وکیل جرم رابطه نامشروع

وکیل رابطه نامشروع به وکیلی گفته میشود که در پرونده کیفری با موضوع اتهام روابط نامشروع، اعلام وکالت میکند. طرفین پرونده یعنی شاکی و متهم میتوانند وکیل متخصص کیفری تعیین و انتخاب نمایند. وکیل رابطه نامشروع از زمان اعلام وکالت و ورود به پرونده، دفاعیات لازم از ناحیه موکل را انجام میدهد.

حال به بررسی مواردی از قبیل: هزینه وکیل رابطه نامشروه، وکیل خانم برای پرونده رابطه نامشروع، خدمات فوری وکیل در تهران برای این اتهام و سایر موضوعات میپردازیم. با ما همراه باشید.

وکیل رابطه نامشروع کیست؟ وکیل خانم یا وکیل آقا؟

انتخاب با شماست. ممکن است هر یک از شکات و یا متهمان پروندهف حسب مورد، راحت تر باشند، که با وکیل آقا حرف بزنند. یا وکیل خانم تعیین نمایند. در هر صورت، وکیل کیفری در موسسه حقوقی ما که به وکالت در این مورد میپردازد، وکیل رابطه نامشروع نامیده میشود.

وکیل رابطه نامشروع میگوید: خوب است در ابتدا بصورت مختصر از جرم رابطه نامشروع، تعریفی را ارایه دهیم. مطابق فرمایش حضرت علی علیه السلام : ((تعرفه الاشیاء به اضدادهم)) یعنی چیز ها و اشیا را با تعریف تضاد آنها بشناسید. لذا برای تعریف و تفهیم اینکه، این جرم چیست، ابتدا تعریف “رابطه مشروع” را بیان می‌کنیم. هنگامی که میان زن و مرد یک رابطه قانونی و شرعی برقرار باشد، مانند این که میان یک زن و مرد عقد نکاح بسته شده باشد اعم از دائم یا موقت، رابطه میان این دو، مشروع و قانونی و فاقد ایراد خواهد بود. و ایشان میتوانند هرگونه ارتباطی با یکدیگر داشته باشند. لذا در صورت عدم وجود رابطه شرعی، برقراری رابطه جنسی به هر نوع و کیفیت، از مصادیق جرم رابطه نامشروع خواهد بود.

مشاوره حقوقی با وکیل رابطه نامشروع

وکیل روابط نامشروع بیان میدارد: بسیاری از خانم‌ها و آقایان و خصوصاً جوان ها حتی مطلع نیستند و کمترین آگاهی و اطلاعی از اینکه به یک رفتاری که ممکن است، از نظر آنها ساده تلقی گردد، به لحاظ قانون چه آثاری بار خواهد بود، ندارند. مانند اینکه نشست و برخاست یک دختر و پسر در یک کافی شاپ نیز به لحاظ قانون میتواند رابطه نامشروع تلقی  شود.  یا اگر یک دختر و پسر در یک منزل خلوت کرده و با یکدیگر باشند، و حتی اگر هیچ‌گونه اتفاق دیگری میان آنها نیافتد، باز هم به لحاظ قانون آنها مرتکب عمل نامشروع شده‌اند. فعل و عمل آنها قابل تعقیب و پیگیری جزایی خواهد بود و با اثبات هر یک از این مراودات ممکن است، موجب اثبات رابطه غیر مجاز و نامشروع آنها باشد. وکیل رابطه نامشروع در آغاز ارایه مشاوره حقوقی خویش به بررسی چند و چون و کیفیت روابط طرفین میپردازد.

◁◁ بیشتر بدانید:  اثبات رابطه نامشروع با شاهد چگونه صورت میگرد؟

وکیل رابطه نامشروع
وکیل رابطه نامشروع

وکیل رابطه نامشروع چگونه دفاع میکند؟

وکیل رابطه نامشروع اذعان می دارد: اگر میان زن و مردی که علقه زوجیت میان آنها وجود ندارد، رابطه و آمیزش جنسی برقرار گردد، مرتکب عمل رابطه غیر مجاز و نامشروع شده اند. که طرح دعوای کیفری و اثبات آن را در پی خواهد داشت. جرم رابطه نامشروع از جمله جرایم غیر قابل گذشت میباشد. اثبات این جرم نیز دشوار است. به این معنا که ممکن است آغاز این دعوای کیفری با شکایت شاکی باشد ولیکن گذشت و رضایت شاکی موجب مختومه اعلام شدن وکیل رابطه نامشروع می افزاید، پرونده کیفری تحت الامر نمیگردد. ولو که پیش از اثبات رابطه نامشروع اعلام رضایت شاکی صورت گیرد. این جرم بنا به میزان و محدوده فعل ارتکابی به دخول، تقبیل، مضاجعه و تخفیذ تقسیم میگردد. به همین جهت دفاعیات وکیل رابطه نامشروع در پرونده کیفری، بر اساس مستندات، دلایل ابرازی شاکی و سایر قرائن و احوال موجود در پرونده خواهد بود.

وکیل رابطه نامشروع مختصرا تعاریف فقهی مصادیق جرم مذکور را اینگونه بیان میدارد؛ آمیزش جنسی همان فعل دخول آلت تناسلی مرد در مهبل و یا مقعد زن میباشد به شرط آنکه میزان دخول از ختنه گاه گذر کند و چنانچه دخول انجام شده از میزان ختنه گاه کمتر باشد، فعل ارتکابی، زنا محسوب نشده بلکه رابطه نامشروع کمتر از زنا تلقی میگردد. اثبات رابطه نامشروع تحت عنوان مذکور سخت ترین نوع اثبات است. تقبیل همان بوسیدن یکدیگر است. مضاجعه به معنای همخوابی و در بستر قرار گرفتن میباشد. تفخیذ بر عمل قرار دادن آلت تناسلی مرد میان ران های یک زن گفته میشود.

نقش وکیل در تعیین مجازات رابطه نامشروع

اثبات جرم رابطه نامشروع تحت هر یک از مصادیق فوق میتواند صورت بگیرد. وکیل رابطه نامشروع عنوان میدارد؛ هرکدام از افعال مندرج در بالا، دارای احکام منحصر به فرد خود بوده و در پرونده کیفری و دعاوی کیفری که تحت عنوان رابطه نامشروع و یا روابط نامشروع طرح میشوند، ابتدائا این مساله مورد بررسی قرار میگرید که فعل ارتکابی از کدام نوع است؟ و قرار است چه نوع رابطه ای تحت عنوان اثبات رابطه نامشروع به اثبات برسد؟ که به موجب آن بتوان درخصوص مجازات و میزان آن و نوع آن تقاضای تخفیف نمود. البته وکیل رابطه نامشروع در نخستین جلسه مشاوره حقوقی نیز دیدگاه خویش را که مجازات جرم رابطه نامشروع چه خواهد بود را ارائه مینماید.

  • ضرورت استفاده از وکیل برای اثبات رابطه نامشروع
  • چرا باید برای اثبات رابطه نامشروع وکیل بگیریم؟
  • مشاوره حقوقی با وکیل متخصص رابطه نامشروع چه فایده ای دارد؟

خوب است بدانید اگر قبل از طرح دعوا و تشکیل پرونده و علی الخصوص قبل از تنظیم شکواییه و ثبت شکواییه کیفری با موضوع رابطه نامشروع با وکیل متخصص کیفری صحبت کنید، میتوانید از ابعاد مختلف حقوقی پرونده خود آگاه شده، و نسبت به تصمیم گیری دقیق و درست اقدام نمایید. زیرا در بسیاری از موارد، با بررسی موضوع پرونده شما، وکیل اظهار نظر میکند که اساسا امکان اثبات رابطه نامشروع وجود دارد یا خیر؟ بعنوان مثال وکیل شما را راهنمایی میکند که مقصود از ارایه ادله قانونی چیست؟از کدام عکس، فیلم، تصویر، صدا، صدای ضبط شده و وویس و غیره میتوانید در مقام اثبات ادعای خود استفاده کنید. و کدام دلیل شما نمیتواند ثابت کننده چیزی باشد.

حق الوکاله وکیل رابطه نامشروع

حق الوکاله و هزینه وکیل رابطه نامشروع در موسسه حقوقی ما بصورت مرحله ای و اقساطی پرداخت میگردد. حق الوکاله وکیل رابطه نامشروع به این صورت پرداخت میگردد که، مبلغی به عنوان پیش پرداخت از موکل دریافت میشود. سپس برای قسط دوم یا به اینصورت توافق میشود که، بخشی از آن در اثنای پرونده پرداخت شود، یا همه آن در انتهای پرونده پرداخت گردد.

با تراضی جهان بتوان گرفت.

هزینه وکیل رابطه نامشروع، توافقی است میان وکیل و موکل. لذا حتما برای بررسی مورد پرونده خود با ما تماس بگیرید.

◁◁ بیشتر بدانید:  اثبات رابطه نامشروع با پیامک چگونه است؟

اثبات رابطه نامشروع
اثبات رابطه نامشروع

وکیل رابطه نامشروع ادله اثبات این جرم را توضیح میدهد

وکیل رابطه نامشروع بیان میدارد: دعوای اثبات رابطه نامشروع همچون سایر دعاوی کیفری نیازمند ارائه ادله قانونی به دادگاه خواهد بود. و بدون ارائه دلایل محکمه پسند، ادعای وجود روابط نامشروع به اثبات نخواهد رسید. وکیل متخصص دعاوی کیفری در تهران ارائه میدارد: ادله قانونی از قبیل اقرار طرفین به فعل ارتکابی و یا شهودی که عمل و فعل رابطه نامشروع را دیده باشند نیاز است.

در عصر حاضر با درنظر گرفتن پیشرفت ارتباطات و وجود فضای مجازی بصورت گسترده، و وجود نرم افزارهای عدیده که مورد استقبال و استفاده کاربران فراوانی نیز قرار گرفته است، به همین میزان جرایم رایانه ای و جرایمی که در این فضا رخ دهد و یا از طریق این فضای مجازی، بتوان تحصیل دلیل نمود، لذا اثبات این جرم از طریق ارائه ادله ای چون پرینت پیامک ها و محتویات عکس و فیلم تلگرام و اینستاگرام و غیره، ممکن و محتمل خواهد بود. وکیل اثبات روابط نامشروع در نخستین جلسه مشاوره حقوقی خویش به بررسی این امر نیز میپردازد.

مشاوره حقوقی برای اثبات رابطه نامشروع

مشاوره با وکیل برای اثبات جرم رابطه نامشروع، یک اقدام بسیار مهم و سازنده است. مشاوره حقوقی با وکیل رابطه نامشروع به شما این افق دید را میدهد که چند درصد احتمال پیروزی در دعوا برای شما وجود دارد. و چند درصد ممکن است که پرونده با شکست کواجه شود. تا شما با دید وسیع تصمیم بگیرید.

نقش وکیل در مجازات روابط نامشروع چیست؟

وکیل رابطه نامشروع در پرونده کیفری تحت عنوان این جرم، در بیان مجازات جرم رابطه نامشروع بیان میدارد: پس از طرح دعوای کیفری رابطه نامشروع و اثبات رابطه نامشروع نوبت به تعیین مجازات آن میرسد، پیش تر بیان گردید که جرم مذکور به زنا یا روابط نامشروع کمتر از زنا تقسیم میگردد. وکیل رابطه نامشروع ادامه میدهد: پس از اثبات این جرم نزد محکمه، که البته امری دشوار میباشد نوبت به تعیین نوع و میزان مجازات برای آن میرسد.

نقش وکیل در مجازات روابط نامشروع میتواند اینگونه باشد که، با ارایه دلایل و دفاعیات صحیح و اصولی، حکم بر بیگناهی موکل و تبرئه وی صادر شود. یا بنا بر ارایه دلایل اثبات جرم، بتوان حکم محکومیت اخذ نمود. و همچنین در فرض محکومیت، بتوان برای موکل تخفیف در مجازات اخذ کرد.

انواع خدمات حقوقی وکیل رابطه نامشروع

وکیل رابطه نامشروع در موسسه ما میتواند از ابتدا تا انتهای پرونده با شما باشد. در اینصورت لازم است به وی وکالت دهید. ایشان با اعلام وکالت در پرونده ورود میکند. همچنین میتواند برای شما تنظیم لایحه دفاعیه کند. یا صرفا به وی وکالت در مطالعه پرونده بدهید، و پرونده را وکیل مطالعه کند، سپس برای شما لایحه تنظیم کند. همچنین میتوانید بصورت تلفنی یا بصورت حضوری از وکیل مشورت دریافت نموده، و مرتب از جلسات مشاوره حقوقی ایشان استفاده کنید.

سوالات متداول شما عزیزان

  • آیا اثبات رابطه نامشروع همسر موجب طلاق میگردد؟
  • آیا با اثبات روابط نامشروع شوهر یا خیانت شوهر میتوان از او طلاق گرفت؟
  • آیا اثبات رابطه غیر مجاز و نامشروع زن در طلاق موثر است؟
  • آیا با اثبات رابطه نامشروع زن، زوجه از دریافت مهریه محروم میشود؟
  • اگر رابطه نامشروع زن خویش را ثابت کند، از پرداخت نفقه به او معاف خواهد بود یا خیر؟
  • آیا وکیل رابطه نامشروع میتواند شلاق را بخرد؟ آیا شلاق قابل خرید است؟
  • آیا اثبات رابطه نامشروع موجب سلب حق حضانت میگردد؟

وکیل رابطه نامشروع در خصوص اثبات رابطه نامشروع مرد اینگونه پاسخ میدهد: با اثبات رابطه غیر مجاز و نامشروع و یا خیانت همسر علی القاعده نمیتوان از وی جدا شد و به اصطلاح پرونده دشوار طلاق به درخواست زن را تبدیل به یک پرونده سهل نمود! بلکه میتوان به عنوان عسر و حرج و از مصادیق اثبات عسر و حرج در دادگاه استناد نمود که زن به موجب اثبات خیانت شوهر خویش از وی کراهت داشته و خواستار خاتمه دادن به رابطه زناشویی خویش است. وکیل رابطه نامشروع متذکر میگردد: پذیرش یا عدم پذیرش این امر و میزان اعتبار آن با قاضی پرونده است.

اثبات رابطه نامشروع زن موجب عدم حق مطالبه مهریه از ناحیه ایشان میشود! این تفکر کاملا غلط است! وکیل رابطه نامشروع به تشریح بیان میدارد: میان اثبات رابطه نامشروع زن و عدم پرداخت مهریه به وی هیچ ارتباطی وجود ندارد و با اثبات رابطه نامشروع زن و حتی مجازات وی، همچنان زن میتواند مهریه خویش را از شوهر مطالبه نماید و هیچ مانع و منع قانونی وجود ندارد.

اثبات خیانت زن موجب عدم تعلق نفقه به وی نمیشود و زن همچنان مستحق دریافت نفقه خود میباشد.

وکیل اثبات روابط نامشروع دلیل این امر که اثبات رابطه نامشروع زن موجب محروم شدن او از دریافت نفقه نمیشود را اینگونه بیان میکند: موجب و سبب اینکه زن از شوهر خویش نفقه دریافت میکند، موجب و دلیل قانونی است تحت عنوان تمکین عام و خاص! لذا صرفا با اثبات عدم تمکین زن، میتوان به او نفقه نپرداخت.

وکیل اثبات روابط نامشروع بیان میدارد: نخست تاکید میگردد که کلیه دعاوی خانواده و دعاوی خانوادگی علی القاعده و علی الاصول بسته به مورد پرونده و شرایط طرفین پرونده حکم مختص به خود را دارد و به اصطلاح، نمیتوان برای همه پرونده ها یک نسخه را پیچید.

