شکایت از پزشک به صورت تضمینی

موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا در تهران ارائه دهنده خدمات حقوقی

شکایت از پزشک به صورت تضمینی
دعاوی پزشکی

شکایت از پزشک به صورت تضمینی در سال ۱۴۰۱ چگونه است؟ چه تضمینی برای نتیجه شکایت علیه پزشک وجود دارد؟ شکایت از پزشک به صورت تضمینی در دادسرای جرایم پزشکی چگونه است؟ منظور از تضمین نتیجه در شکایت از پزشک در تهران چیست؟ آیا با شکایت کردن از پزشک به نتیجه دلخواه میرسیم؟ چرا مردم به دنبال تضمین برای طرح شکایت علیه پزشک خود هستند؟ وکیل جرایم پزشکی در تهران در سال جدید چگونه تضمین میدهد؟ آیا شکایت از پزشک به صورت تضمینی، قانونی و مجاز است؟ دوستان گرامی، با موسسه حقوقی ما همراه باشید تا همه این موارد را برای شما توضیح بدهیم.

شکایت از پزشک به صورت تضمینی در ۱۴۰۱ چگونه است؟

شکایت از پزشک به صورت تضمینی به معنای این است که کسی به بیمار اطمینان بدهد، که در نتیجه طرح دعوا علیه پزشک به نتیجه مطلوب خواهد رسید. شخص یا اشخاصی که این وعده را به بیمار میدهند، مدعی این تضمین هستند که میتوانند هر نتیجه ای که مدنظر بیمار است را برای وی کسب کنند.

بعنوان مثال به بیمار میگویند: شما شکایت کن و ما ۲۰۰ میلیون دیه برای تو میگیریم! ما بعنوان وکلای پایه یک دادگستری در موسسه حقوقی امین عدالت، به این افراد، دلالان یا کلاهبردارهایی میگوییم که از ندانستن و عدم آگاهی مردم سواستفاده میکنند. دوستان عزیز بدانید و آگاه باشید که در هیچ پرونده کیفری علیه پزشک، تضمین و قطعیتی در به نتیجه رسیدن دعوا وجود ندارد. لذا فریب این افراد کلاهبردار را نخورید.

مشاوره حقوقی با وکیل پزشکی

بهترین راه این است که همین الان با موسسه حقوقی ما تماس بگیرید. از مشاور حقوقی، مشاوره حقوقی رایگان دریافت نمایید. سپس خواستار مشاوره حقوقی تخصصی با وکیل جرایم پزشکی بشوید. هزینه ماشوره با وکیل پزشکی در سال ۱۴۰۱ هیچگونه تغییر نکرده و افزایشی نداشته است.

همچنین میتوانید از بسته های اشتراک ماهیانه موسسه ما استفاده کنید. زیرا وکیل پزشکی کلیه مراحل و روند پرونده را بصورت عملی برای شما توضیح میدهد. آنگاه متوجه میشوید که چرا و به چه دلیل اساسا امکان شکایت از پزشک به صورت تضمینی وجود ندارد. به همین دلیل در دام دلالان و کلاهبرداران جرایم پزشکی گرفتار نخواهید شد. آگاهی دادن به شما، وظیفه ماست.


شکایت از پزشک صد در صد تضمینی
شکایت از پزشک صد در صد تضمینی

چه تضمینی برای نتیجه شکایت علیه پزشک وجود دارد؟

شکایت از پزشکی که به زعم بیمار مرتکب قصور پزشکی شده است، بصورت تضمینی چه نتیجه ای میتواند داشته باشد؟ تضمین از نتیجه شکایت علیه پزشک به چه معناست؟ مقصود از این تضمین چیست؟ همراهان همیشگی ما، خوب است بدانید هیچ تضمینی برای نتیجه شکایت علیه پزشک وجود ندارد. هرگونه ایجاد اطمینان، قول منسجم، تضمین در نتیجه، دروغ محض میباشد. برای درک بهتر نظر شما را به نمونه عملی یک پرونده جلب میکنیم.

در سال ۱۴۰۰خانمی به موسسه حقوقی ما مراجعه نمود و بیان کرد: یک آقایی در تهران به من قول داد که در پرونده من از پزشکم ۱۰۰ میلیون تومان میگیرد. میگفت در کمیسیون نظام پزشکی آشنا دارم. زمان پرونده تو را جلو می اندازم. ولی در آخر بعد از اینکه از من پول گرفت، غیب شد و دیگر حتی جواب تلفن من را نداد. پس میبینیم که در عمل و واقع نیز، هیچ ضمانت اجرایی برای آن تضمین دروغین وجود ندارد. قبل از هرگونه اقدامی با وکیل متخصص پزشکی در شهر تهران صحبت کرده و این مسائل را با وی درمیان بگذارید.

تضمین در مراحل شکایت به چه معناست؟

شکایت از پزشک به صورت تضمینی ممکن است دربردارنده این موضوع باشد که همه مراحل برای شما انجام داده شود. دوستان آگاه و دانای ما، این امر نیاز به تضمین ندارد! بیمار یا راسا شکایت میکند، یا طرح شکایت را از وکیل میخواهد و به وکیل متخصص پزشکی وکالت میدهد. در هر دو صورت، کلیه مراحل شکایت از پزشک بصورت قانونی و روتین انجام میشود. این مورد نیاز به هیچگونه تضمین و قول و قراری ندارد.

وکیل شکایت علیه پزشک این اطمینان را به شما میدهد که مراحل دادسرا و دادگاه و مراجعه به سازمان نظام پزشکی و تشکیل کمیسیون های مربوطه در جمیع پروند های کیفری پزشکی بصورت یکسان طی میشود. لذا فریب افراد سودجو و از خدا بی خبر را نخورید. کافی است توضیح مراحل پرونده خود را از وکیل پزشکی موسسه ما بخواهید. ما در سال ۱۴۰۱ نیز مانند سالهای گذشته، صبورانه و مشتاق در کنار شما هستیم. این شما هستید که به رشد و تعالی ما کمک کرده اید.

تضمین در نتیجه شکایت از پزشک

شکایت از پزشک به صورت تضمینی دربردارنده تضمین در نتیجه دعواست. یعنی دلالان و کلاهبرداران این اطمینان را به مردم میدهند که در صورت شکایت از پزشک، نتیجه دعوا را باب میل و خواست شاکی کسب میکنند. که این امر، کذب محض میباشد. لذا تضمین نتیجه پرونده کیفری پزشکی، دروغ است.

وکیل جرایم پزشکی در تهران برای شما عزیزان توضیح میدهد که نتیجه طرح دعوا علیه پزشک به چه عواملی بستگی دارد. کسب نتیجه مطلوب به میزان عارضه و آسیب وارده بر بیمار بستگی دارد. نظر کمیسیون تعیین کننده درصد قصور پزشکی میباشد. همچنین کسب اطلاعات از روند دادسرا در اخذ نظر کارشناسی کمیسیون را از وکیل پزشکی موسسه حقوقی ما بخواهید. مشاوره حضوری با وکیل پزشکی در تهران را از ما بخواهید. هزینه مشاوره حضوری صرفا ۲۰۰ هزار تومان میباشد.

چرا مردم برای شکایت از پزشک تضمین میخواهند؟

دلیل اینکه یک بیمار برای طرح دعوا علیه پزشک خود تضمین میخواهد، چیست؟ دلیل این تضمین خواستن، یک تصور اشتباه است. مردم تضمین میخواهند چون تصور میکنند کسی از آنها حمایت نمیکند. بیمار تضمین میخواهد چون شنیده است که نظام پزشکی از پزشکان حمایت میکند. همه این حرفها، اشتباهاتی است که در بین افراد جامعه رواج یافته است. رفع این استرس را از ما بخواهید. دادگستری محل احقاق حق است.

وکیل متخصص پزشکی میگوید: در دادسرا و دادگاه، همه افراد جامعه برابر هستند. برای قاضی و بازپرس و دادیار، هیچ فرقی ندارد که طرفین دعوا دارای چه مدارک و مشاغلی هستند. بیمار و پزشک برای قانون یکسان هستند. قانون همواره طرف حق است. برای دادخواهی خود، با ما تماس بگیرید.

مزایای موسسه حقوقی امین عدالت

یکی از بهترین مزیت های موسسه حقوقی ما در تهران این است که هزینه های خدمات حقوقی ما در سال ۱۴۰۱ نیز مانند سالهای گذشته بوده و هیچگونه افزایشی نداشته است. مضافا آنکه پرداخت حق الوکاله به وکیل پزشکی به صورت اقساط نیز انجام میشود. موسسه حقوقی ما برای پرداخت حق الوکاله بصورت نقدی و یکجا، تخفیف چشم گیری در نظر میگیرد. همچنین در پرداخت حق الوکاله وکیل متخصص پزشکی به نحو اقساط نیز تمهیدات قابل توجهی درنظر گرفته است. کافی است یک جلسه با وکیل متخصص جرایم پزشکی صحبت نمایید. تا از کلیه جزییات پرونده خود مطلع شوید.

وکیل جرایم پزشکی در تهران تضمین میکند

وکیل پزشکی در موسسه حقوقی ما این موارد را برای شما تضمین میکند: در طرح دعوا و تشکیل پرونده کیفری، کلیه نکات قانونی را رعایت کند. هرگونه شکواییه یا لایحه دفاعیه را پیش از تقدیم و ثبت، برای موکل ارسال میکند. تایید و رضایت موکل در متن آنها را کسب میکند. همواره جانب صداقت و درستکاری را رعایت کند. موکل را در جریان امور پرونده قرار دهد. در روند پرونده نیز پاسخگوی سوالات و دغدغه های موکل باشد. اخبار پرونده را به موکل گزارش دهد. مرحله کنونی و مرحله بعد را برای موکل توضیح دهد. حتی در جلسه کمیسیون نیز همراه موکل باشد.

وکیل متخصص پزشکی در تهران که در موسسه حقوقی ما مشغول به فعالیت است، در روند پرونده نیز بصورت نامحدود و رایگان مشاوره حقوقی در اختیار موکل خود قرار میدهد. کافی است با ما تماس بگیرید.

غیرقانونی بودن تضمین در پرونده ها

شکایت از پزشک به صورت تضمینی کاملا غیرقانونی و غیرمجاز است. قانون با افرادی که این تضمین را به بیماران میدهند، شدیدا برخورد میکند. پرواضح است که وکالت تضمینی در جرایم پزشکی یک تخلف است. وکیل پزشکی هرگز حق هیچگونه صحبت درخصوص تضمین در پرونده پزشکی را ندارد. وکالت به ذات، تعهد به وسیله است. یعنی وکیل تعهد دارد که مراحل پرونده را به درست انجام دهد. لذا حق تضمین در نتیجه را ندارد. به همین دلیل شکایت از پزشک به صورت تضمینی یک امر غیرقانونی و غیرمجاز است. برای آگاه شدن از روند دادرسی و رسیدگی به شکایت خود از پزشک، هم اکنون با موسسه حقوقی ما تماس حاصل نمایید.

◁◁ بیشتر بدانید:  وکیل شکایت از جراح زیبایی | شکایت از جراح متخلف زیبایی

وکیل تضمینی برای شکایت از پزشک
وکیل تضمینی برای شکایت از پزشک

شکایت تضمینی از پزشک در تهران

شکایت از پزشک به صورت تضمینی، یک خیانت است. به نظر وکیل پزشکی ما، این خیانت صرفا توسط کلاهبرداران و دلالان صورت میپذیرد. موسسه حقوقی امین عدالت در تهران پیشرو در وکالت در زمینه جرایم پزشکی میباشد. وکالت در موضوعات مختلف پزشکی نیاز به تجربه، تخصص و مهارت دارد. وکالت در موضوعات مختلف پرونده های پزشکی را از وکلای موسسه ما بخواهید. از وکلای متخصص ما مشاوره حقوقی دقیق و تخصصی دریافت کنید. صداقت ما، موجب اطمینان شماست. اطمینان شما، سرمایه ماست. ما همواره به فکر حفظ سرمایه خود هستیم.

به این نوشته چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۵ میانگین امتیاز: ۵]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

نوشتهٔ پیشین
هزینه شکایت از پزشک چقدر است؟
نوشتهٔ بعدی
شکایت از پزشک سونوگرافی

دیگر مطالب این دسته بندی

2 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
بیتا
6 ماه قبل

با سلام و درود بطور تضمینی شکایت پزشکان در مقابل همراهان بیمار که برخلاف ماده ۶۰۸ و ۶۰۹ قانون مجازات اسلامی عمل میکنند را بطور تضمینی برعهده میگیرید؟

فهرست
مشاوره حقوقی در واتساپ