۱۰ مزیت موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا

ده مزیت موسسه حقوقی امین عدالت کبریا

چرا موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا را انتخاب کنیم؟ به ۱۰ تا از مهمترین ویژگی های موسسه حقوقی ما که موجب برتری نسبت به سایر موسسات دیگر میباشد را در ذیل بیان نمود ه ایم:

۱) کادر متشکل از وکلای پایه یک دادگستری

آیا میدانستید که بسیاری از موسسات حقوقی که در حال حاضر در جامعه ما تشکیل شده و فعالیت مینمایند متشکل از وکیل پایه یک دادگستری نمیباشند؟ موسسه حقوقی به دلیل شرایط قانونی مقرر برای تشکیل خصوصا در ادوار گذشته این قابلیت را داشته اند که توسط غیر از وکلا هم تاسیس و مشغول به فعالیت باشند. حال خودتان انتخاب نمایید، موسسه حقوقی که متشکل از وکلای پایه یک دادگستری باشد بهتر فعالیت مینماید یا صرفا مشاوران حقوقی و دارای مدرک کارشناسی حقوق باشند؟

◁◁ بیشتر بدانید:  دادخواست چیست | وکیل برای تنظیم دادخواست

۲) مشاوره حقوقی تلفنی رایگان با وکیل متخصص

آیا میدانستید در تماس تلفنی که برای نخستین بار با موسسه حقوقی ما برقرار مینمایید، با وکیل متخصص و باتجربه در زمینه مربوطه صحبت میکنید؟ مشاوره حقوقی رایگان موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا بر عهده وکیل پایه یک دادگستری میباشد. لذا شما حتی در نخستین تماس تلفنی با موسسه ما با وکیلی که بطور خاص در زمینه مربوطه فعالیت مینماید، صحبت میکنید. در کلیه زمینه ها مانند دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده و در مورد جزیی تر، در کلیه جرایم در حیطه دعاوی کیفری، مانند کلاهبرداری، سرقت، فروش مال غیر، خیانت در امانت و به ویژه جرایم پزشکی با وکیل متخصص بصورت رایگان مشورت مینمایید و مشاوره حقوقی مربوطه را دریافت مینمایید.

۳) پکیج های اشتراک ماهیانه مشاوره حقوقی

آیا توانایی مالی در خصوص اخذ وکیل دادگستری ندارید؟ نگران نباشید. موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا نخستین موسسه ای است که برای شما عزیزان که به هر دلیلی موفق به اخذ وکیل پایه یک دادگستری نمیباشید تمهید مفیدی را درنظر گرفته است. بهترین خدمت حقوقی که ارایه میگردد، استفاده از اشتراک ماهیانه مشاوره حقوقی میباشد. با انتخاب هر یک از این پکیج ها، میتوانید وکیل متخصص مربوطه را از ابتدا تا به انتهای پرونده خود در اختیار داشته باشید. میتوانید کلیه سوالات و مشکلات حقوقی مربوطه را از وی پرسش نمایید. میتوانید تنظیم دادخواست، تنظیم شکواییه و تنظیم لوایح دفاعیه را به وکیل همراه خود بسپارید.

۴) انجام وکالت بصورت گروهی

موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا در هر پرونده ای که از ناحیه موکل اقدام به اعطای وکالت میگردد، دو وکیل دادگستری را بصورت مجتمعا و منفردا برای وکالت در پرونده و دفاع از حقوق موکل تعیین مینماید. این امر درحالیست که با مراجعه شما نزد یک وکیل، صرف ایشان به تنهایی به وکالت در پرونده مربوطه اقدام میکند. لذا با انتخاب موسسه حقوقی ما از ابتدای تشکیل پرونده، دو وکیل پایه یک دادگستری را برای پرونده خود معین نمایید.

۵) مشورت گروهی وکلا پیش از اقدام

 مطابق آیه شریفه ۳۸ سوره مبارکه الشوری، مشورت نمودن و به شور گذاشتن موضوعی یکی از پسندیده ترین آداب اخلاقی میباشد. در این راستا وکلای موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا پیش از اقدام در زمینه مورد نیاز، با یکدیگر مشورت نموده و نظر سایر همکاران را نیز جویا میشوند. لذا شما با اعطای وکالت به یک وکیل از نظر مشورتی و حقوقی سایر وکلا نیز بهره مند میشوید.

۶) تغییر وکیل در صورت نارضایتی موکل

آیا از وکیل خود راضی نمیباشید؟ آیا به هردلیلی تقاضای تغییر و تعویض وکیل خود را دارید؟ آیا میدانستید که موسسه حقوقی ما این امتیاز را برای شما عزیزان درنظر گرفته است که پس از تعیین وکیلف در صورت ناراضی بودن شماف امکان تغییر وکیل بصورت رایگان و بدون پرداخت حق الوکاله مجددف ممکن است؟ شما در موسسه حضور بعمل میرسانید. با رئیس موسسه درخصوص نحوه عملکرد وکیل خود صحبت میکنید. درصورت موجه بودن درخواست شما، خواسته شما اجابت شده و وکیل دیگری برای شما معین میگردد.

۷) حق انتخاب وکیل خانم یا وکیل آقا

آیا وکیل خانم متخصص میخواهید؟ آیا صرفا برای انجام مورد وکالت خویش تصمیم بر داشتن وکیل آقا دارید؟ با موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا تماس بگیرید. به دلیل داشتن کادری مجرب از وکلای پایه یک دادگستری، میتوانید در انتخاب وکیل خود کاملا آزاد بوده و وفق انتخاب خود وکیل را تعیین نمایید. در بسیاری از دعاوی خانواده مانند طلاق و مطالبه مهریه و غیره یا دعاوی کیفری مانند جرایم پزشکی خصوصا در حیطه مشکلات زنان، موکل تمایل دارد با وکیل خانم در ارتباط باشد. و یا به دلیل حساسیت بالای پرونده کیفری مربوطه و وجود خطرات احتمالی در آن، موکل معتقد است که باید وکیل آقا داشته باشد. تصمیم با شماست.

۸) حضور فعال وکیل در موسسه حقوقی

آیا میدانستید که با هماهنگی میتوانید هر زمان که خواستید با وکیل خود در زمینه پرونده مربوطه مشاوره حقوقی حضوری داشته باشید؟ موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا این تمهید را در نظر گرفته است که موکل برای رفع اضطراب و دلهره خویش و برای یافتن پاسخ پرسش هایش با انجام هماهنگی لازمه در موسسه حضور بعمل رسانیده و وکیل خود را در محیطی دارای آرامش ملاقات نماید. زیرا در بسیاری از موارد که وکیل و موکل یکدیگر را در دادگاه ملاقات مینمایند، موکل به دلیل تشویش ذهنی که دارد نمیتواند کلیه ابهامات خویش را از طریق وکیل خود رفع نماید.

۹) قبول وکالت تخصصی در کلیه دعاوی حقوقی و کیفری

در بسیاری از موارد هنگامیکه موکل به موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا مراجعه مینماید، برای موضوع به خصوصی نزد ما آمده است. بعنوان مثال یک خانم برای دعوای حقوقی مطالبه اجرت المثل ایام زوجیت به موسسه ما مراجعه مینماید. سپس دارای مساله حقوقی دیگری در خصوص مطالبه اجور معوقه میباشد. یا آقایی به دلیل مشکلات حقوقی در قرارداد پیمانکاری خویش به ما مراجعه کرده و در اثنای روند رسیدگی به پرونده خودش، برای یکی از اقوام وی، مساله حقوقی درخصوص تنظیم قرارداد یا شکایت نقض حقوق ناشی از ثبت علامت تجاری پیش می آید.

آیا باید به موسسه حقوقی دیگری مراجعه نماید؟ درحالیکه از موسسه حقوقی ما راضی بوده و تمایل دارد کلیه مشکلات حقوقی خود در هر زمینه ای را توسط وکلای ما حل و فصل نماید؟ خوب است بدانید که در کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، ثبتی، خانواده و غیره کادری مجرب از وکلای پایه یک بصورت تخصصی فعالیت مینمایند. لذا با یکبار مراجعه به موسسه حقوقی ما از طرفداران دائمی ما در کلیه مسائل حقوقی خواهید بود.

◁◁ بیشتر بدانید:  جدیدترین شرایط ثبت موسسه حقوقی

مزیت های موسسه حقوقی امین عدالت
مزیت های موسسه حقوقی امین عدالت

۱۰) وکالت تخصصی در زمینه مربوطه

وکیل متخصص کیست؟ به چه موردی وکیل تخصصی تعلق میگیرد؟ عنایت نمایید: آیا دعوای خانوادگی همچون طلاق، ارتباطی به قراردادهای پیمانکاری دارد؟ به نظر شما بهتر آن است که وکیل مطالبه مهریه به امور مربوط به جرایم مواد مخدر نیز بپردازد؟! یا بهتر آن است که هر وکیل بصورت تخصصی فعالیت و وکالت خویش را در یک زمینه به خصوص معطوف نماید؟ لذا موسسه حقوقی ما دعاوی مربوط به هر زمینه را بصورت انحصاری در اختیار یک وکیل قرار میدهد. تا بتواند با اشرافی که بر رویه عملی دارد، عملکرد صحیح و قانونی را به نحو احسن ارائه نماید.

جهت مشاوره با وکلای متخصص موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا در تهران با ما تماس بگیرید.

به این نوشته از راست به چپ چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۸ میانگین امتیاز: ۵]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دیگر مطالب این دسته بندی

4 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
قهرمانی
3 سال قبل

سلام خسته نباشید. اگه تو پرونده ای که به شما محول شده برنده نشید آیا پول رو بر می گردونید؟

صفایی
3 سال قبل

سلام وقت بخیر. ببخشید سوالی داشتم شما تو همه زمینه ها هم وکیل آقا دارید هم خانم؟