تحصیل دندانپزشکی در مجارستان

تحصیل دندانپزشکی در مجارستان چگونه است؟ برای اخذ ویزای تحصیلی مجارستان در رشته دندانپزشکی باید چه مدارکی داشته باشیم؟ بهترین موسسه اعزام دانشجو به مجارستان در رشته دندانپزشکی در تهران کدام است؟ چرا بهترین انتخاب، انتخاب وکیل مهاجرت تحصیلی به مجارستان است؟ مزایای تحصیل دندانپزشکی در مجارستان چیست؟ با وکلای مهاجرتی موسسه حقوقی ما همراه باشید.

چرا کشور مجارستان بهترین گزینه برای دندانپزشکی است؟

آیا میخواهید برای تحصیل در رشته دندانپزشکی، هزینه معقولی را پرداخت کنید؟ آیا برای شما مهم است که به موجب مهاجرت تحصیلی، بتوانید به سایر کشورهای اروپایی مسافرت کنید؟ آیا کیفیت آموزش دانشگاه خارجی برای شما اولویت دارد؟ پس انتخاب کشور مجارستان بعنوان کشور مقصد در تحصیل دندانپزشکی، بهترین انتخاب ممکن است. زیرا شما با تحصیل دندانپزشکی در مجارستان از همه مزایای مختلف این کشور مانند اخذ ویزا، رتبه های برتر دانشگاهی، پرداخت هزینه کمتر برای تحصیل و زندگی در خارج از کشور بهره مند میشوید. در این مقاله به بیان جزییات تحصیل دندانپزشکی در مجارستان میپردازیم. دانش و تخصص ما، در اختیار شماست. موسسه حقوقی امین عدالت به شماره ثبت ۴۸۶۶۰ را به خاطر بسپارید.

آزمون ورودی دانشگاه دندانپزشکی در مجارستان

تحصیل دندانپزشکی در مجارستان مستلزم قبولی در آزمون ورودی دانشگاه موردنظر میباشد. متقاضی باید نمره کافی را اخذ نماید. این آزمون بصورت سوالهای چندگزینه ای مطرح میگردد. علاوه بر این آزمون، متقاضی باید در مصاحبه نیز قبول شود. کافی است متقاضی عزیز، دروسی مانند شیمی، زیست شناسی و زبان را بلد باشد. با اخذ نمره قبولی در آزمون چند گزینه ای برای تحصیل دندانپزشکی در مجارستان، با یکی از اساتید دانشگاهی مصاحبه صورت میپذیرد. کلیه مراحل مذکور نسبت به سایر کشورها حتی ایران ساده تر میباشد.

 • نکته: اگر میخواهید بعد از تحصیل دندانپزشکی در مجارستان، در همان کشور بمانید، و اشتغال یابید، باید زبان مجاری را نیز فرابگیرید. تا بتوانید با بیماران ارتباط برقرار نمایید. دانستن زبان مردم بومی هر کشور، موجب سهولت کار و زندگی در آن کشور میشود.
شرایط تحصیل دندانپزشکی در مجارستان
شرایط تحصیل دندانپزشکی در مجارستان

تحصیل دندانپزشکی در مجارستان و نگاه کلی به شرایط آن

تحصیل دندانپزشکی در مجارستان مستلزم سپری نمودن آزمون های ورودی دانشگاه میباشد. حال این آزمونهای ورودی چگونه برگزار میشوند؟ و چه کیفیتی دارد؟ توسط وکیل مهاجرت تحصیلی به مجارستان برای شما توضیح داده میشود. خوب است بدانید که برای شرکت در آزمون دندانپزشکی دانشگاه مورد نظر در کشور مجارستان، باید دوره پیش پزشکی را طی نمایید. مدت این دوره ۱ سال میباشد. بطور کلی از ابتدا تا انتهای اخذ مدرک دندانپزشکی از دانشگاه مجارستان، ۵ سال زمان نیاز دارد. برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در مجارستان، حتما از ابتدا با موسسه حقوقی ما در تهران همکاری نمایید.

 • نکته: دوره ۵ ساله تحصیل دندانپزشکی در مجارستان دربردارنده ۲ بخش است. یک بخش علوم پایه است. بخش دوم علوم بالینی میباشد. برنامه ریزی دروس تحصیلی بصورت کامل توسط دانشگاه برای دانشجو صورت میپذیرد.

