بسته های مشاوره و خدمات

پکیج های مشاوره حقوقی تلفنی و حضوری

موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا در تهران جهت سهولت در ارائه خدمات حقوقی خویش بسته هایی را تعرفه نموده که میتوانید حسب نیاز خود یکی از آنها را انتخاب کرده و با خیال آسوده با وکیلی که برای شما تعیین میشود مشورت و صحبت نمایید.

همچنین میتوانید از طریق شماره حساب های ذیل پرداخت خود را انجام داده و رسید آن را برای ما ارسال نمایید.

 

حساب ملی امین عدالت کبریا

بانک ملی بنام سید امین فضل اله پورشیاده
شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۵۰۷۲۴۹۳۹۰
شماره حساب ۰۱۱۲۳۹۸۰۳۳۰۰۶
شماره شبا IR690170000000112398033006

حساب پاسارگار امین عدالت کبریا

بانک پاسارگاد بنام سید امین فضل اله پورشیاده
شماره کارت ۵۰۲۲۲۹۱۰۸۹۴۲۴۵۴۱
شماره حساب ۳۲۶۸۰۰۰۱۴۱۶۱۵۰۳۱
شماره شبا IR130570032680014161503101

اشتراک ماهیانه مشاوره حقوقی
اشتراک ماهیانه مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی چیست؟

موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا پیش تر در مقاله مربوطه تحت عنوان “مشاوره حقوقی” با جزییات و به تفصیل ماهیت اینکه مشاوره حقوقی چیست را بیان نموده است. اکنون بصورت خلاصه ذکر میگردد بنا به نیاز در هر پرونده اعم از دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری و دعاوی خانواده، دعاوی ملکی، دعاوی تجاری، دعاوی پزشکی، دعاوی قراردادها، دعاوی پیمان و جرایم رایانه ای شما میتوانید بدون اخذ وکیل و صرفا با ارائه خدمات حقوقی وکیل متخصص مربوطه، از مشاوره حقوقی وی و یا تنظیم لوایح، دادخواست، شکواییه و یا اظهارنامه بهره مند شوید.

حسب مراجعات و درخواست های مکرر شما عزیزان تحت این عنوان که “قادر به اخذ وکیل نبوده ولیکن خواستار مشاوره حقوقی همواره و دائم با یک وکیل هستم” این خدمت در نظر گرفته شده است.

شما میتوانید با در اختیار داشتن یک وکیل همواره از پیشامدهای حقوقی و نتایج جبران ناپذیر در محاکم جلوگیری نمایید. به عبارت ساده تر، وکیل متخصص مربوطه در هر پرونده به شما میگوید که قبل از انجام هرگونه عمل و یا اقدام حقوقی به چه نحوی عمل نمایید و یا اگر در روند یک پرونده میباشید راهکارهای حقوقی مربوطه را به شما جهت پیشبرد دعوا ارائه خواهد داد.

 

اشتراک ماهیانه مشاوره حقوقی تلفنی و حضوری چیست؟

موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا در نظر دارد با ارائه اشتراک مشاوره حقوقی تلفنی و حضوری بصورت ماهیانه راه آسان و سهل الوصول در اخذ خدمات حقوقی به وجود آورد. بنا بر اقتضای اوضاع جامعه و وجود مشغله های فراوان کاری و خانوادگی برای هر شخص و یا شرکت ها و موسساتی که تحت عناوین مختلف اعم از دولتی و غیرانتفاعی و شرکت های خصوصی فعال بوده و نیازمند در اختیار داشتن یک وکیل همراه میباشند ارائه گردیده است.

مزایای اشتراک ماهیانه مشاوره حقوقی تلفنی و حضوری

با داشتن اشتراک ماهیانه میتوانید همواره از خدمات حقوقی وکلای متخصص مربوطه بهره مند شده و از صرف هزینه های گزاف و خارج از توان چه به لحاظ مالی و چه به لحاظ زمانی اجتناب نمایید. چرا که بهترین روش برای اقدام و انجام هر امری بهره مند شدن از تخصص و اطلاع و آگاهی از ماهیت موضوع میباشد.

عالم حقوق و جلسات رسیدگی در محاکم مختلف به این نحو است که با بیان صرفا یک کلمه ممکن از نتیجه پرونده کاملا تغییر یافته و به ضرر شما پایان پذیرد. مزیت اصلی اخذ مشاوره در موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا در این می باشد که وقتی شما با یک دفتر وکالت تماس می گیرید در تمامی مشکلات حقوقی که برای شما ایجاد می شود صرفا با یک وکیل صحبت می کنید و این حق انتخاب را ندارید که در هر زمینه با وکیل متخصص در آن پرونده صحبت کنید اما در پکیج های مشاوره حقوقی موسسه ما این حق انتخاب و این مزیت برای شما در نظر گرفته شده است که برای هر پرونده یا مشکل حقوقی با وکیل متخصص در این زمینه مشاوره داشته باشید.