مشاوره با وکیل اطفال

مشاوره با وکیل اطفال قبل از مراجعه به دادسرای اطفال یا دادگاه اطفال ضروری است. مشاوره با وکیل اطفال به معنای کسب آگاهی همه جانبه از ماهیت پرونده کیفری کودک یا نوجوان خود میباشد. مشاوره حقوقی اطفال با وکیل هم بصورت حضوری است هم تلفنی.

مشاوره با وکیل اطفال چه کاربردی دارد؟

مشاوره با وکیل اطفال در جرایم اطفال و نوجوانان امری است بسیار شایع و پرفایده! کاربردی ترین مشاوره حقوقی وکیل اطفال و نوجوانان، به خود طفل یا کودک، و خانواده وی صورت میپذیرد. مشاوره با وکیل اطفال برای طفل یا نوجوان بزه کار و مجرم بسیار راحت تر از صحبت با والدین است. کودکان و نوجوانان در جلسه مشاوره حقوقی با وکیل کیفری، همه مسایل و مشکلات خود را به راحتی بازگو کرده، و جزییات پرونده کیفری را بدون کمترین دروغ و پنهان کاری بیان میکنند.

 • نکته: وکیل جرایم اطفال و نوجوانان در واقع یک روانشناس بسیار صبور و توانا میباشد.

مشاوره با وکیل اطفال در مصرف گل و ماری جوانا

مشاوره با وکیل اطفال و نوجوانان در موسسه حقوقی امین عدالت، در اکثر مواقع در قالب پیشگیری از وقوع جرم و قبل از ارتکاب جرم صورت میپذیرد. خوشبختانه سطح تفکر و روشن فکری والدین و بزرگترهای یک خانواده مانند خواهر و برادر بزرگ تر، آنقدر پیشرفت داشته است که، اطفال و نوجوانان خود را قبل از ارتکاب جرم، نزد وکیل اطفال آورده، و از وی میخواهند که عاقبت ارتکاب جرایم مربوط به اطفال را برای آنها توضیح دهد.

مشاوره با وکیل اطفال و نوجوانان در خصوص مصرف گل، حشیش، سیگاری، ماری جوانا و غیره، یکی از موضوعات پرکاربرد جلسات مشاوره موسسه ما در تهران میباشد. زیرا متاسفانه مصرف گل و حشیش، بسیار میان جوانان و نوجوانان زیر ۱۸ سال رواج یافته است.

 • نکته: گل، حشیش، ماری جوانا و گراس جملگی مواد مخدر بوده و مجازات حبس، شلاق و جزای نقدی دارند.
◁◁ بیشتر بدانید:  مجازات اطفال ۱۲ تا ۱۵ سال در قانون

مشاوره با وکیل اطفال برای دختران فراری

مشاوره با وکیل اطفال برای دختران فراری، در پرونده های کیفری با موضوع جرایم منافی عفت بسیار مبتلابه میباشد. برقررای رابطه نامشروع، ازاله بکارت دختر زیر ۱۸ سال، تجاوز و رابطه جنسی به زور با دختر و نوجوان کمتر از ۱۸ سال و فعالیت در انواع خانه های تیمی که در واقع مرکز فساد و فحشا میباشند، از جمله موضوعات ارجاعی به وکیل متخصص جرایم اطفال موسسه ماست.

 • نکته: برای صحبت با بهترین وکیل متخصص جرایم جنسی اطفال و نوجوانان هم اکنون با ما تماس حاصل نمایید.

مزایای مشاوره حقوقی اطفال و نوجوانان

مزایای مشاوره حقوقی اطفال و نوجوانان با وکیل کودکان به صورت مختصر و موردی از قرار ذیل است:

 • اشراف بر مساله حقوقی و کیفری کودک و نوجوان
 • آگاهی از مراحل دادسرای جرایم اطفال و نوجوانان
 • آگاهی در خصوص نحوه دفاع در دادگاه اطفال و نوجوانان
 • توضیح در مورد کانون اصلاح و تربیت کودکان
 • ارایه لایحه دفاعیه بصورت کتبی
 • شرکت در جلسه دادگاه و دفاع از حقوق طفل و نوجوان
 • توضیح ماهیت جرم ارتکابی و مجازات مقرر در قانون برای اطفال و نوجوانان
 • مشاوره با وکیل اطفال میتواند از ابتدا تا انتهای پرونده باشد.