مزایای تحصیل دندانپزشکی در مجارستان

مزایای تحصیل دندانپزشکی در مجارستان چیست؟ چرا رشته دندانپزشکی در کشور مجارستان پرطرفدار است؟ موسسه حقوقی امین عدالت برای شما عزیزان برخی از این مزیت های قابل توجه را ذکر میکند:

 • دانشگاه های مجارستان دارای سطح بالای آموزشی و پژوهشی میباشند.
 • تحصیل دندانپزشکی در مجارستان همراه با استفاده از کلیه خدمات بیمه درمانی است.
 • مدرک تحصیلی دندانپزشکی دانشگاه های مجارستان، دارای اعتبار در سطح جهانی و ایران میباشد.
 • دانشجو میتواند پس از اتمام تحصیل در رشته دندانپزشکی در کشور مجارستان، در کلیه کشورهای عضو اتحادیه اروپا مانند انگلستان، آمریکا، کانادا و غیره اشتغال خود را آغاز نماید.
 • کلیه دانشگاه های علوم پزشکی مجارستان، عضو سازمان بهداشت جهانی هستند.
 • دانشجوی رشته دندانپزشکی در مجارستان میتواند حین تحصیل، اشتغال به کار داشته باشد.
 • دروس رشته دنداپزشکی در دانشگاه های مجارستان به زبان انگلیسی ارایه میگردد.

بهترین مزیت تحصیل در رشته دندانپزشکی مجارستان

تحصیل دندانپزشکی در مجارستان مستلزم گذراندن دوره پریمدیکال است. برای گذراندن دروس دندانپزشکی، دانشجو باید به زبان انگلیسی تسلط داشته باشد. حال سوال این است: اگر متقاضی دوره زبان انگلیسی را نگذرانده باشد؟ و در زبان انگلیسی ضعیف باشد، باید چکار کند؟ آیا بازهم امکان اخذ ویزای تحصیلی به مجارستان آنهم در رشته دندانپزشکی وجود دارد؟ پاسخ مثبت است! اما چگونه؟ متقاضی باید دوره فاندیشن را جهت تحصیل دندانپزشکی در مجارستان سپری نماید. منظور از دوره فاندیشن، دوره ای است که متقاضی در کالج های مجارستان زبان انگلیسی را آموزش میبیند. لذا برای شرکت در آزمون ورودی دانشگاه آماده میشود. به همین جهت هیچ گونه مشکلی در اخذ ویزای تحصیلی برای رشته دندانپزشکی در کشور مجارستان پیش نمی آید. با ما اطمینان را تجربه کنید.

مزیت دوره فاندیشن

آیا میدانستید با شرکت در دوره فاندیشن، شانس بیشتری در قبولی آزمون ورودی دانشگاه دارید؟ متقاضیان عزیزی که برای تحصیل دندانپزشکی در مجارستان، در دوره های فاندیشن شرکت میکنند، با منابع آزمون ورودی دانشگاه خود آشنا میشوند. لذا آمادگی دانشجو، در پاسخ به سوالات بسیار بالا میرود. فراموش نکنید که کلیه دروس در دوره فاندیشن پیش از دندانپزشکی در کشور مجارستان، به زبان انگلیسی ارایه میگردد. این موضوع یکی از بهترین مزیت های این دوره میباشد.

مدارک لازم برای اخذ پذیرش تحصیلی دندانپزشکی در مجارستان

وکیل برای اخذ پذیرش دانشگاه مجارستان میگوید: متقاضی گرامی یا دارای مدرک زبان مانند تافل و آیلتس میباشد، یا هیچگونه آموزشی در زمینه زبان انگلیسی فرا نگرفته است. در فرض نخست، مدرک آیلتس یا تافل به دانشگاه مقصد ارایه میگردد. در فرض دوم، متقاضی باید دوره کالج را در کشور مجارستان سپری کند. تا برای شرکت در آزمون ورودی دانشگاه در رشته دندانپزشکی آماده شود. مضاف بر این مورد، مدارک دیگری نیز برای تحصیل دندانپزشکی در مجارستان نیاز است. این مدارک به شرح ذیل است:

