وکیل اجرای ثبت

وکیل اجرای ثبت

وکیل اجرای ثبت وکیل حرفه ای و کاربلد در مرحله اجرا میباشد که بهترین انتخاب برای انجام پرونده از طریق اجراییات ثبت است. زیرا به آیین نامه اجرای ثبت و قانون اجرای احکام مدنی اشراف کامل داشته و در مواقع لازم به آن استناد میکند.

وکیل صبور و کاربلد اجراییات ثبت را از ما بخواهید.

وکیل اجرای ثبت با تنظیم وکالتنامه از طریق سایت قوه قضاییه، وکیل شما در مرحله اجراییات ثبت میشود. سپس نسبت به انجام عملیات اجرایی پرونده شما اقدام میکند. اگر تا کنون شخصا و راسا به اجرای ثبت مراجعه نکرده باشید، تشکیل پرونده نیز بر عهده وکیل اجرا بوده و نیازی به حضور شما نمیباشد. ولیکن اگر خودتان پرونده اجرا را تشکیل داده باشید، پیگیری پرونده اجرای ثبت و انجام امور مربوطه مانند انواع درخواست های توقیف اموال، ممنوع الخروجی، تعیین امین و حافظ و غیره بر عهده وکیل اجراییات ثبت قرار میگیرد.

وکیل اجرای ثبت در تهران

با دریافت مشاوره حقوقی تخصصی از وکیل اجرای ثبت تهران از مراحل پرونده خود مطلع شده، و میدانید که از این به بعد باید چه کارهایی را انجام دهید. حتی اگر بخواهید که وکیل اجرای ثبت برای شما وکالت کند، باز هم حق شماست که از روند پرونده خود مطلع شوید. و بدانید که قرار است وکیل متخصص برای شما چه مواردی را انجام بدهد. لذا صفر تا صد ابعاد مختلف پرونده خود را از زبان وکیل باتجربه خواهید شنید.

یکی از دلایل اضطراب و نگرانی های موکل عدم اطلاع وی از روند پرونده و عملکرد وکیل خود میباشد. به همین جهت هر وکیل پایه یکی باید بداند که یکی از راه های مدیریت کردن استرس موکل، ارایه اطلاعات دقیق و صحیح از پرونده اجرای ثبت ایشان است.

۱) درخواست صدور اجراییه چگونه است؟

وکیل اجرای ثبت پس از اخذ وکالت از شما، باید همه امور مربوط به عملیات اجرا را در پرونده انجام دهد. نخستین اقدام پس از تشکیل پرونده، درخواست صدور اجراییه میباشد. به عنوان مثال درخواست اجرای مفاد اسناد رسمی در مورد وجه یا مال موضوع قبوض اقساطی و سایر مواردی که صدور اجراییه بر عهده ثبت محل یا اداره اجرای ثبت می‌باشد، از طریق دفترخانه اسناد رسمی صورت می‌گیرد. نحوه پذیرش و اقدام نسبت به درخواست اجراییه از دفاتر اسناد رسمی مطابق شیوه‌نامه‌ای است که به تصویب رییس سازمان ثبت خواهد رسید.

۲) نحوه ابلاغ اشخاص مجهول المکان چگونه است؟

وکیل اجرای ثبت در جلسه مشاوره حضوری برای شما میگوید: در صورت مجهول‌‌المکان بودن مخاطب و عدم دسترسی به ‌حساب کاربری وی، ابلاغ اوراق اجرایی و سایر آگهی‌های مرتبط با عملیات اجرا، از طریق درج آگهی در سایت آگهی‌های سازمان و یکی از روزنامه‌های الکترونیکی کثیرالانتشار به تشخیص سازمان انجام و ضمنا در ابلاغ قید می‌گردد.

۳) آیین نامه اجرای مفاد اسناد رسمی و قانون اجرای احکام مدنی

وکیل اجرایات ثبت در جلسه مشاوره حقوقی برای شما توضیح میدهد که تا چه مورد و مواقعی باید به آیین نامه اجرای مفاد اسناد رسمی استناد کرد، و در چه هنگام به قانون اجرای احکام مدنی مراجعه میگردد؟ زیرا وکیل اجرای ثبت، از قوانین و مقررات مربوطه اطلاعات کاملی دارد.

وکیل اجراییات ثبت در موسسه حقوقی امین عدالت بصورت مرحله ای و اقساطی هزینه دریافت میکند. در موسسه حقوقی ما هر وکیل صرفا به وکالت در یک یا چند موضوع میپردازد. به عنوان مثال وکیل کیفری، وکالت در انواع پرونده های کیفری مانند کلاهبرداری، رابطه نامشروع، خیانت در امانت، جرایم پزشکی و غیره را انجام میدهد. وکیل متخصص پیمانکاری، پرونده های مربوط به دعاوی پیمان و قواعد عمومی و خصوصی را انجام میدهد. توصیه میشود به بخش خدمات سایت موسسه مراجعه کرده و مشاهده نمایید، چگونه هر وکیل خانم یا آقا، پرونده های تخصصی را انجام میدهد.

وکیل اجرای ثبت که مشغول به فعالیت در موسسه ما میباشد، وکیلی است که از ابتدا به شما مشاوره حقوقی داده و سپس قبول وکالت مینماید. لذا موسسه ما برای همه زمینه ها و موضوعات حقوقی و کیفری و ثبتی، دارای وکیل خانم و وکیل آقا میباشد. تا موکل خودش انتخاب کند که میخواهد کدام وکیل برای ایشان وکالت کند. مضاف بر آنکه خوب است بدانید هر وکیل در موسسه ما، در خصوص نحوه انجام امور مربوط به پرونده، با سایر وکلای موسسه مشورت نموده و فکر و تصمیم تیمی و گروهی پشت هر پرونده وجود دارد.

یکی از دلایل اضطراب و نگرانی های موکل عدم اطلاع وی از روند پرونده و عملکرد وکیل خود میباشد. به همین جهت هر وکیل پایه یکی باید بداند که یکی از راه های مدیریت کردن استرس موکل، ارایه اطلاعات دقیق و صحیح از پرونده اجرای ثبت ایشان است.

وکیل اجرائیات ثبت
١) شما را در جریان روند پرونده اجرا قرار دهد.
٢) مواعد و تاریخ های مراجعه و نوبت های اجرا را به شما اطلاع رسانی نماید.
٣) در صورت انتخاب بین دو یا چند مال، حتما نظر شما را جویا شده و مطابق خواسته شما اقدام نماید.
۴) در مواقع ضروری و لازم، از قبل با شما هماهنگ نموده و به اتفاق به واحد اجرا مراجعه کنید.
۵) یک نسخه از لوایح تقدیمی را برای شما نیز ارسال نماید.

بسته های مشاوره حقوقی ما شامل بسته هایی از ۳۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان بصورت یک جلسه تا بسته های ۵ تا ۱۵ میلیون تومانی بصورت اشتراک ماهیانه می باشد که می توانید جزئیات هر یک را بررسی نموده و بسته دلخواه تان را برحسب نیاز انتخاب کنید. این بسته ها با هدف کاهش هزینه های حقوقی، برای شما عزیزان توسط موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا طراحی و تنظیم گردیده است.