شکایت از نارضایتی عمل زیبایی

شکایت از نارضایتی عمل زیبایی به معنای نارضایتی بیمار یا زیباجو از نتیجه عمل جراحی زیبایی است که روی صورت یا اندام خود در جهت کسب زیبایی بیشتر انجام داده است. نارضایتی از نتیجه عمل جراحی در اکثر مواقع با بروز آسیب و عارضه همراه بوده و در طی شکایت کیفری، قصور پزشکی جراح زیبایی نیز به اثبات میرسد.

شکایت از پزشک زیبایی به چه معناست؟

شکایت از پزشک اعم از جراح زیبایی یا جراح درمانی، به معنای بررسی حقوقی و قانونی و انتظامی عملکرد پزشک توسط مراجع و سازمانهایی است که دارای صلاحیت هستند. قصور پزشکی در عمل زیبایی منجر به بروز و ایجاد آسیب و عارضه مانند نکروز و خورده شدن و سیاه شدن بافت صورت یا بدن در زیباجو میگردد. شکایت از نارضایتی عمل زیبایی موجب میشود که بیمار یا همان زیباجو به این یقین برسد که آیا پزشک جراح زیبایی وی، واقعا مرتکب قصور و بی مبالاتی و بی احتیاطی شده است؟ یا در حیطه تخصص و دانش و مهارت خود، به درستی عمل نموده است؟

  • نکته: شکایت از پزشک ممکن است حتی بدون بروز آسیب و عارضه، محکومیت انتظامی پزشک جراح را به دنبال داشته باشد. برای دریافت مشاوره از وکیل جرایم پزشکی هم اکنون با ما تماس بگیرید.

شکایت از نارضایتی عمل زیبایی چگونه است؟

شکایت از نارضایتی عمل زیبایی میتواند توسط خود شما بصورت راسا طرح گردد، و هم میتواند توسط وکیل پزشکی شما تنظیم و به ثبت برسد. لذا:

به دفتر خدمات الکترونیک قضایی بروید

اگر میخواهید شکایت از نارضایتی عمل زیبایی را خود به ثبت رسانیده و پیگیر امور پرونده کیفری باشید، پس از تنظیم شکواییه توسط وکیل باتجربه جرایم پزشکی، با در دست داشتن متن شکواییه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک قضایی مراجعه نمایید.

◁◁ بیشتر بدانید:  شکایت از پزشک در سال ۱۴۰۲

با ما برای تعیین وکیل پزشکی تماس بگیرید

اگر میخواهید صفر تا صد پرونده شکایت از نارضایتی عمل زیبایی را به وکیل باتجربه از موسسه ما بسپارید، کافی است اکنون با ما تماس حاصل نمایید. هم میتوانید حضورا به موسسه امین عدالت مراجعه کرده و با وکیل پزشکی خانم و آقای ما دیدار داشته باشید، و هم میتوانید بصورت غیرحضوری و تلفنی با وکیل مجرب صحبت کرده و بدون مراجعه به موسسه، برای پیگیری امور و انجام شکایت به وکیل وکالت دهید.

  • نکته: اعطای وکالت به وکیل جرایم پزشکی موسسه ما، مانند سایر موضوعات کیفری و حقوقی، بصورت سیستمی و الکترونیکی و با ارسال کد پیامک قوه قضاییه صورت میپذیرد.

دیه عمل زیبایی صورت و اندام چقدر است؟

شکایت از نارضایتی عمل زیبایی هم برای مجازات کردن پزشک متخلف و خاطی انجام میشود و هم برای جبران خسارت به دلیل آسیب وارده به بیمار و زیباجو میباشد. دیه عمل زیبایی که نتیجه همراه با عارضه بوده، یا نکروز شده، یا صورت و اندام زیباجو دفرمه شده است، توسط اعضای کمیسیون پزشکی قانونی تعیین و مشخص میگردد. لذا:

دیه صورت بابت تزریق فیلر به گونه، چانه و زیر چشم متفاوت از دیه عمل زیبایی ابدومینوپلاستی است که موجب از بین رفتن ناف و قرار گرفتن ناف در محل ناصحیح یا چرخیدن شکم و به اصطلاح دفرمه شدن شکم و پهلوی زیباجو شده است، میباشد.

شکایت از نارضایتی عمل زیبایی چه مراحلی دارد؟

مراحل شکایت از نارضایتی عمل زیبایی از قرار ذیل است:

۱) ثبت شکواییه و تشکیل پرونده نزد کمیسیون پزشکی قانونی

۲) مراجعه به سازمان نظام پزشکی و شرکت در جلسات هیات های بدوی و انتظامی

۳) مراجعات مکرر به دادسرا و دادگاه در زمان مندرج در ابلاغیه

۴) حسب مورد در برخی از پرونده ها، مراجعه به شورای حل اختلاف

وکیل برای شکایت از عمل زیبایی تهران

موسسه حقوقی امین عدالت در تهران واقع شده است. لذا برای تعیین وکیل شکایت از جراح زیبایی در پرونده هایی که پزشک در تهران ساکن بوده و دارای کلینیک یا مطب شخصی میباشد که عمل زیبایی یا جراحی زیبایی را در آنجا انجام داده است، بهترین انتخاب، تعیین وکیل پزشکی از تهران است. به همین جهت توصیه میگردد صفر تا صد پرونده شکایت از پزشک جراح زیبایی خود را به وکیل باتجربه و کاربلد در جرایم پزشکی بسپارید.

شکایت از نارضایتی عمل زیبایی در کلینیک

اگر میخواهید از کارد درمان یک کلینیک شکایت کنید، یا میخواهید از پزشک جراحی که در کلینیک روی شما عمل زیبایی انجام داده، شکایت کنید، کافی است پس از تکمیل اطلاعات لازم، شخصا یا توسط وکیل پزشکی خود، شکواییه را ثبت نمایید. سپس مطابق مندرجات فوق، پرونده شکایت خود را پیگیری نمایید. لذا در شکایت از نارضایتی عمل زیبایی از یک کلینیک زیبایی و جراحی، تفاوتی با شکایت از پزشک عمل زیبایی از بابت مراحل دادگاهی و قضایی، وجود ندارد.

مشاوره با وکیل جرایم پزشکی

شکایت از نارضایتی عمل زیبایی در بسیاری از مواقع، قصور پزشکی شناخته نشده و منجر به تعیین دیه برای زیباجو یا بیمار نمیگردد. چه کسی باید این نکته را به شما بگوید؟ آن شخص چه زمانی باید این نکته را به شما گوشزد نماید؟

وکیل جرایم پزشکی کسی است که باید این اطلاعات دقیق و کاربردی را، قبل از طرح دعوا و تشکیل پرونده علیه پزشک، برای شما توضیح دهد. چرا؟ تا شما بتوانید با افق دید وسیع تر و صحیح تر تصمیم بگیرید و از صرف وقت و هزینه بیهوده اجتناب نمایید.

شکایت از نارضایتی عمل زیبایی توسط وکیل خانم

وکیل خانم یا وکیل زن در جرایم پزشکی و شکایت از عمل زیبایی یکی از موضوعات پرطرفدار تعیین وکیل در موسسه ما میباشد. چرا؟ زیرا در بسیاری از موارد، موکل که یک زیباجوی زن میباشد، ارتباط راحت تری با وکیل زن در خصوص عوارض و نواقص اندام خود مانند پروتز سینه، نکروز نیپل و غیره داشته باشد. برای مشاوره با وکیل خانم جرایم پزشکی هم اکنون با شماره های ذیل تماس حاصل نمایید.

◁◁ بیشتر بدانید:  مشاوره با وکیل پزشکی

شکایت از پزشک زیبایی بابت نارضایتی عمل
شکایت از پزشک زیبایی بابت نارضایتی عمل

ابتدا تحقیق کنید سپس انتخاب نمایید

نام و نام خانوادگی وکیلی که میخواهید به وی وکالت دهید را در اینترنت سرچ نمایید. اطلاعات پرسنلی وی را مشاهده نموده و اگر دارای کلیپ های آموزشی در موضوعات جرایم پزشکی بود، حتما آنها را مشاهده نمایید. تا از دانش و تجربه وکیل خود مطمئن شوید.

موسسه حقوقی امین عدالت مفتخر به داشتن کادر مجرب و دانا و صبور در زمینه جرایم پزشکی مانند شکایت از نارضایتی عمل زیبایی است. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید فرم درخواست مشاوره را تکمیل نمایید تا مشاورین ما در اسرع وقت، با شما تماس بگیرند.

به این نوشته از راست به چپ چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۵ میانگین امتیاز: ۴.۲]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دیگر مطالب این دسته بندی

2 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
فاطمه
1 ماه قبل

سلام، دیه کسی که نافش تو عمل ابدومینوپلاستی از بین رفته و نکروز شده و پهلوش کج و هنوز کمی باز مانده و جای تمام بخیه ها زشت و کج هست چقدر میشود تقریبا و پزشک قانونی حکم قصور را دادن.