وکیل دعاوی حقوقی

وکیل دعاوی حقوقی

وکیل حقوقی به وکیلی گفته میشود که در انواع موضوعات حقوقی مانند اثبات صلح نامه عادی یا اثبات مبایعه نامه عادی، بصورت تخصصی وکالت میکند. وکیل حقوقی بخش عمده فعالیت خویش را معطوف به وکالت در نوع خاصی از پرونده ها قرار داده است. موسسه حقوقی امین عدالت دارای کادر مجرب از وکلای پایه یک دادگستری در موضوعات مختلف حقوقی میباشد.

وکالت در پرونده های حقوقی نیازمند دانش، تخصص و تجربه کافی میباشد. با خاطری آسوده موضوعات مختلف حقوقی خود را به وکیل متخصص حقوقی در موسسه ما در تهران بسپارید. وکیل حقوقی تنظیم دادخواست، تنظیم لایحه دفاعیه، تنظیم لایحه اعتراض به حکم بدوی و تجدیدنظرخواهی، تقاضای ارجاع امر به کارشناسی و سایر موارد مورد نیاز پرونده را به نحو احسن انجام میدهد. صفر تا صد پرونده حقوقی خود را به ما بسپارید.

وکیل دعاوی حقوقی میگوید: هنگامیکه خواهان دادخواست حقوقی تنظیم مینماید، مطالبه خود را در قالب خواسته تقدیم دادگاه میکند. دادگاه های حقوقی، که متشکل از شعب حقوقی میباشند، به دعاوی حقوقی رسیدگی میکنند. در پرونده حقوقی، نیاز به ارایه ادله اثبات دعوا میباشیم. هرگونه گواهی گواهان، سند و مدرک، چک و سفته، قرارداد و مبایعه نامه، حسب مورد میتوانند بعنوان ادله اثبات دعوا مورد استفاده قرار بگیرند. طرف نخست، خواهان و طرف دوم، خوانده نامیده میشود. بهترین توصیه به شما عزیزان این است که پیش از طرح پرونده حقوقی خود، حتما با وکیل حقوقی متخصص مشورت نمایید. شاید راهکار قانونی درستی را انتخاب نکرده باشید. از وکیل حقوقی مشاوره دریافت کنید. دانش ما در اختیار شماست.

دعاوی حقوقی

آیا مشاوره حقوقی تخصصی در زمینه خاصی مدنظر شما میباشد؟ آیا در خصوص تنظیم قرارداد از وکیل حقوقی سوال دارید؟ آیا میخواهید دعوای حقوقی به خواسته الزام به تنظیم سند رسمی توسط وکیل دعاوی حقوقی طرح شود؟ آیا میخواهید صلحنامه تنظیم کنید و برای نگارش آن به مشورت وکیل حقوقی متخصص و باتجربه نیاز دارید؟ آیا قصد دارید که حق فسخ خود را اعمال کنید و معامله را به هم بزنید؟

شما میتوانید از وکیل حقوقی مشاوره دریافت نموده و به کلیه پرسش های خود پاسخ بدهید. کافی است یکی از راه های ارتباط با وکیل دعاوی حقوقی موسسه ما را انتخاب نمایید. همچنین میتوانید در کلیه مسایل حقوقی و دادگاهی خود، از خدمات وکیل همراه استفاده نمایید. کافی است جهت مشاوره با ما تماس بگیرید.

وکیل دعاوی حقوقی در جلسه مشاوره حقوقی، مشکل موکل را بررسی مینماید. در عالم واقع، یا با اراده و عامدانه از شخصی، حقی زایل میگردد، یا بدون عمد و قصد و گاها از روی بی احتیاطی یا عدم مهارت کافی، موجب بروز و ایراد ضرر به شخصی میشویم. مورد اخیر، طرح دعوا و پرونده حقوقی را در پی خواهد داشت. بازهم صحبت از نیاز به وکیل دعاوی حقوقی به میان می آید. وکیل حقوقی متخصص در موسسه ما، در ابتدا بررسی میکند که فعل یا ترک فعل رخداده، همراه با سونیت و قصدمجرمانه بوده است یا خیر؟ اگر مساله حقوقی موکل، داخل در مقررات جزایی باشد، پرونده را به وکیل دعاوی کیفری ارجاع میدهد. زیرا موسسه حقوقی امین عدالت متشکل از وکلای پایه یک دادگستری است. که هر یک به نحو تخصصی فعالیت میکنند.

وکیل حقوقی در جلسه مشاوره حقوقی کلیه مسایل پیرامون پرونده را توضیح میدهد. از نخستین اقدام که تنظیم دادخواست میباشد، مطلع میشوید. خواسته چیست؟ ادله اثبات دعوا کدام است؟ کدام دادگاه صلاحیت رسیدگی به دعوای شما را دارد؟ چه زمانی اصل سند را به دادگاه ارایه بدهیم؟ به عنوان خوانده دعوا چگونه از خود دفاع نماییم؟ شما میتوانید از وکیل دعاوی حقوقی موسسه ما در تهران بخواهید که اسناد و مدارک پرونده شما را مطالعه کند. وکیل متخصص دعاوی حقوقی در تهران به شما میگوید که مساله شما چه راهکارهای قانونی را در پیش رو دارد. آیا بهتر است که پرونده را بصورت حقوقی و کیفری توامان مطرح نمایید یا یک راه قانونی را طی کنید. همه چیز را از ما بخواهید. دانش، تخصص و تجربه ما در اختیار شماست.

وکیل حقوقی به نحو تخصصی در زمینه های حقوقی وکالت میکند. دعاوی حقوقی دارای گستردگی میباشند. همچنین وکیل باید بر قوانین مرتبط با آن اشراف داشته باشد. وکیل حقوقی تسلط کامل بر کلیه قوانین حقوقی دارد. سپس با تکیه بر علم و تجربه خویش نوع دعوای مورد نظر را تشخیص داده و در تنظیم دادخواست به تمامی جوانب امر دقت مینماید. چرا که دعاوی حقوقی و پرونده حقوقی عموما دارای هزینه دادرسی سنگینی می باشد. لذا وکیل دعاوی حقوقی و سایر وکلای موسسه حقوقی امین عدالت در تهران، همواره تلاش مینمایند که موکلین متحمل هزینه دادرسی مجدد نگردند.

موسسه حقوقی امین عدالت در تهران به شماره ثبت ۴۸۶۶۰ در سال جدید هیچگونه افزایش قیمتی را در خدمات حقوقی خود ایجاد نکرده است. لذا هزینه وکیل دعاوی حقوقی همانند سالهای گذشته میباشد. دلیل این امر، وکالت به نحو تخصصی و ازدیاد پرونده به نحو شایسته میباشد. شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاع درخصوص میزان حق الوکاله وکیل حقوقی هم اکنون با موسسه حقوقی ما تماس حاصل نمایید. زیرا بر حسب خواسته و نوع دعوا تعیین میگردد.

وکیل متخصص حقوقی میتواند پرداخت حق الوکاله را برای شما به نحو اقساط در نظر بگیرد.

مشاوره با وکیل حقوقی

موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا با درنظر گرفتن میزان حساسیت در دعاوی حقوقی وکیل متخصص حقوقی را به شما معرفی میکند. زیرا اصولا دعاوی حقوقی هزینه دادرسی سنگینی دارند. ما با بهره گیری از وکلای پایه یک دادگستری و خصوصا با استفاده از وکیل دعاوی حقوقی متخصص در کار خود، تلاش در طرح دعاوی حقوقی و پرونده حقوقی به نحو شایسته داریم. تطبیق اظهارات موکل با قوانین ماهوی و شکلی و حتی کشف ادله اثباتی که از چشم موکل مغفول مانده است، به عهده کادر مجرب موسسه حقوقی امین عدالت کبریا در تهران میباشد. بهترین توصیه این است که برای طرح هرگونه دعاوی حقوقی و پرونده حقوقی ابتدائا از مشاوره با وکیل حقوقی متخصص بهرمند گردید. هم اکنون با وکیل حقوقی ما در تهران در تماس باشید.

خوب است بدانید موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا به شماره ثبت ۴۸۶۶۰ معتقد به کار گروهی میباشد. زیرا کارهای گروهی و استفاده از نظرات متفاوت موجب دستیابی به نتیجه با کیفیت تری می شود، اقدام به تشکیل دپارتمانی تخصصی از وکلای پایه یک دادگستری نموده است. هر وکیل به نحو تخصصی فعالیت میکند. وکیل متخصص در دعاوی حقوقی بعد از دیدار با موکل، پرونده وی را در گروه وکلای موسسه مطرح میکند. سپس اقدام به طرح دعوا و تشکیل پرونده مینماید. شما میتوانید در صورت نیاز در جلسات وکلا نیز شرکت نمایید. صرفا کافی است با مدیر دفتر موسسه ما هماهنگی های لازم را بعمل آورید. اطمینان شما، سرمایه ماست.

مقالات ما در رابطه با دعاوی حقوقی