چرا باید با وکیل جرایم اطفال مشورت کنیم

متاسفانه به دلیل آگاهی بسیار اندک افراد جامعه از قوانین کیفری، بسیاری از والدین نیز حتی کمترین اطلاعاتی در مورد جرایم اطفال و مجازاتهایی که در انتظار آنها خواهد بود را، ندارند. به همین دلیل، برخی از دلالان و کارچاق کن ها و افراد سواستفاده گر، خانواده و پدر و مادر نوجوان بزه کار، و اطفال و نوجوانان را که در پرونده کیفری درگیر میباشند را ترسانیده، و به دروغ، مجازاتهای بسیار سنگینی را برای جرایم آنها معرفی میدارند.

 • نکته: برای دانستن اینکه چه مجازاتی در انتظار فرزند یا نوجوان زیر ۱۸ سال شماست، هم اکنون با موسسه حقوقی ما در تهران تماس حاصل نمایید، و به دغدغه های خود پایان دهید.

مشاوره با وکیل اطفال حضوری

مشاوره با وکیل اطفال بصورت حضوری در موسسه ما، به این نحو است که با مشاور موسسه صحبت کرده، و پس از دریافت مشاوره اولیه، که بصورت رایگان میباشد، برای ملاقات با وکیل، برای شما تعیین وقت میگردد. در روز و ساعت مقرر در دفتر موسسه در تهران حاضر شده و با وکیل جرایم اطفال دیدار مینمایید. مشاوره با وکیل اطفال تهران موجب اشراف شما بر جرم موضوع پرونده و مجازات قانونی آن خواهد شد.

مشاوره با وکیل اطفال تلفنی

مشاوره با وکیل تلفنی و آنلاین هم امکان پذیر است. برای این امر، در واتساپ، بله، ایتا، روبیکا پیام ارسال نمایید. یا مستقیما با شماره های موسسه تماس حاصل نمایید. آن دسته از عزیزانی که در شهرستان هستند، و امکان ملاقات حضوری با وکیل اطفال در تهران را ندارند، میتوانند از خدمات حقوقی ما بصورت تلفنی بهره مند گردد.

هزینه مشاوره با وکیل جرایم اطفال و نوجوانان

هزینه مشاوره با وکیل اطفال در موسسه ما تابع مقررات مربوط به قانون تعیین تعرفه حق الزحمه وکلا میباشد. لذا نظر به اینکه نیم ساعت یا یک ساعت مشاوره حقوقی دریافت میکنید، مبالغی از قبیل ۳۰۰ هزار تومان و ۵۰۰ هزار تومان پرداخت مینمایید.

 • نکته: در صورت انعقاد قرارداد با وکیل کیفری اطفال، مبلغ حق مشاوره به موکل عودت داده میشود.
◁◁ بیشتر بدانید:  به جرایم اطفال در کدام دادگاه رسیدگی میشود؟

مشاوره با وکیل جرایم اطفال
مشاوره با وکیل جرایم اطفال

حتما برای پرونده فرزند خود وکیل بگیرید

مشاوره با وکیل اطفال در موسسه ما، بسیار پرطرفدار است. چرا؟ زیرا وکیل متخصص کیفری از دید کودک، طفل یا نوجوان مساله را نگاه میکند. فارق از هرگونه قضاوت و پیش داوری، به حرفهای نوجوان صبورانه گوش میدهد. سپس درصدد کمک به ایشان بر می آید. زیرا دیدگاه های اطفال و نوجوانان خصوصا زیر ۱۸ سال، با والدین خود متفاوت است. نظام ارزشی متفاوتی داشته و خواستارند که بیشتر درک شوند.

به این نوشته از راست به چپ چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۳ میانگین امتیاز: ۵]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دیگر مطالب این دسته بندی

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments