وکیل جرایم رایانه ای

وکیل جرایم رایانه ای

وکیل جرایم رایانه ای در واقع یک وکیل پایه یک دادگستری است. که به فعالیت در زمینه جرایم رایانه ای میپردازد. با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی، فضای رایانه و اینترنت بسیار گسترده شده است. لذا راه های ارتکاب جرم برای افراد مسلط به این حوزه نیز افزایش یافته است. امروزه با پیشرفت چشم گیر جرایم در فضای مجازی یا همان فضای سایبر روبه رو هستیم. گاها بزه دیدگان این حوزه ضرر های مالی هنگفتی را متحمل می شوند. لذا مطالبه حقوق از دست رفته و جبران ضررهای وارده، در تخصص وکیل جرایم رایانه ای می باشد. با توجه به تخصصی بودن دعاوی در خصوص جرایم رایانه ای توصیه می گردد، الزاما از دانش، تجربه، تخصص و مهارت وکیل متخصص جرایم رایانه ای مجرب استفاده گردد.

جرایم رایانه ای

به جرایمی که در فضای سایبر با استفاده از رایانه، موبایل و هرگونه وسیله ارتباط اینترنتی رخ میدهد، جرایم رایانه ای گفته میشود.

نظر شما را به برخی از مصادیق جرایم سایبری جلب میکنیم: دسترسی غیرمجاز به داده یا سامانه های رایانه ای و مخابراتی، شنود غیر مجاز، جاسوسی یارانه ای، جعل رایانه ای، تخریب و اخلال در داده ها یا سامانه های مخابراتی، سرقت اینترنتی، جرایم علیه عفت و اخلاق عمومی، هتک حیثیت، نشر اکاذیب، انتشار یا در دسترس قرار دادن داده های متعلق به دیگری، جاسوسی رایانه ای، تخریب و اخلال داده ها یا سامانه های رایانه ای یا مخابراتی. برای کسب بهترین اطلاعات حقوقی به نحو دقیق با موسسه ما تماس بگیرید.

صداقت ما، ضامن اعتبار ماست.

بهترین وکیل جرایم رایانه ای در تهران کسی است که بر قوانین مربوطه اشراف داشته باشد. از رویه عملی دادگاه ها و دادسراها در سال جدید اطلاع داشته باشد. دارای تجربه در پرونده های کیفری جرایم رایانه ای مانند هتک حیثیت و حرمت در فضای مجازی باشد. بهترین وکیل جرایم رایانه ای کسی است که در حوزه موضوعات کیفری مانند نشر اکاذیب در اینستاگرام، وکالت کرده باشد. وکیل کیفری در جرایم مربوط به فضای مجازی باید بتواند در جلسه مشاوره نیز به زبان ساده مساله را برای موکل بازگو کند. موسسه حقوقی ما این اطمینان را به شما عزیزان میدهد که بهترین وکیل جرایم رایانه ای در تهران را در اختیار شما میگذارد. کافی است تماس گرفته و با ایشان صحبت نمایید. مهارت و تجربه وی برای شما مشخص میگردد. منتظر ارتباط شما هستیم.

وکیل جرایم رایانه ای که در این حوزه فعالیت مینماید میگوید: با توجه به تخصصی بودن این جرایم ، وکلایی که قصد فعالیت در این حوزه را دارند، می بایست علاوه بر تسلط کامل بر مبانی علمی این دعاوی، آشنایی کامل با فضای مجازی و عملکردهای مختلف رایانه را داشته باشند. زیرا ادله موجود در این جرایم دارای تفاوت هایی با سایر جرایم میباشد. آشنایی با این ادله نیازمند تسلط بر نحوه عملکرد رایانه می باشد. در انتخاب وکیل جرایم رایانه ای توجه به این نکته ضروری است. لذا توصیه می گردد از وکلایی کمک بگیرید که تجربه وکالت در پرونده جرایم رایانه ای مانند پرینت گرفتن از گوشی همسر را داشته باشند. همچنین از رویه قضایی حاکم بر این پرونده ها آگاهی کامل داشته باشند.

حق الوکاله وکیل جرایم رایانه ای در سال ۱۴۰۲ هیچگونه افزایشی نداشته است. موسسه حقوقی امین عدالت در تهران به دلیل فعالیت تخصصی در این زمینه دارای پرونده های متعددی میباشد. لذا یکی از امتیازاتی که موسسه ما برای موکل های خود در نظر گرفته است، عدم افزایش حق الوکاله و سایر خدمات حقوقی در سال جدید است.

همچنین خوب است بدانید که پرداخت حق الوکاله مثلا در پرونده برداشت غیرمجاز از حساب بانکی به نحو اقساط نیز ممکن است. شما میتوانید بابت هر مرحله وکیل متخصص کیفری در زمنیه شکایت های سایبری انتخاب نمایید. بعنوان مثال به وکیل متخصص صرفا وکالت در مرحله دادسرای جرایم رایانه ای در پرونده توهین و تهدید از طریق واتساپ اعطا نمایید. لذا صرفا هزینه وکیل برای مرحله دادسرا را پرداخت مینمایید.

وکیل جرایم رایانه ای در تهران

وکیل جرایم رایانه ای با مطالعه پرونده به شما کمک شایانی میکند. شما میتوانید به وکیل متخصص سایبری صرفا وکالت در مطالعه پرونده بدهید. ایشان حضورا به شعبه مربوطه مراجعه میکند. سپس با مطالعه اوراق و محتویات پرونده برای شما بهترین لایحه دفاعیه را تنظیم مینماید. هزینه مطالعه پرونده توسط وکیل جرایم رایانه ای و تنظیم لایحه در موسسه حقوقی ما ثابت بوده و تغییر نکرده است. شما میتوانید با پرداخت هزینه بسیار کمتری از خدمات حقوقی تخصصی وکیل مربوط به جرایم سایبری استفاده نمایید. وکیل همراه در موسسه حقوقی ما به معنای ارایه خدمات حقوقی توسط وکیل به شما عزیزان بدون پرداخت حق الوکاله است. پرونده خود را بدون وکیل، تنها نگذارید.

وکیل جرایم رایانه ای از سایر همکاران گرامی میخواهد، اگر دارای تجربه نیستند، در زمینه جرایم رایانه ای به تنهایی فعالیت نداشته باشند. زیرا در ابتدای امر، فعالیت ایشان بصورت حرفه ای و تخصصی نمیباشد. لذا درخواست میگردد از ورود در اینگونه پرونده ها به تنهایی اجتناب نموده و با وکیل متخصص جرایم رایانه ای بصورت مجتمعا وکالت را برعهده بگیریند. این امر موجب میشود به سرنوشت افراد جامعه احترام بیشتری گذاشته شود. این توصیه، یک درخواست دوستانه در جهت رعایت عدالت و انصاف است. امید بر آن است که مقصود و نیت خالص نگارنده مورد عنایت وجدان همیشه بیدار همکاران قرار گیرد. موسسه حقوقی ما با آغوش باز در ورود به پرونده ها از همکاران گرامی استقبال میکند.

وکیل جرایم رایانه ای در ابتدا به شما مشاوره حقوقی میدهد. زیرا با توجه جرایم رایانه ای نوظهور هستند. لذا عدم آشنایی دقیق افراد جامعه با اینگونه جرایم، موجب ایجاد این ضرورت میشود که در گام اول با وکیل جرایم رایانه ای متخصص در زمینه جرایم اینترنتی و سایبری مشاوره به عمل آید. قطعا شما نیز با ما هم عقیده هستید که انجام کار به صورت گروهی و استفاده از نظرات متعدد موجب کسب نتایج بهتر و با کیفیت تری خواهد شد. گروه وکلای موسسه حقوقی امین عدالت با افتخار، پیش رو در ارایه خدمات حقوقی به نحو تخصصی هستند. موسسه حقوقی ما در تهران با دپارتمانی تخصصی متشکل از وکلای پایه یک دادگستری متخصص، در زمینه جرایم رایانه ای و دعاوی سایبری فعالیت مینماید. جهت مشاوره با وکیل جرایم رایانه ای در تهران با ما تماس بگیرید. افتخار ما، سخن گفتن به زبانی قابل فهم برای همه افراد جامعه است.

بسته های مشاوره حقوقی ما شامل بسته های متنوعی از ۳۰۰ و ۵۰۰ هزار تومان گرفته تا اشتراک های ماهیانه ۵، ۱۰ و ۱۵ میلیون تومانی می باشد که می توانید جزئیات هر یک را بررسی نموده و بسته دلخواه تان را برحسب نیاز انتخاب کنید. این بسته ها با هدف کاهش هزینه های حقوقی، برای شما عزیزان توسط موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا طراحی و تنظیم گردیده است.

وکیل جرایم رایانه ای در جلسه مشاوره حقوقی خود بیان میدارد: اگر رفتار شما یا طرف مقابل شما، که در فضای مجازی ارتکاب یافته، در قانون ذکر شده باشد، جرم محسوب میشود. مانند کلاهبرداری در حوزه ارزهای دیجیتال. این امر موجب میشود مجازات مربوطه را در پی داشته باشد. حال برای دریافت مشاوره حقوقی تخصصی از وکیل متخصص جرایم رایانه ای میتوانید هر یک از راه های زیر را انتخاب نمایید. بطور کلی مشاوره حقوقی با وکیل جرایم رایانه ای هم بصورت تلفنی و هم بصورت حضوری و هم بصورت آنلاین میباشد. کافی است کلیک کرده و راه ارتباطی خود را انتخاب نمایید. بهترین انتخاب شما میتواند از بسته های اشتراک ماهیانه مشاوره حقوقی باشد.

مقالات ما در رابطه با جرایم رایانه ای