بهترین زمان شکایت از پزشک

موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا در تهران ارائه دهنده خدمات حقوقی

نکات حقوقی پزشکی

چه زمانی می توانیم از پزشک شکایت کنیم؟

وکیل شکایت از پزشک بیان می دارد، شما زمانی می توانید از پزشک شکایت کنید که پزشک مرتکب قصور شده باشد، برای احراز قصور پزشک شما دو را حل دارید:

۱- راه حل اول این است که شما طرح دعوا در محاکم انجام دهید و پس از ارجاع پرونده به کمیسیون متوجه این امر گردید که آیا پزشک شما مرتکب قصور شده است یا خیر؟ این روش همانگونه که مستحضر می باشید از نظر زمانی شاید بیشتر از دو ماه طول بکشد که شما به این نتیجه برسید.

۲- روش دوم این است که شما قبل از طرح دعوا در دادسرا، به یک یا چند پزشک متخصص در حوزه مورد نظر مراجعه کنید و نظر این پزشکان را در خصوص اقدام پزشکی که انجام داده اید جویا شوید در این حالت شما با صرف کمترین هزینه و وقت متوجه این امر می شوید که پزشک شما مرتکب قصور شده است یا خیر، و در صورتی که پزشک مرتکب قصور شده باشد با خیالی آسوده تر اقدام به طرح دعوا علیه پزشک می نمایید.

از نظر وکیل متخصص در جرایم پزشکی، روش دوم عاقلانه تر به نظر می آید چرا که هم از نظر زمان و هم از نظر هزینه برای شما عزیزان به صرفه تر خواهد بود.

موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا

موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا با در اختیار داشتن کادری مجرب از وکلای پایه یک دادگستری که متخصص در جرایم پزشکی می باشند این امکان را برای شما فراهم می کند که با خیالی آسوده پرونده های خود را با کمک یک وکیل حرفه ای در زمینه مورد نظر به نتیجه برسانید. برای اخذ مشاوره از وکیل جرایم پزشکی و یا تنظیم شکواییه یا لایحه در این خصوص با ما تماس بگیرید.

◁◁ بیشتر بدانید:  شکایت از پزشک و مراحل آن در دادگاه و دادسرای کیفری
به این نوشته چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۵ میانگین امتیاز: ۵]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

ویدیو پیشین
نکته پنجم جرایم پزشکی: چشم انداز تقریبی از نتیجه نهایی قبل از طرح دعوا
ویدیو بعدی
مراجع ثبت شکایت از پزشک کدامند؟

دیگر ویدیو های این دسته بندی

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
فهرست
مشاوره حقوقی در واتساپ