جاسازی مواد مخدر داخل بدن

جاسازی مواد مخدر داخل بدن به معنای پنهان کردن مواد مخدر از هر نوع، درون بدن انسان برای جابجایی و انتقال یا نگهداری و حمل میباشد. جاسازی مواد مخدر داخل بدن، پس از اینکه توسط ضابطین قضایی کشف میگردد، موجب تشکیل پرونده کیفری علیه شخص میگردد.

جاسازی مواد مخدر داخل بدن

جاسازی مواد مخدر داخل بدن متاسفانه یکی از راه های مرسوم درخصوص جابجایی یا پنهان نمودن مواد مخدر است. از انواع جاسازی مواد مخدر داخل بدن میتوان به موارد: جاسازی در مقعد انسان، جاسازی در مهبل یا رحم زنان، جاسازی در بدن با انجام عمل جراحی و قراردادن مواد مخدر در سکم زنان باردار، حمل مواد مخدر درون بدن از طریق بلع و قورت دادن بسته های کوچک حاوی مواد مخدر اشاره نمود.

همه در برابر قانون مساوی هستند

بهترین وکیل مواد مخدر تهران میگوید: در برابر قانون، تفاوتی میان مجرم مرد و زن وجود ندارد! لذا به بانوان گرامی موکدا توصیه میشود فریب سخنانی از قبیل: “تو زنی با زنها کاری ندارن. زن رو که زندان نمیندازن، مواد رو راحت میتونی بفروشی، زن هارو زود از زندان ازاد میکنن با خیال راحت خرده فروشی کن پلیس تو نمیگیره، تو زنی چادر داری، نمیگردنت، جاسازی مواد مخدر داخل بدن زن راحت تره، مواد رو بزار زیر لباست، تو زنی بچه بغلته با تو کاری ندارن، مواد رو بزار زیر لباس بچه و غیره” را نخورده، و هرگز به ارتکاب جرایم مواد مخدر ولو به صورت جاسازی مواد مخدر داخل بدن تن ندهید.

◁◁ بیشتر بدانید:  اقرار بدون کشف مواد مخدر

مجازات جاسازی مواد مخدر داخل بدن

جاسازی مواد مخدر داخل بدن چه مجازاتی دارد؟ آیا مخفی کردن مواد مخدر مثل شیشه و تریاک داخل بدن انسان موجب تشدید مجازات میشود؟ قانون مبارزه با مواد مخدر در خصوص جاسازی مواد مخدر داخل بدن قایل به تعیین مجازات شدیدتر و بیشتری نشده است. لذا نظر به میزان و نوع مواد مخدر مکشوفه از داخل بدن انسان، نسبت به تعیین مجازات برای وی اقدام میگردد.

  • نکته: برای بهره مندی از نهادهای مخففه و تخفیف در مجازات مواد، از وکیل مواد مخدر تهران مشاوره حقوقی تخصصی دریافت نمایید.

بررسی یک نمونه عملی جاسازی مواد در بدن

جاسازی مواد مخدر داخل بدن آن هم با قراردادن مواد داخل مقعد انسان یکی از متداول ترین موارد جابجایی مواد است. وکیل مواد مخدر تهران میگوید: شخصی که در مقعد خود مواد مخدر قرار داده بود، در بررسی فرودگاه مورد شک و تردید قرار گرفته و با تفتیش ساده بدنی، شخصا اقرار به این امر نموده که در مقعد خود مواد جاسازی کرده است.

پرونده به دادسرا واصل، تحقیقات مقدماتی انجام، با صدور کیفرخواست پرونده به دادگاه انقلاب تهران ارجاع گردید. درست است که از ابتدا تا انتها وکیل متخصص مواد مخدر حضور به عمل رسانیده، و به دفاع از حقوق موکل اقدام میکند، ولیکن در بسیاری از موارد به دلیل جاسازی مواد مخدر داخل بدن به میزان بیش از ۲۰۰ گرم، مانند ۳۵۰ گرم شیشه، قرار وثیقه برای متهم صادر نشده و قرار بازداشت اصدار یافته، و موکل تا صدور حکم در زندان باقی مانده است!

جاسازی مواد مخدر داخل بدن کودک طفل نوزاد

جاسازی مواد مخدر داخل بدن کودک طفل نوزاد یا بچه اکثرا به اینصورت است که در لباس یا وسایل آنها مواد مخدر پنهان مینمایند. دلیل این امر این است که قاعدتا به اطفال و کودکان کمتر مشکوک میشوند. در اکثر موارد مشاهده میشود که در ساک و کیف دستی که لوازم کودک در آن است، یا در ساک همراه مادر که پوشاک و شیرخشک طفل در آن وجود دارد، مواد مخدر جاساز و پنهان میشود. در این فرض، شخصی که کودک یا طفل در اختیار او قرار دارد، بازداشت شده و به عنوان متهم پرونده به دادسرا فرستاده میشود.

  • نکته: اگر کودک به بلوغ شرعی رسیده باشد، موضوع داخل در موارد جرایم اطفال خواهد بود.
◁◁ بیشتر بدانید:  آزمایش مواد مخدر در پرونده های این جرم

پرونده جاسازی مواد مخدر داخل بدن
پرونده جاسازی مواد مخدر داخل بدن

بهترین وکیل مواد مخدر برای دفاع در پرونده

جاسازی مواد مخدر داخل بدن قطعا موجب تشکیل پرونده کیفری با موضوعات مربوط به جرایم مواد مخدر میشود. بهترین وکیل مواد مخدر برای دفاع در پرونده با موضوع جاسازی مواد مخدر داخل بدن را از موسسه حقوقی امین عدالت کبریا بخواهید. صفر تا صد پرونده کیفری مواد مخدر خود را به ما بسپارید. حتی میتوانید برای مرحله اجرای حکم کیفری مواد مخدر نیز از خدمات حقوقی وکیل پایه یک دادگستری استفاده نمایید.

به این نوشته از راست به چپ چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۶ میانگین امتیاز: ۴.۳]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دیگر مطالب این دسته بندی

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments