نتیجه تضمینی در پرونده طرح صنعتی

موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا در تهران ارائه دهنده خدمات حقوقی

نتیجه تضمینی در پرونده طرح صنعتی
دعاوی طرح صنعتی

نتیجه تضمینی در پرونده طرح صنعتی به چه معناست؟ آیا وکیل میتواند نتیجه پرونده طرح صنعتی را تضمین کند؟ بهترین وکیل برای کسب بهترین نتیجه در پرونده طرح صنعتی کیست؟ با موسسه حقوقی امین عدالت به شماره ثبت ۴۸۶۶۰ همراه باشید.

نتیجه تضمینی در پرونده طرح صنعتی چیست؟

نتیجه تضمینی در پرونده طرح صنعتی موضوعی است که در اکثر تماس های ارباب رجوع های محترم مورد درخواست قرار میگیرد. به عبارت دیگر، اکثر صاحبان طرح صنعتی از وکیل متخصص دعاوی طرح صنعتی میخواهند که حصول بهترین نتیجه را تضمین کند. خوب است بدانید که نه تنها در پرونده هایی مانند دعاوی مربوط به طرح صنعتی، مثل ابطال گواهینامه طرح صنعتی به دلیل سابقه افشا، امکان تضمین نتیجه پرونده از جانب وکیل وجود ندارد، بلکه وکیل به حکم قانون، ممنوع از ارایه تضمین و ضمانت در حصول بهترین نتیجه در پرونده میباشد. لذا در جلسه مشاوره حقوقی دعوای طرح صنعتی، مانند پرونده سواستفاده از طرح صنعتی، موضوعات مختلف مربوط به پرونده موکل، توسط وکیل مورد بررسی و تبیین قرار میگیرد. این امر موجب ارایه چشم انداز وکیل و نظر حقوقی وی در مورد پرونده میگردد. مثلا وکیل میگوید که در پرونده نقض حقوق ناشی از ثبت طرح صنعتی، احتمال پیروزی چند درصد است.

نکته: وکیل متخصص پرونده طرح صنعتی در جلسه مشاوره به موکل میگوید که به نظر ایشان، چند درصد احتمال برنده شدن در پرونده یا احتمال عدم پیروزی و به اصطلاح باخت در پرونده وجود دارد.

بررسی نتیجه احتمالی در پرونده طرح صنعتی

درست است که امکان ارایه نتیجه تضمینی در پرونده طرح صنعتی وجود ندارد. ولیکن وکیل متخصص، نظر به وجود ادله اثبات ادعا، و اشراف بر رویه عملی محاکم و دادگاه ها، و با در نظر گرفتن تجربه شخصی خود در وکالت در سایر موضوعات و پرونده های مشابه و با امعان نظر به نظریه های کارشناسی که تا کنون در پرونده هایش داشته است، نتیجه احتمالی پرونده با موضوع طرح صنعتی را برای موکل بیان میکند. لذا بهترین کار این است که قبل از اقدام قانونی حتما نظر مشورتی وکیل متخصص را در موضوع خاص خود مانند سواستفاده از طرح صنعتی ثبت شده، جویا شوید. کافی است در واتساپ موسسه پیام ارسال کنید.

تضمین وکیل در نتیجه پرونده طرح صنعتی

تعهد وکیل در وکالت در انواع دعاوی مانند دعوای ابطال طرح صنعتی، تعهد به وسیله میباشد. یعنی وکیل متعهد است که امور مربوط به وکالت را به نحو احسن انجام دهد، و همواره غبطه و مصلحت موکل را رعایت کند. ولیکن مشاهده میکنیم که در عرف جامعه به اشتباه این مساله جا افتاده است که از وکیل، نتیجه تضمینی در پرونده طرح صنعتی خواسته میشود. به همین جهت خوب است بدانید که این عمل برای وکیل تخلف میباشد. لذا هیچ وکیلی نباید حصول نتیجه خاصی را بصورت تضمینی به موکل قول دهد.

نکته: فریب عناوینی مانند “وکالت تضمینی” و “وکالت به شرط تضمین نتیجه” و امثال اینها را نخورید. متاسفانه به نام وکیل و وکالت، کلاهبرداری های بسیاری صورت میپذیرد. لذا همواره با بهترین موسسه حقوقی متشکل از وکلای پایه یک دادگستری در ارتباط باشید.

◁◁ بیشتر بدانید:  اعتراض به ثبت طرح صنعتی

تضمین موسسه حقوقی امین عدالت

موسسه حقوقی امین عدالت در تهران در پرونده های طرح صنعتی چه چیزی را تضمین میکند؟ شما با مراجعه به موسسه حقوقی ما، و با اعطای وکالت به وکیل دادگستری، چه امری را بصورت ضمانت دریافت میکنید؟ موسسه حقوقی امین عدالت این تضمین را به شما میدهد که، بهترین وکیل متخصص خود را در اختیار شما قرار دهد. ضمانت موسسه ما برای شما، انجام کلیه امور مربوط به پرونده از صفر تا صد میباشد. لذا اعتبار ما، ضامن اعتماد شماست. مضافا آنکه، همواره روند پرونده، به بهترین بیان ممکن و ساده ترین زبان ممکن، برای شما بعنوان موکل، توضیح داده میشود. تا از جزییات پرونده طرح صنعتی خود مطلع و آگاه شوید.

نتیجه تضمینی در پرونده طرح صنعتی با موضوع ابطال

نتیجه تضمینی در پرونده صنعتی ممکن است با بررسی ابعاد مختلف پرونده، بصورت درصد بالا مورد تعرفه قرار بگیرد. یعنی چه؟ یعنی وکیل متخصص با بررسی ادله موجود و مسایل مختلف پیرامون موضوع پرونده، تشخیص میدهد که احتمال به نتیجه رسیدن این پرونده، بالغ بر ۹۰% میباشد. لذا این نظر مشورتی و دیدگاه حقوقی وکیل میتواند تا حد بسیار بالایی موجب آسودگی خاطر موکل از اقدام قانونی پیش روی شود. ولیکن فراموش نکنید که ممکن است در اثنای پرونده و رسیدگی به موضوع دعوا، مانند شکایت از فروش غیرمجاز کالای حاوی طرح صنعتی، موارد مختلف و دفاعیات موثری از سوی خوانده دعوا ارایه گردد، که موجب دگرگونی در نتیجه نود درصدی پرونده باشد. به همین جهت، نباید تا صدور رای قطعی دادگاه، از بابت نتیجه، اطمینان خاطر داشت.

◁◁ بیشتر بدانید:  ابطال طرح صنعتی چگونه است؟

تضمین نتیجه در پرونده طرح صنعتی

انتخاب وکیل از موسسه حقوقی امین عدالت

چرا بهترین کار، انتخاب وکیل از موسسه حقوقی امین عدالت میباشد؟ همانطور که پیش تر بیان گردید، نتیجه تضمینی در پرونده طرح صنعتی وجود ندارد. ولیکن همراه داشتن یک وکیل متخصص، باتجربه و کاربلد، موضوعی است که به ضمانت ما برای شما صورت میپذیرد. یعنی بهترین وکیل پایه یک موسسه که دارای تجربه در زمینه دعاوی طرح صنعتی میباشد، برای انجام پرونده شما، تعیین میگردد. لذا با ارسال پیام در واتساپ یا در طی برقراری تماس تلفنی با مشاور حقوقی موسسه ما، از وی بخواهید که جلسه مشاوره حقوقی با وکیل متخصص خواه بصورت تلفنی و خواه بصورت حضوری را ترتیب اثر دهد.

به این نوشته از راست به چپ چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۱ میانگین امتیاز: ۵]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

نوشتهٔ پیشین
استعلام ثبت طرح صنعتی چگونه است؟

دیگر مطالب این دسته بندی

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
مشاوره حقوقی در واتساپ