جنسی

مشاوره با وکیل رابطه جنسی موجب آگاهی شما از صفر تا صد پرونده میشود. مشاوره با وکیل روابط جنسی در موسسه ما هم توسط وکیل خانم انجام میشود، و هم توسط وکیل آقا صورت میپذیرد. مشاوره حقوقی با وکیل رابطه جنسی حتما باید قبل از تشکیل پرونده یا حضور در دادسرا و دادگاه انجام شود.

مشاوره با وکیل رابطه جنسی تهران

مشاوره با وکیل رابطه جنسی تهران در موسسه هم بصورت حضوری است و هم بصورت غیرحضوری انجام میشود. مشاور موسسه میتواند برای شما تعیین وقت نماید. در موعد مقرر به همراه کلیه مدارک مربوط به پرونده در موسسه حاضر شده و با وکیل خود دیدار مینمایید.

نکته: فیلم، عکس، صوت، تصویر، پیام و هرگونه دلیل اثبات رابطه جنسی را به وکیل ارایه داده و از وی مشاوره حقوقی دقیق دریافت نمایید.

مشاوره با وکیل رابطه جنسی تلفنی

مشاوره با وکیل رابطه جنسی تلفنی، هم به معنای صحبت با وکیل کیفری در خصوص پرونده رابطه جنسی تلفنی میباشد، و هم به معنای دریافت مشورت از وکیل، بصورت تلفنی و غیرحضوری میباشد.

مشاوره با وکیل رابطه جنسی تلفنی در موسسه ما هم از میان وکلای خانم صورت میپذیرد، و هم از میان وکلای آقا. حق انتخاب با شماست.

مشاوره با وکیل خانم در پرونده روابط جنسی

مشاوره با وکیل خانم در پرونده رابطه جنسی یکی از موارد مورد تقاضا خصوصا از ناحیه خانم هایی که متهم پرونده هستند، میباشد. دلیل این امر، راحتی بیشتر موکل خانم، با وکیل خانم میباشد. لذا شما میتوانید از ابتدا عنوان کنید که حتی در جلسات مشاوره حقوقی هم، میخواهید یک وکیل خانم، به شما مشاوره دهد.

مشاوره با وکیل آقا در اتهام رابطه جنسی

روابط جنسی، جزو شخصی ترین مسایل زندگی هر فرد به شمار می آید. لذا بیان جزییات آن، در اکثر موارد برای افراد جامعه دشوار است. مشاوره با وکیل رابطه جنسی اگر مرد باشد، برای آقایی که شاکی یا متهم پرونده است، راحت تر میباشد. ولیکن برای وکیل، تفاوتی نمینماید، که موکل ایشان خانم باشد یا آقا. چون در عالم حقوق، آموخته ایم که فارق از جنسیت، به دفاع از حقوق افراد جامعه و موکلین خود بپردازیم.

مشاوره با وکیل رابطه جنسی چه فایده ای دارد؟

مشاوره با وکیل رابطه جنسی موجب روشن شدن موضع هر یک از طرفین پرونده در روند قضایی پیش روی میشود. مانند:

  • آیا شاکی رابطه جنسی دعوای خویش را به نحو صحیح طرح نموده است؟
  • آیا شاکی روابط جنسی، ادله اثبات ادعای خود را در شکواییه قید کرده است؟
  • آیا متهم، به مناسبت اوراق و محتویات پرونده، لایحه دفاعیه را صحیحا ارایه نموده است؟
  • آیا صلاحیت دادگاه در مورد موضوع جرم پرونده صحیحا رعایت شده است؟
  • آیا مواعد قانونی و مهلت های قانونی، رعایت گردیده است؟
  • آیا قرار تامین کیفری، وثیقه یا بازداشت متهم، به درستی صادر شده است؟

و بسیاری از نکات مهم حقوقی دیگر، در جلسه مشاوره با وکیل رابطه جنسی برای شما روشن میشود.

◁◁ بیشتر بدانید:  وکیل رابطه نامشروع

مشاوره با وکیل رابطه جنسی زنا

برقراری رابطه جنسی بصورت کامل، میان زن و مردی که به عقد یکدیگر درنیامده اند، زنا نامیده میشود. زنا یک عنوان کیفری بسیار سنگین است که احکام قانونی آن، در موضوعات مختلف محصنه و غیرمحصنه، عنف و اکراه و رضایت، محارم نسبی و زن پدر و غیره، متفاوت است. مشاوره با وکیل، برای شما روشن میدارد که آیا عنوان مندرج در شکواییه با دلایل ابرازی شاکی همخوانی دارد یا خیر؟

نکته: مشاوره با وکیل رابطه جنسی شامل انواع مختلف اتهام های زنا اعم از محصنه و غیرمحصنه، رابطه نامشروع مادون زنا، رابطه نامشروع غیرحضوری، رابطه نامشروع دختر و پسر، رابطه نامشروع زن و مرد مجرد و متاهل و غیره میباشد.

مشاوره با وکیل روابط جنسی نامشروع

روابط جنسی نامشروع، دامنه وسیع تری نسبت به سایر موضوعات کیفری دارد. زیرا ممکن است برقراری رابطه جنسی تلفنی و غیرحضوری، که حتی یک مرتبه لمس و ملاسمه میان اشخاص برقرار نشده است، باز هم عنوان کیفری رابطه نامشروع به خود بگیرد.

همچنین زن و مردی که در آغوش یکدیگر دستگیر شده، و به محکمه می آیند، بازهم عنوان رابطه نامشروع بر آنها صدق کرده و مجازات مربوطه در حق آنها اعمال شود.

لذا مشاوره با وکیل روابط جنسی نامشروع، اعم از حضوری و مجازی و غیره، موجب آگاهی شاکی یا متهم پرونده، از سرنوشت احتمالی خود میباشد.

مشاوره با وکیل رابطه جنسی اطفال

افراد زیر سن ۱۸ سال، طفل و نوجوان محسوب میشوند. مشاوره با وکیل رابطه جنسی اطفال به معنای شرح و توضیح و تفسیر مساله میباشد. وکیل متخصص جرایم جنسی اطفال، برای شما توضیح میدهد که چه مجازاتهایی برای اطفال و کودکان و نوجوانان زیر ۱۸ سال در خصوص برقراری رابطه جنسی در قانون در نظر گرفته شده است.

نکته: بهترین کار مشاوره با وکیل رابطه جنسی اطفال و نوجوانان، در مورد پرونده کیفری کودکان است.

◁◁ بیشتر بدانید:  حکم رابطه نامشروع با رضایت طرفین

مشاوره با وکیل رابطه جنسی در تهران
مشاوره با وکیل رابطه جنسی در تهران

بهترین موسسه برای مشاوره حقوقی

بهترین موسسه برای مشاوره حقوقی با وکیل رابطه جنسی، موسسه ای است که، دارای وکلای پایه یک دادگستری باشد، و در زمینه انواع مختلف جرایم منافی عفت، دارای تجربه و سابقه فعالیت و وکالت باشد. به همین جهت، ابتدا نام و نام خانوادگی وکیل کیفری خود را در سایت کانون وکلا جست و جو نمایید. تا با اطلاعات دقیق تری نسبت به تعیین ایشان برای پرونده، یا دریافت مشاوره از وی، تصمیم گیری نمایید.

به این نوشته از راست به چپ چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۲ میانگین امتیاز: ۵]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دیگر مطالب این دسته بندی

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments