وکیل اجرای ثبت

وکیل اجرای ثبت

وکیل اجرای ثبت باید از قوانین و مقررات مربوطه اطلاعات کاملی داشته باشد. وکیل متخصص باید بر مندرجات آیین نامه اجرای مفاد اسناد رسمی و قانون اجرای احکام مدنی تسلط کامل داشته باشد. زیرا حسب مورد در مواقع ضروری و مناسب، باید به هریک استناد نمود. تا بتوان به بهترین شکل ممکن عملیات اجرایی مربوطه را به پایان رسانید. به عبارت دیگر، قوانین موضوعه، ابزار کار وکیل متخصص اجرای ثبت هستند.

وکیل اجرای ثبت در تهران

وکیل اجرای ثبت با تنظیم وکالتنامه از طریق سایت قوه قضاییه، وکیل شما میشود. سپس نسبت به انجام عملیات اجرایی پرونده شما اقدام میکند. اگر تا کنون شخصا و راسا به اجرای ثبت مراجعه نکرده باشید، تشکیل پرونده نیز بر عهده وکیل بوده و نیازی به حضور شما نمیباشد. ولیکن اگر خودتان پرونده را تشکیل داده باشید، پیگیری پرونده و انجام امور مربوطه مانند انواع درخواست های توقیف اموال، ممنوع الخروجی، تعیین امین و حافظ و غیره بر عهده وکیل اجرای ثبت قرار میگیرد.

وکیل اجرای ثبت میگوید: در صورت مجهول‌‌المکان بودن مخاطب و عدم دسترسی به ‌حساب کاربری وی، ابلاغ اوراق اجرایی و سایر آگهی‌های مرتبط با عملیات اجرا، از طریق درج آگهی در سایت آگهی‌های سازمان و یکی از روزنامه‌های الکترونیکی کثیرالانتشار به تشخیص سازمان انجام و ضمنا در ابلاغ قید می‌گردد. که مخاطب موظف است جهت ثبت ‌نام و دریافت حساب کاربری اقدام نماید.

با دریافت مشاوره حقوقی تخصصی از وکیل اجرای ثبت تهران از مراحل پرونده خود مطلع شده، و میدانید که از این به بعد باید چه کارهایی را انجام دهید. حتی اگر بخواهید که وکیل اجرای ثبت برای شما وکالت کند، باز هم حق شماست که از روند پرونده خود مطلع شوید. و بدانید که قرار است وکیل متخصص برای شما چه مواردی را انجام بدهد. لذا صفر تا صد ابعاد مختلف پرونده خود را از زبان وکیل باتجربه خواهید شنید.

وکیل متخصص اجرای ثبت

وکیل اجرای ثبت پس از اخذ وکالت از شما، باید همه امور مربوط به عملیات اجرا را در پرونده انجام دهد. نخستین اقدام پس از تشکیل پرونده، درخواست صدور اجراییه میباشد. به عنوان مثال درخواست اجرای مفاد اسناد رسمی در مورد وجه یا مال موضوع قبوض اقساطی و سایر مواردی که صدور اجراییه بر عهده ثبت محل یا اداره اجرای ثبت می‌باشد، از طریق دفترخانه اسناد رسمی صورت می‌گیرد. نحوه پذیرش و اقدام نسبت به درخواست اجراییه از دفاتر اسناد رسمی مطابق شیوه‌نامه‌ای است که به تصویب رییس سازمان ثبت خواهد رسید.

موسسه حقوقی امین عدالت از ابتدای آغاز فعالیت خویش، صرفا بصورت تخصصی ارایه خدمات حقوقی داشته است. چگونه؟ در موسسه حقوقی ما هر وکیل صرفا به وکالت در یک یا چند موضوع میپردازد. به عنوان مثال وکیل کیفری، وکالت در انواع پرونده های کیفری مانند کلاهبرداری، رابطه نامشروع، خیانت در امانت، جرایم پزشکی و غیره را انجام میدهد. وکیل متخصص پیمانکاری، پرونده های مربوط به دعاوی پیمان و قواعد عمومی و خصوصی را انجام میدهد. توصیه میشود به بخش خدمات سایت موسسه مراجعه کرده و مشاهده نمایید، چگونه هر وکیل، پرونده های تخصصی را انجام میدهد.

وکیل اجرای ثبت که مشغول به فعالیت در موسسه ما میباشد، وکیلی است که از ابتدا به شما مشاوره حقوقی داده و سپس قبول وکالت مینماید. لذا موسسه ما برای همه زمینه ها و موضوعات حقوقی و کیفری و ثبتی، دارای وکیل خانم و وکیل آقا میباشد. تا موکل خودش انتخاب کند که میخواهد کدام وکیل برای ایشان وکالت کند. مضاف بر آنکه خوب است بدانید هر وکیل در موسسه ما، در خصوص نحوه انجام امور مربوط به پرونده، با سایر وکلای موسسه مشورت نموده و فکر و تصمیم تیمی و گروهی پشت هر پرونده وجود دارد.

بسته های مشاوره حقوقی ما شامل بسته های ۳۰۰ و ۵۰۰ هزار تومانی، ۳ تا ۹ میلیون تومانی بصورت اشتراک ماهیانه می باشد که می توانید جزئیات هر یک را بررسی نموده و بسته دلخواه تان را برحسب نیاز انتخاب کنید. این بسته ها با هدف کاهش هزینه های حقوقی، برای شما عزیزان توسط موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا طراحی و تنظیم گردیده است.