اثبات رابطه غیر مجاز و نامشروع یک مادر و یا یک پدر شاید تحت شرایط و حالتی باشد که قاضی پرونده خانواده را معتقد نسازد که محکوم، فاقد صلاحیت است و برعکس. ولیکن اگر در خصوص مادر یا پدری فساد و روابط متعدد نامشروع از وی به اثبات برسد موجب سلب حضانت و اعطا حضانت به طرف مقابل خواهد شد.

وکیل رابطه نامشروع درخصوص اثبات خیانت زن نیز عنوان میدارد: مرد برای طلاق دادن همسر خویش نیاز به ارائه دلیل و مدرک نمیباشد. جهت مطالعه مطالب بیشتر در این زمینه به مقاله طلاق از طرف مرد مراجعه نمایید.

◁◁ بیشتر بدانید:  وکیل زنا

وکیل رابطه نامشروع در تهران
وکیل رابطه نامشروع در تهران

وکیل رابطه نامشروع در تهران

موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا در تهران مفتخر است که دارای کادر مجرب از وکلای پایه یک دادگستری در خصوص دعاوی کیفری خصوصا دعاوی روابط نامشروع و اثبات روابط نامشروع میباشد. وکیل دعاوی کیفری از این قبیل نیازمند تخصص و تجربه کافی در چگونگی روند یک پرونده کیفری در دادگاه کیفری یک یا دو میباشد.

به بیان وکیل پرونده کیفری، وکالت در چنین دعاوی ویژه ای، علاوه بر دانش، نیازمند مهارت و فن وکالت است که جز با تجربه، به دست نمی آید. جهت اخذ مشاوره حقوقی یا اعطای وکالت به وکیل رابطه نامشروع در تهران با ما تماس حاصل نمایید.

به این نوشته از راست به چپ چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۲۰ میانگین امتیاز: ۴.۵]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دیگر مطالب این دسته بندی

50 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
ممم
2 سال قبل

با سلام . چندماهی با یه خانم ارتباطی پیامکی داشتم. پیام ها در حد ماهی دو سه تا بوده و اصلا جنسی نبوده. شوهر اون خانم شکایت کرد و امروز داداگاه کیفری ۲ تشکیل شد و بعد از بررسی سی دی پیام ها و پرونده و اظهار من که نمیدونستم ایشان شوهر داره قاضی به اون خانم و اقا گفت یک هفته مهلت میدم سازش کنید. اگر سازش کنن یا نکنن تکلیف من چیه؟

ممم
2 سال قبل

با سلام. در صورت ارتباط نامشروع مادون زنا و محکوم شدن به شلاق. فرد محکوم باید سند بذارد و یا بازداشت باشد تا روز اجرای حکم؟ روند چگونه است؟

ممم
2 سال قبل

با سلام. چند ماهی با یه خانم که قبلا خواستگارش بودم پیام های تقریبا عاشقانه ( نه جنسی) رد و بدل شده. تعداد پیام های کم و در حد ماهی چند پیام بوده. شوهر این خانم شکایت کرده و پرینت یکسال گذشته گرفته شده. چه حکمی صادر میشه؟ در صورت عدم اثبات میتوانم اعاده حیثیت کنم؟

سید اکیر
2 سال قبل

سلام وقت بخیر، تو رو خدا میشه کمکم کنید، راهنماییم کنید، با وجود متن پیامکهای ارسالی همسرم با دامادم که کلا مبتذل و سکسی هست حتی اعتراف به باردار شدن و سقط بچه هم داخل پیامکها هست و خیلی حرفهای دیگه که نمیشه عنوان کرد، و سه تا شاهد عینی که دو مرتبه مچشونو گرفتن زیر پتو و در حین زنا، خلاصه اینکه دادگاه بخاطر وجود سه شاهد، هردو نفر شون ۹۹ ضربه شلاق محکوم کرد، بعد اعتراض به رای زدن، و منع تعقیب براشون صادر شدو حکم قطعی هم هست، الان چکار میتونم بکنم؟ زبونشون الان درازتر شده میخندن به من

جوادیان
2 سال قبل

سلام خسته نباشید. اگه رابطه نامشروع به روابط جنسی ختم نشه بازم مجازات داره؟