بهترین وکیل خانم تهران

موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا در تهران ارائه دهنده خدمات حقوقی

بهترین وکیل خانم در تهران
دعاوی حقوقی

بهترین وکیل خانم تهران در انواع دعاوی حقوقی و کیفری کیست؟ برای اخذ مشاوره حقوقی از بهترین وکیل خانم تهران به کجا مراجعه کنیم؟ حق الوکاله بهترین وکیل خانم در شهر تهران چقدر است؟ با موسسه حقوقی امین عدالت به مشاره ثبت ۴۸۶۶۰ همراه باشید.

بهترین وکیل خانم تهران کیفری

اگر در انواع زمینه های کیفری شکایت دارید، یا علیه شما طرح دعوا شده است و میخواهید که وکیل خانم برای شما وکالت کند، هم اکنون با شماره های مندرج در ذیل صفحه تماس بگیرید. همچنین میتوانید در واتساپ موسسه پیام ارسال کنید. موسسه حقوقی امین عدالت متشکل از وکلای پایه یک دادگستری اعم از خانم و آقا میباشد. که بنا بر درخواست شما عزیزان، حسب مورد، احد از ایشان برای انجام وکالت به شما معرفی میگردد. شکایت در موضوعات مختلفی مانند: جرم کلاهبرداری، خیانت در امانت، فروش مال غیر، جرایم مربوط به مواد مخدر، جرایم رایانه ای و جرایمی مانند توهین و تهدید و فحاشی و ایجاد مزاحمت در فضای اینترنت و سایبر توسط بهترین وکیل خانم تهران صورت میپذیرد. ما همواره آماده خدمت رسانی به شما دوستان هستیم.

نکته: همچنین میتوانید خواستار وکالت دو وکیل بصورت همزمان، هم آقا و هم خانم در پرونده کیفری خود مانند شکایت از پزشک باشید.

وکیل خانم برای طرح دعوای حقوقی یا خانواده

بهترین وکیل خانم در تهران میتواند برای انجام وکالت در امور حقوقی شما نیز توسط موسسه معرفی گردد. بعنوان مثال ممکن است در پرونده طلاق به درخواست زوجه، یا مطالبه مهریه، یا مطالبه طلب به استناد مفاد قرارداد یا یک سند رسمی، توسط وکیل خانم برای شما انجام یابد. دلیل این امر، تقاضای ارباب رجوع های گرامی میباشد. که با مراجعات مکرر به موسسه، ابراز داشته اند: وکیل زن میخواهیم تا با ایشان راحت تر باشیم. و دغدغه های خود را راحت تر بیان کنیم. به همین جهت موسسه حقوقی امین عدالت در تهران این تمهید ا برای دوستان در نظر گرفته است.

مشاوره حقوقی با بهترین وکیل خانم در شهر تهران

بهترین وکیل خانم تهران که مشغول به فعالیت در موسسه ما میباشد، علاوه بر اینکه در زمینه پرونده ارجاعی به وی، دارای تجربه  و دانش کافی میباشد، با مطرح کردن مساله در نشست های حقوقی موسسه، از نظر مشورتی سایر همکاران نیز بهره میبرد. به همین جهت یکی از مفیدترین اقداماتی که باید قبل از تشکیل پرونده و طرح دعوا انجام دهید، دریافت مشاوره حقوقی از وکیل متخصص میباشد.

نکته: در موضوعاتی که بیان کردن آنها با وکیل آقا، دشوار است، انتخاب یک وکیل خانم بهترین گزینه است.

حق الوکاله وکیل خانم در تهران

حق الوکاله وکیل مطابق موضوع پرونده تعیین میشود. وکیل خانم بررسی میکند که موضوع پیش روی حقوقی است یا کیفری؟ اگر حقوقی است، در صلاحیت دادگاه است یا شورا؟ اگر کیفری است، دربردارنده مراحل دادسرا و دادگاه است؟ یا حسب مفاد پرونده، نیاز به مراجعه به پلیس فتا، کلانتری، پزشکی قانونی و غیره وجود دارد یا خیر؟ با درنظر گرفتن این مسایل، نسبت به تعیین حق الوکاله مطابق تعرفه های موسسه اقدام میکند. ولیکن خوب است دبانید که همواره امکان توافق با وکیل خانم وجود دارد.

نکته: پرداخت حق الوکاله وکیل خانم یا آقا در موسسه حقوقی ما، به نحو اقساط امکان پذیر است. یعنی حق الوکاله هر مرحله در ابتدای آن مرحله اخذ میشود. لذا نیازی به پرداخت یکجای حق الوکاله بصورت تمام و کمال، وجود ندارد.

انواع مختلف خدمات حقوقی تخصصی موسسه امین عدالت

موسسه حقوقی امین عدالت در تهران، تلاش نموده است تا در موضوعات مختلف حقوقی و کیفری، وکیل متخصص را برای انجام وکالت و ارایه مشاوره حقوقی تعیین کند. این امر موجب بالا رفتن سطح کیفیت در ارایه خدمات حقوقی شده است. لذا مشاوره حقوقی تخصصی با وکیل است. تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست و تنظیم لایحه با وکیل متخصص است. مطالعه پرونده و سپس تنطیم لایحه بصورت رایگان توسط وکیل متخصص انجام میشود. همچنین امکان مشاوره تلفنی و آنلاین با وکیل وجود دارد. به همین جهت مدعی هستیم که بهترین وکیل خانم تهران را از ما بخواهید. ما همه تلاش خود را برای جلب رضایت شما انجام میدهیم.

به این نوشته چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۵ میانگین امتیاز: ۵]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

نوشتهٔ پیشین
وکیل تضمینی در تهران
نوشتهٔ بعدی
وکیل خانم برای پرونده حقوقی و کیفری در تهران

دیگر مطالب این دسته بندی

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
فهرست
مشاوره حقوقی در واتساپ