 • متقاضی عزیز باید در آزمون ورودی دانشگاه موردنظر قبول شود.
 • فرم درخواست برای ورود به دانشگاه را تکمیل نماید.
 • از کلیه مدارک خود ترجمه رسمی به زبان انگلیسی داشته باشد.
 • مدرک تحصیلی خود مانند دیپلم یا لیسانس و یا کالج خود در مجارستان را ضمیمه نماید.
 • ترجمه رسمی انگلیسی برگه های واکسیناسیون.
 • ارایه بیانیه مالی یا معرفی حساب پشتیبان به نشانه وجود تمکن مالی.
 • متقاضی باید گذرنامه خود را کامل اسکن نماید.
 • پاسپورت متقاضی که حداقل ۶ ماه اعتبار دارد باید تحویل گردد.
 • کلیه مدارک شناسایی متقاضی مانند کارت ملی، شناسنامه و غیره باید به زبان انگلیسی ترجمه رسمی شوند.
 • متقاضی باید همه هزینه های ثبت نام و شهریه اولیه دانشگاه خود را واریز نماید.

همه این موارد توسط موسسه حقوقی امین عدالت به شماره ثبت ۴۸۶۶۰ انجام میگردد. کافی است با ما قرارداد منعقد نمایید. گروه وکلای مهاجرتی و نمایندگان دانشگاه ها که دارای مجوز از وزارت علوم هستند، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشند. انتخاب ما، یک انتخاب مطمئن است.

مدارک موردنیاز برای دریافت ویزای تحصیلی مجارستان

موسسه حقوقی امین عدالت در تهران با داشتن بهترین وکلای پایه یک دادگستری، یاری رسان شما در فراهم آوردن مدارک مورد نیاز، برای دریافت ویزای تحصیلی مجارستان در رشته دندانپزشکی میباشند. لذا شما از ابتدا با درصد پذیرش خود در دانشگاه یا درصد موفقیت در اخذ ویزای تحصیلی مجارستان آشنا میشوید. صداقت ما، افتخار ماست. حال به بررسی مطلب پیش گفته بازمیگردیم. سوال: مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای تحصیلی مجارستان شامل چیست؟ مدارکی از قبیل: نامه پذیرش متقاضی در دانشگاه مقصد، اسناد هویتی و گذرنامه معتبر، اثبات بیمه درمانی و پرداخت شهریه، اثبات مدارک تمکن مالی برای هزینه زندگی و تحصیل برای یک سال در مجارستان، فرم درخواست ویزا و ۳ پاکت مهردار. لذا بهترین تصمیم این است که تکمیل مدارک خود را به موسسه حقوقی ما بسپارید. تجربه و تخصص ما، در خدمت شماست.

شرایط ویزای همراه دانشجویی در مجارستان

آیا برای گذراندن دوره تحصیل دندانپزشکی در مجارستان باید خانواده خود را نیز همراه خود ببرید؟ آیا اخذ ویزای همراه دانشجویی برای شما اولویت دارد؟ پس بازهم انتخاب مجارستان، یک انتخاب سودمند است. زیرا متقاضی تحصیل دندانپزشکی در مجارستان میتواند همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال خود را با اخذ اقامت همراه خود به کشور مجارستان ببرد. کافی است تمکن مالی ارایه گردد. برای کسب اطلاعات درخصوص جزییات این موارد با موسسه حقوقی ما تماس حاصل نمایید.

تحصیل دندانپزشکی در مجارستان و مراحل آن

تحصیل دندانپزشکی در مجارستان چه مراحلی دارد؟ دانشجو باید در چند سال چه دوره هایی را طی نماید؟ ما به بهترین بیان ممکن برای شما توضیح میدهیم. ۳ سال نخستین تحصیل دندانپزشکی، علوم پایه و دوره های دندانپزشکی مورد آموزش قرار میگیرد. دوره های مذکور، اساس و پایه دندانپزشکی بالینی میباشند. سپس در ۲ سال پایانی، مطالعه بالینی با تاکید بر ارزیابی و مدیریت بیمار صورت میگیرد. خوب است دانشجویان عزیز بدانند که باید در سال پایانی تحصیل خود، فعالیتهای بیمارستانی و کنفرانس های بالینی ارایه نمایند. سپس مدرک دکتری دندانپزشکی به فارغ التحصیل موفق اعطا میگردد. بهتر است هم اکنون جهت بررسی اوضاع و احوال خود بعنوان متقاضی تحصیل دندانپزشکی در مجارستان با موسسه حقوقی ما تماس حاصل نمایید.

هزینه تحصیل دندانپزشکی در مجارستان
هزینه تحصیل دندانپزشکی در مجارستان

دانشگاه‌های پزشکی در مجارستان

کشور مجارستان دارای ۴ دانشگاه جهت تحصیل در انواع رشته های پزشکی مانند دندانپزشکی میباشد. به همین جهت رشته هایی مانند دندانپزشکی و فیزیوتراپی بسیار مورد استقبال دانشجویان خارجی قرار گرفته است. به همین دلیل، کشور مجارستان هر سال، دانشجویان بین المللی خود را برای تحصیل در رشته های پزشکی خصوصا دندانپزشکی آنهم به زبان انگلیسی جذب مینماید. اسامی دانشگاه های پزشکی مجارستان عبارتند از:

دانشگاه سملوایز، دانشگاه پچ، دانشگاه دبرسن و دانشگاه سگد.

در مقاله “دانشگاه های پزشکی مجارستان” خصوصیات و ویژگی ها و هزینه های هریک از ۴ دانشگاه مذکور به تفصیل درج شده است. میتوانید با مطالعه چند دقیقه ای آن، به کلیه اطلاعات لازم دسترسی داشته باشید.

 • نکته: متقاضیان گرامی باید اثبات تمکن مالی خود را از قرار ماهیانه ۷۰۰ الی ۸۰۰ یورو را به سفارت تحویل دهند. تا موفق به دریافت ویزای تحصیل دندانپزشکی در مجارستان بشوند.

سوالات متداول تحصیل دندانپزشکی در مجارستان

موسسه حقوقی امین عدالت در تهران مطابق تماسهای شما عزیزان، چند نمونه از متداول ترین سوالات شما را ذکر کرده است. مضاف بر آن میتوانید سوالات خود را در قالب دیدگاه نیز مطرح نمایید. وکیل مهاجرت تحصیلی به مجارستان پاسخگوی سوالات شما عزیزان میباشد.

۱) آیا دانشگاه های پزشکی و دندانپزشکی مجارستان، مورد تایید وزارت علوم و وزارت بهداشت ایران می باشند؟

بله. موسسه حقوقی ما شما را به دانشگاه هایی که توسط وازرت علوم ایران تایید شده است، اعزام میکند.

۲) تحصیل دندانپزشکی در مجارستان مستلزم قبولی در کنکور مجارستان است؟  

بله. ورود به دانشگاه‌های دندانپزشکی مجارستان، مستلزم قبولی در آزمون‌های ورودی این دانشگاه‌ها است.

۳) شرایط ورود به رشته دندانپزشکی در مجارستان چگونه میباشد؟

برای ورود به رشته دندانپزشکی در مجارستان، باید آزمون ورودی دانشگاه موردنظر را که اعم از چندگزینه ای و مصاحبه میباشد را با موفقیت پشت سر بگذارید.

۴) مدرک دندانپزشکی صادر شده از کشور مجارستان در چه کشورهایی معتبر می باشد؟

مدرک دکتری دندانپزشکی صادره از کشور مجارستان در تمام کشورهای اروپایی مانند امریکا انگلیس کانادا مورد تایید بوده و معتبر است.

۵) هزینه های تحصیل دندانپزشکی در مجارستان چقدر است؟

هزینه های تحصیل دندانپزشکی در کشور مجارستان حدودا سالیانه بین ۱۳ تا ۱۸ هزار دلار آمریکا میباشد.

۶) تحصیل دندانپزشکی در مجارستان به چه زبانی میباشد؟

دروس مربوط به رشته دندانپزشکی در دانشگاه های مجارستان به زبان انگلیسی ارایه میگردد.

وکیل برای تحصیل دندانپزشکی در مجارستان
وکیل برای تحصیل دندانپزشکی در مجارستان

وکیل برای تحصیل دندانپزشکی در مجارستان

موسسه حقوقی امین عدالت به شماره ثبت ۴۸۶۶۰ در تهران ارایه دهنده بهترین خدمات در راستای اعزام دانشجو به مجارستان و اخذ اقامت تحصیلی برای رشته دندانپزشکی مجارستان میباشد. با انتخاب وکلای متخصص ما در امر مهاجرت تحصیلی به مجارستان، کلیه امور مربوط به اخذ ویزا را با خیالی آسوده طی نمایید. اعتبار ما، تخصص و دانش ماست.

به این نوشته از راست به چپ چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۷ میانگین امتیاز: ۵]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دیگر مطالب این دسته بندی

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments