اثبات رابطه نامشروع با فیلم

اثبات رابطه نامشروع با فیلم چگونه است؟ آیا فیلمبرداری از رابطه نامشروع بعنوان مدرک جرم مجاز است؟ برای ثابت کردن رابطه نامشروع که مستند آن فیلم است، باید چکار کنیم؟ بهترین وکیل رابطه نامشروع تهران کیست؟ با موسسه حقوقی امین عدالت کبریا به شماره ثبت ۴۸۶۶۰ همراه باشید.

اثبات رابطه نامشروع با فیلم

اثبات رابطه نامشروع با فیلم به این معناست که شاکی برای ثابت کردن ادعای خودش، به فیلم به عنوان مدرک استناد میکند. ادعای شاکی، ارتکاب جرم توسط متهم یا متهمین میباشد. در یک پرونده کیفری با موضوع ثابت کردن جرم رابطه نامشروع به استناد فیلم، شاکی میتواند همسر و یا هر یک از اشخاص واجد صلاحیت و سمت، مانند ولی قانونی و سرپرست، مثل پدر یک شخص باشد. پس با تنظیم شکواییه و ثبت آن، پرونده مورد نظر در جریان رسیدگی قرار میگیرد. در ادامه به بررسی نحوه اثبات جرم برقراری روابط نامشروع با استناد به فیلم میپردازیم. با بهترین وکیل رابطه نامشروع در پرونده های کیفری همراه باشید.

فیلم رابطه نامشروع مستند دعوا

شاکی میتواند برای اثبات ادعای خودش به هر دلیل یا اماره یا قرینه ای که نشان دهنده وقوع جرم باشد، تمسک جسته و استناد نماید. مشاهده میگردد که در بسیاری از پرونده ها، موکلین دارای فیلم برقراری رابطه نامشروع همسر خود با شخص یا اشخاص دیگری هستند. به همین جهت نسبت به اثبات رابطه نامشروع با فیلم اقدام میکنند. شاکی میتواند به استناد این محتوا، نسبت به طرح دعوا و تشکیل پرونده اقدام نماید. ولیکن بهترین کار این است که تنظیم شکواییه و تشکیل پرونده با وکیل متخصص پرونده رابطه نامشروع صورت بگیرد. تا از ابتدا نسبت به ارایه ادله قانونی به نحو صحیح اقدام نماید.

نکته: در بسیاری از موارد فیلم رابطه نامشروع نمیتواند به تنهایی اثبات کننده وقوع جرم باشد. چرا؟ در ادامه توضیح میدهیم.

◁◁ بیشتر بدانید:  دلایل محکمه پسند برای اثبات رابطه نامشروع

اثبات رابطه نامشروع با فیلم ناواضح

 آیا فیلمی که به آن استناد میکنید، واضح است؟ چنانچه محتویات فیلم دربردارنده تصاویر و محتویات مستهجن باشد، ولیکن چهره های اشخاص داخل فیلم مشخص و معلوم نباشد، نمیتوان آن را به عنوان دلیل محکمه پسند در نظر داشت. در این هنگام توضیح وکیل متخصص عدم اقدام نسبت به اثبات رابطه نامشروع با فیلم میباشد. لذا بهترین توصیه این است که پیش از اقدام نظر حقوقی وکیل متخصص را در مورد میزان اعتبار و اهمیت فیلم مورد استناد خود، جویا شوید. تا آگاهانه نسبت به طرح دعوا اقدام کنید.

توجه کنید دوستان! در برخی از موارد که تصاویر و چهره های داخل فیلم رابطه نامشروع، واضح و مشخص نمیباشد، ولیکن صدای ایشان و گفت و گوی آنها مشخص است، میتوانید از این فیلم، در کنار سایر ادله و دلایل، به عنوان قرینه و اماره در راستای اثبات حجیت ادعای خویش استفاده نمایید. برای دریافت راهنمایی دقیق تر و بررسی موردی پرونده خود با موضوع اثبات رابطه نامشروع با فیلم، هم اکنون با موسسه حقوقی امین عدالت تماس بگیرید.

اگر فیلم در کنار سایر دلایل و ادله باشد

  • برای اثبات رابطه نامشروع با فیلم، دلیل دیگری غیر از فیلم هم دارید؟
  • آیا محتویات فیلم برای اثبات برقراری رابطه نامشروع مشخص و واضح است؟

ببینید دوستان، اصولا برقراری رابطه نامشروع همراه با وجود یک رابطه دوستانه یا عاشقانه پیش از آن میباشد. لذا در متن پیامک ها، پیام های واتساپ، دایرکت اینستاگرامی یا تماس های تلفنی، عکس ها و تصاویر مندرج در گالری موبایل، نشان و رد و اثری از هماهنگی های پیش از دیدار وجود دارد. لذا بهترین کار این است که همه ادله قانونی پیش از طرح دعوا جمع آوری شده و متفقا مورد استناد، در متن و شرح شکواییه قرار بگیرند.

وکیل متخصص کیفری در پرونده

وکیل متخصص رابطه نامشروع در پرونده کیفری چگونه اقدام میکند؟ وکیل متخصص در جلسه مشاوره حقوقی اسناد و مدارک و دلایل وقوع جرم را بررسی و تفحص میکند. تصمیم میگیرد که پرونده مورد نظر موکل را در قالب کدام اتهام مطرح کند؟ آیا جرم ارتکابی در فرض اثبات، از مصادیق جرم زنا میباشد؟ یا بهترین کار این است که پرونده را به اتهام برقراری رابطه نامشروع مادون زنا یعنی کمتر از زنا طرح و اقامه نماییم؟ سپس وکیل از طریق کارتابل خود، به ثبت شکایت و پیگیری حضوری در دادسرا و مراجعه به دادگاه، با موضوع اتهامی اثبات رابطه نامشروع با فیلم اقدام میکند.

نکته: در پرونده هایی از قبیل اثبات رابطه نامشروع، وکیل متخصص همواره موکل را با خودش در همه مراحل رسیدگی حاضر مینماید. به لحاظ حرفه ای نیز این امر، بهترین کار است.

آیا فیلمبرداری از رابطه نامشروع جرم است؟

برای صحبت در اینخصوص باید قایل به تفکیک شد. نفس فعل فیلمبرداری از رابطه نامشروع میتواند داخل در جرایم رایانه ای بوده و با توجه به قوانین مربوط به تولید محتویات مستهجن، تحت تعقیب قضایی قرار بگیرد. ولیکن اگر فیلمبرداری از رابطه نامشروع برای استناد و احقاق حق شاکی صورت بگیرد، و صرفا در دادگاه مورد استناد و استفاده و ارایه توسط شاکی قرار گیرد، عنوان مجرمانه ای نداشته، بلکه اثبات رابطه نامشروع با فیلم به عنوان مدرک امری قانونی و مجاز است.

نکته: انتشار هر گونه فیلم تصویر صدای اشخاص ولو که دارای محتویات نامشروع و غیرقانونی باشد، جرم است. مراقب آنچه که در دسترس دیگران قرار میدهید، و یا در فضای مجازی مانند اینستاگرام و گروه های تلگرامی منتشر میکنید، باشید.

◁◁ بیشتر بدانید:  اثبات رابطه نامشروع با پیامک چگونه است؟

موسسه وکالتی امین عدالت در تهران

موسسه حقوقی امین عدالت کبریا واقع در شهر تهران، دارای اعضایی است که همگی وکلای پایه یک دادگستری میباشند. اعضای هیات مدیره از نخستین روزهای تشکیل موسسه توسط وکلای گرامی، تصمیم گرفتند که هر وکیل در یک یا چند زمینه به نحو تخصصی فعالیت نماید. این امر موجب بهبود عملکرد وکیل در پرونده میگردد. زیرا هم به رویه عملی محاکم و دادگاه ها اشراف می یابد، و هم به قوانین مربوط به موضوع پرونده مسلط میگردد. به خاطر داشته باشید که موکلین موسسه ما، خود انتخاب میکنند که حسب مورد، وکیل خانم یا وکیل آقا برای ایشان وکالت نمایند. لذا تخصص و دانش ما، توسط وکلای پایه یک دادگستری، در اختیار شما عزیزان است.

به این نوشته از راست به چپ چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۳ میانگین امتیاز: ۵]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دیگر مطالب این دسته بندی

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments