مشاوره با وکیل علامت تجاری

مشاوره با وکیل علامت تجاری به معنای دریافت مشاوره حقوقی از وکیل متخصص علامت تجاری و پرونده های مربوط به آن میباشد. مشاوره با وکیل علامت تجاری در موسسه ما هم بصورت حضوری صورت میپذیرد و هم بصورت تلفنی و غیرحضوری انجام میشود.

مشاوره با وکیل علامت تجاری حضوری

مشاوره با وکیل علامت تجاری موسسه امین عدالت بصورت حضوری در دفتر موسسه انجام شده، و ارباب رجوع مستقیما با وکیلی صحبت میکند که در صورت توافق، پرونده وی را بر عهده خواهد گرفت. در زمان مراجعه شما به موسسه امین عدالت، با غیر از وکیل پایه یک دادگستری صحبت نمیکنید. دقت کنید بسیاری از موسسات دیگر، وکیل نبوده و پس از اخذ وکالت از شما، در روز جلسه رسیدگی با وکیلی که تا بحال ندیده اید مواجه میشوید. چنین چیزی هرگز در موسسه ما اتفاق نمی افتد.

وکیل علامت تجاری کیست؟

وکیل علامت تجاری وکیلی است که بخش عمده فعالیت وکالتی خویش را، به وکالت در پرونده های حقوقی و کیفری با موضوعات مختلف مربوط به علایم تجاری اختصاص داده است. وکیل علامت تجاری میتواند هم در پرونده حقوقی و هم در پرونده کیفری، صفر تا صد پرونده را برای موکل بدون الزام به حضور وی در دادگاه و دادسرا انجام دهد.

مشاوره با وکیل علامت تجاری تلفنی غیرحضوری

مشاوره با وکیل علامت تجاری بصورت تلفنی و غیرحضوری به این صورت است که پس از پرداخت هزینه، در روز و ساعت مقرر که مطابق برنامه کاری و زمانبندی شما میباشد، با وکیل متخصص علامت تجاری تماس گرفته و از وی مشاوره حقوقی دریافت میکنید. مشاوره با وکیل علامت تجاری بصورت آنلاین برای آن دسته از عزیزانی که خارج از کشور اقامت دارند نیز ممکن و میسور میباشد. برای برقراری ارتباط با وکیل متخصص علامت تجاری تهران هم اکنون با شماره های ذیل تماس حاصل نمایید.

چرا باید از تهران وکیل انتخاب کنیم؟

به کلیه دعاوی و پرونده های مربوط به علایم تجاری، در دادگاه ها و محاکم تهران رسیدگی قضایی صورت میپذیرد. لذا بهترین کار، انتخاب وکیل علامت تجاری از شهر تهران است. تا به سهولت بتواند امور مربوط به پرونده را پیگیری نماید. خوب است بدانید حتی اگر هر دو طرف و اشخاص پرونده، مانند دعوای ابطال علامت تجاری در شهرستان باشند، بازهم دادگاه ها و محاکم تهران صلاحیت رسیدگی به پرونده علامت تجاری را دارند.

مشاوره با وکیل علامت تجاری در موضوعات مختلف

مشاوره با وکیل در موضوعات مختلف حقوقی و کیفری در پرونده های علامت تجاری مانند موضوعات ذیل انجام میشود:

۱) مشاوره حقوقی برای ابطال علامت تجاری ثبت شده دیگری با بهترین وکیل علامت تجاری
۲) مشاوره تخصصی با وکیل علامت تجاری برای حمایت از علامت تجاری که در خارج از ایران ثبت شده
۳) مشاوره با وکیل علامت تجاری برای مدت زمان استفاده از علامت تجاری
۴) مشاوره حقوقی با بهترین وکیل علامت تجاری تهران در زمینه غیر قابل ثبت بودن علامت تجاری به دلیل عدم تمیز دهندگی
۵) مشاوره با وکیل علامت تجاری برای شکایت از سواستفاده از علامت تجاری

◁◁ بیشتر بدانید:  ۷ دلیل ابطال علامت تجاری پس از صدور

مشاوره با وکیل علامت تجاری در تهران
مشاوره با وکیل علامت تجاری در تهران

مشاوره با وکیل علامت تجاری یک تصمیم مفید است

مشاوره با وکیل علامت تجاری علاوه بر آنکه تصمیمی صحیح و عقلانی است، بسیار مفید و راهگشا خواهد بود. چه بسیار موضوعاتی که دارای جنبه حقوقی و اخذ خسارت بوده، و چه بسیار موضوعاتی که دارای جنبه کیفری و جرم و مجازات بوده است. لذا وکیل متخصص علامت تجاری میتواند حتی بدون اعلام وکالت در پرونده، صفر تا صد مسیر قانونی پیش روی را برای شما شرح دهد.

به این نوشته از راست به چپ چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۳ میانگین امتیاز: ۵]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دیگر مطالب این دسته بندی

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments