مشاوره حقوقی از طریق واتساپ

مشاوره حقوقی از طریق واتساپ چگونه است؟ مشاوره حقوقی واتساپی موسسه امین عدالت چگونه است؟ آیا میتوانم از طریق ارسال پیام در واتساپ مشاوره حقوقی داشته باشم؟ با ما همراه باشید.

مشاوره حقوقی از طریق واتساپ

مشاوره حقوقی از طریق واتساپ به این معناست که دوستان گرامی بتوانند از طریق ارسال پیام در نرم افزار واتساپ، سوالات حقوقی و مشکلات حقوقی خود را از ما بپرسند. موسسه حقوقی امین عدالت به شماره ثبت ۴۸۶۶۰ این تمهید را در نظر گرفته است که، کاربران گرامی بتوانند به واتساپ موسسه پیام متنی و یا وویس ارسال کنند. سپس پاسخ پرسش های خود را از همان طریق دریافت کنند. خوب است بدانید که مشاوره حقوقی از طریق واتساپ موسسه ما، رایگان میباشد. لذا نیاز به پرداخت هیچ هزنیه ای ندارد. شما عزیزان میتوانید مشاوره اولیه خود را از طریق واتساپ موسسه بصورت کاملا رایگان دریافت کنید. کافی است که هم اکنون کلیک نمایید.

مشاوره با مشاور حقوقی موسسه

مشاوره حقوقی از طریق واتساپ در موسسه حقوقی امین عدالت، در نخستین مرحله توسط شخص مشاور حقوقی صورت میپذیرد. مشاوره حقوقی موسسه شخصی است که دارای تحصیلات حقوقی بوده و چندین سال بعنوان مشاور فعالیت داشته است. مضافا آنکه وکلای پایه یک موسسه ما به مشاور حقوقی، آموزش های لازم را ارایه کرده اند. لذا اگر سوالات حقوقی تخصصی یا جزییاتی از پرونده خود را از مشاور بپرسید که وی اشرافی به مساله نداشته باشد، شما را به وکیل متخصص مربوطه ارجاع میدهد. فایده این مطلب در آن است که مشاور حقوقی موسسه ما به هیچ عنوان اطلاعات اشتباهی به شما عزیزان ارایه نکند.

راه های ارتباطی جهت مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی از طریق واتساپ به اینصورت است که با وارد شدن به سایت موسسه، و کلیک بر آیکن واتساپ، میتوانید به آسانی با مشاور در ارتباط باشید. همچنین میتوانید با شماره های موسسه تماس گرفته و با مشاور بصورت تلفنی و رایگان صحبت کنید. مضافا آنکه میتوانید حضورا به موسسه مراجعه کرده و با وکیل متخصص دیدار داشته باشید. در زمان مراجعه به موسسه شما صرفا با وکیل متخصص صحبت میکنید.

◁◁ بیشتر بدانید:  مشاوره حقوقی با وکیل جرایم پزشکی

فواید مشاوره حقوقی از طریق واتساپ

در بسیاری از موارد ارباب رجوع در موقعیتی وجود دارد که نمیتواند تماس بگیرد و صحبت کند، لذا بهترین کار، ارسال پیام در واتساپ میباشد. و یا ممکن است در لحظه ای خاص، مساله ای به ذهنش برسد و دغدغه ای برایش ایجاد شود که بخواهد از طریق واتساپ و ارسال پیام به پاسخ مساله حقوقی خود برسد. و یا ممکن است به هزاران دلیل دیگر، مشاوره حقوقی از طریق واتساپ، برای کاربر راحتی بیشتری به همراه داشته باشد. لذا به جهات مختلف، این تمهید برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است.

مشاوره حقوقی از طریق واتساپ و نحوه آن

برای دریافت مشاوره حقوقی رایگان میتوانید در واتساپ موسسه پیام متنی و وویس بفرستید. ولیکن خوب است بدانید برای بالا بردن سطح کیفیت در پاسخگویی، بهتر است مساله حقوقی خود را بصورت مختصر و مفید بیان نمایید. همچنین میتوانید لیست سوالات خود را تهیه کرده و به ترتیب درصدد دریافت جواب آنها باشید. مشاوره حقوقی از طریق واتساپ این حسن را برای شما دارد که میتوانید در هر زمان که فرصت انجام این کار را داشته باشید، اقدام نمایید. زیرا ممکن است به دلیل برخی از معذوریت ها نتوانید به راحتی با تلفن صحبت کنید. مشاور حقوقی موسسه وکالتی ما مطابق قوانین و مقررات به سوالات شما پاسخ میدهد.

مشاوره حقوقی از طریق واتساپ و زمان پاسخگویی

زمان پاسخگویی به سوالات مطرح شده در قالب مشاوره حقوقی از طریق واتساپ موسسه، از طرف مشاور چه زمانی است؟ خوب است بدانید که به دلیل حجم بالای پایم های راسال شده در واتساپ موسسه، ممکن است مشاور ما نیاز به کمی زمان داشته باشد، تا به پرسش های شما پاسخ دهد. ولیکن قطعا در اولین زمان ممکن، به محض دریافت و مشاهده پیام شما عزیزان، اقدام به پاسخگویی صورت میپذیرد.

  • نکته: در برخی از موارد مشاور به شما میگوید که مساله شما را باید با وکیل مطرح کند. و سپس به شما پاسخ دهد، در این فرض اندکی صبور باشید. تا پاسخ قطعی و دقیق وکیل متخصص برای شما ارسال گردد.

مشاوره حقوقی از طریق واتساپ رایگان

مشاوره حقوقی از طریق واتساپ با مشاور موسسه ما به این دلیل رایگان است که، بسیاری از سوالات شما عزیزان، پیش از وارد شدن به حوزه تخصصی، قابلیت پاسخ دهی توسط مشاور را دارند. یعنی پاسخ به بسیاری از سوالات شما دوستان، در حد مشاور حقوقی موسسه وکالتی ماست. لذا اگر پرسش ها یا سوالات شما طوری باشد که نیازمند پاسخ توسط وکیل متخصص باشد، این امر توسط مشاور به شما گفته شده و شرایط دریافت مشاوره از وکیل پایه یک دادگستری برای شما ارسال میگردد.

◁◁ بیشتر بدانید:  وکیل خانم | وکیل زن | وکیل خانوم برای پرونده

مشاوره حقوقی از طریق برنامه واتساپ
مشاوره حقوقی از طریق برنامه واتساپ

موسسه حقوقی امین عدالت حافظ اعتماد شما

مشاوره حقوقی از طریق واتساپ در برخی از موارد اینگونه است که ممکن است مشاور موسسه پاسخ دقیق یک موضوع یا پرونده حقوقی را نداند. محال است که شخصی اقدام به ارایه پاسخ احتمالی به شما عزیزان نماید. بلکه به شما خواهد گفت: بعد از طرح مساله با وکیل، پاسخ شما را خواهم داد. به همین دلیل در هر زمان که مشاور حقوقی، پاسخی را نداند، به وکیل ارجاع میدهد و شما دوستان پاسخ دقیق حقوقی دریافت میکنید. برای اطلاع از بسته های مشاوره و نحوه تنظیم شکواییه و لایحه هم اکنون در واتساپ موسسه پیام ارسال نمایید.

به این نوشته از راست به چپ چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۵ میانگین امتیاز: ۵]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دیگر مطالب این دسته بندی

2 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
ناصر
1 ماه قبل

سلام، ملکی را از فردی خریده و قولنامه کرده ام. او هم از پدرش قولنامه کرده و خریده است و بنده جهت ملک مذکور سند مالکیت گرفته ام و پدرش هم در حال حاضر فوت کرده است.حالا خواهرزاده های پدر فوت شده مدعی هستند که دایی آنها که فوت شده انحصار وراثت نکرده و ملک مادری آنها را فروخته و قدرالسهم خودشان دریافت نکرده اند‌. از طریق درج آگهی در روزنامه و نداشتن معارض، قانونا سند مالکیت گرفتم و این که ورثه مرحوم خواهر پدر فروشنده قدرالسهم خود را دریافت کرده اند یا خیر؟ یا اینکه مرحوم پدر فروشنده قدرالسهم ورثه خواهرش را داده یا خیر؟ اداره ثبت اسناد مطلبی را در این خصوص عنوان نکرد. سوالم این است که آیا ورثه خواهر مرحوم پدر فروشنده می توانند ادعای ارث از من کنند به خاطر نگرفتن سهم الارث مادرشان؟ یا آیا با توجه به اینکه بنده گام به گام با تشریفات اداری ثبت اسناد و املاک سند مالکیت گرفته ام. می توانند خدشه ای در سند ایجاد کنند؟