مشاوره برای تنظیم قرارداد

مشاوره برای تنظیم قرارداد به معنای دریافت اطلاعات حقوقی مفید و کاربردی از وکیل تنظیم قراردادهاست. مشاوره با وکیل برای تنظیم قرارداد به معنای تنظیم یک قرارداد دقیق و اصولی است که حقوق طرفین قرارداد در آن رعایت شده و اشخاص را بی نیاز از مراجعه به دادگاه مینماید.

مشاوره تخصصی برای تنظیم قرارداد

مشاوره تخصصی برای تنظیم قرارداد به معنای صحبت با بهترین وکیل متخصص امور قراردادها میباشد. شما نیازها و خواسته خود را به وکیل میگویید. وکیل شروط شما را پس از انطباق با قانون، در متن قرارداد قید میکند. مشاوره برای تنظیم قرارداد موجب میگردد از معنای حقیقی و صحیح همه واژگان مندرج در متن توافق نامه مطلع شوید. و بدون آگاهی، نسبت به امضا کردن قرارداد اقدام نکنید.

 • نکته: پس از دریافت مشاوره حقوقی در مورد امور قراردادها، از الزامات قانونی توافق خود مطلع میشوید.

مشاوره برای تنظیم قرارداد حضوری

مشاوره برای تنظیم قرارداد بصورت حضوری در موسسه ما، به معنای حضور شما در دفتر موسسه و دیدار با وکیل قرارداد میباشد. حتما اسناد و مدارک خود را به همراه داشته باشید. بهترین کار این است یکنسخه کپی تهیه کرده و به وکیل ارایه نمایید.

 • نکته: تنظیم قرارداد توسط وکیل در موسسه امین عدالت، اصولا ظرف ۲۴ ساعت صورت میپذیرد.

مشاوره برای تنظیم قرارداد غیرحضوری

مشاوره برای تنظیم قرارداد بصورت غیرحضوری یا آنلاین، در موسسه ما اینگونه است که، شما با وکیل متخصص امور قراردادها بصورت تلفنی صحبت میکنید، تصاویر اسناد و مدارک خود را در واتساپ، تلگرام، بله، ایتا، روبیکا و غیره ارسال میکنید. وکیل توضیحات لازمه را از شما اخذ و سپس نسبت به تنظیم قرارداد مطابق خواست هشما و قانون، اقدام میکند. وورد یا پی دی اف قرارداد برای شما ارسال میگردد.

بررسی قرارداد توسط وکیل قبل از امضا

بهترین انتخاب و عقلانی ترین تصمیم، قبل از امضا زدن توافق نامه، بررسی قرارداد توسط وکیل است. زیرا پس از امضا کردن، و درواقع، پس از تولد یک اثر حقوقی، امکان برگشتن به حالت سابق، امری بسیار دشوار و بعضا غیرممکن است. بنابراین، حتی در زمانی که قرارداد و تواقنامه را خودتان تنظیم میکنید، قبل از امضا، حتما از وکیل پایه یک دادگستری کاربلد در امور قراردادها بخواهید که مفاد و بندهای قرارداد شما را بررسی نماید.

مشاوره برای تنظیم قرارداد

مشاوره حقوقی برای تنظیم قرارداد به معنای توضیح در مورد مسایل ذیل است:

 • ارکان و موضوع قرارداد چیست؟
 • آیا مشخصات کامل طرفین و محل اجرای موضوع قرارداد، به نحو صحیح قید شده است؟
 • محل اجرای قرارداد.
 • مبلغ قرارداد و نحوه پرداخت و مدت قرارداد چگونه است؟
 • تعهدات طرفین و حقوق ایشان دقیقا چیست؟عنوان قرارداد چه باید باشد؟ توافق و عقد، جزو عقود معین است یا غیرمعین؟ این قرارداد مبایعه نامه است یا اجاره به شرط تملیک؟
 • ضمانت اجرای تکالیف طرفین در قرارداد قید شده است؟ آیا حق فسخ قرارداد برای طرفین یا یکی از آنها در نظر گرفته شده است؟ آیا معنای شرط انفساخ و منفسخ را میدانید؟
 • برای انجام مفاد قرارداد، وقت و زمان تعیین شده است؟ اگر زمان منقضی شود، چه ضمانت اجرایی دارد؟
 • آیا کسی در قرارداد، اصیل نبوده و به عنوان نماینده یکی از طرفین، قرارداد را امضا میکند؟ اگر پاسخ مثبت است، دلایل و مدرک مربوط به نمایندگی اخذ و ضمیمه قرارداد گردیده است؟
 • آیا اخلاق حسنه و نظم عمومی در تنظیم قرارداد رعایت شده است؟ مثلا اجاره منزل برای دایر کردن قمارخانه، باطل است.

مسایل فوق و بسیاری از مسایل مهم دیگر، در جلسه مشاوره برای تنظیم قرارداد مورد توضیح قرار میگیرد.

مشاوره برای تنظیم قرارداد پیمانکاری

مشاوره برای تنظیم قرارداد پیمانکاری به معنای مشورت گرفتن از وکیل پیمانکاری دارای سابقه وکالت در پرونده های مربوطه است. وکیل پیمانکاری موسسه ما در شرکت های بسیار معتبر و بعضا دولتی نیز فعالیت داشته است. لذا دریافت مشاوره حقوقی از وکیل پیمانکاری، بهترین تصمیم قبل از امضای قرارداد پیمانکاری است.

مشاوره برای تنظیم قرارداد خرید و فروش

مشاوره برای تنظیم قرارداد خرید و فروش شامل مصادیق بسیاری از قبیل: خرید و فروش اجناس و کالاها خصوصا برای نمایندگی ها و واسطه های معامله، خرید و فروش خودروی کارکرده، خرید و فروش ملک، خانه، باغ و ویلا و مغازه و غیره میباشد. لذا حتما قبل از خرید و فروش و امضای فروشنامه با وکیل قراردادها صحبت کنید، و از وی مشاوره حقوقی دریافت کنید.

مشاوره برای تنظیم قرارداد اجاره

مشاوره برای تنظیم قرارداد اجاره به شما این افق دید را میدهد که: اجاره برای مدت ۱ سال است یا بیشتر یا کمتر؟ نحوه پرداخت اجاره بها چگونه است؟ از قرار پرداخت ماهیانه است یا هر ۶ ماه یا ابتدای قرارداد؟ آیا ودیعه پرداخت میگردد؟ ایا مستاجر میتواند زودتر از موعد اجاره، ملک را تخلیه و تحویل دهد؟ شرایط موجر برای انجام تغییر در ملک و هزینه های آن چه چیزی میباشد؟

 • نکته: بسته به موضوع اجاره شما، مشاوره تخصصی برای تنظیم قرارداد اجاره ارایه میگردد.

مشاوره برای تنظیم قولنامه

مشاوره برای تنظیم قولنامه در نخستین گام پاسخ این سوال را ارایه میدهد که: آیا واقعا قولنامه تنظیم شده است یا در واقع، خرید و فروش رخ داده و این قولنامه، یک مبایعه نامه تمام عیار است؟

زیرا احکام این دو باهم متفاوت بوده و اکثر مردم و افراد جامعه در مقام انشای مبایعه نامه و انجام یک خرید و فروش کامل، اشتباها نام آن را قولنامه قید میکنند! لذا باید با بهترین وکیل تنظیم قرارداد که میشناسید یا به وی اطمینان دارید، صحبت کرده و در امور قراردادها و تنظیم قولنامه از وی مشورت دریافت نمایید.

مشاوره برای شرط داوری در متن قرارداد

مشاوره برای شرط داوری در متن قرارداد در اکثر موارد موجب میشود که شخص یا طرفین قرارداد از گذاشتن چنین شرطی منصرف شوند. زیرا اکثر افراد جامعه، احکام و قوانین مربوط به داوری را نمیدانند و از جزییات آن اطلاعی ندارند. لذا با گذاشتن شرط داوری پروسه حل اختلاف را طولانی تر و دشوارتر مینمایند. نظر متفق وکلای موسسه ما، بر عدم اشتراط داوری در زمان بروز اختلاف است. بهترین کار در زمان بروز اختلاف حقوقی، مراجعه به دادگاه و اخذ حکم از دادگستری است.

حضور وکیل در زمان تنظیم قرارداد

حضور وکیل در زمان تنظیم قرارداد یکی از خدمات پرطرفدار موسسه ماست. در بسیاری از جلسات تنظیم قرارداد اشخاص یا شرکتهای خصوصی و تجاری، وکیل اجازه امضای قرارداد به موکل خویش را نداده و نظر حقوقی وی موجب جلوگیری از ورود ضرر به موکل بوده است. لذا حتما در جلسه مشاوره برای تنظیم قرارداد از وکیل خود بخواهید که در زمان تنظیم قرارداد همراه شما باشد.

وکیل برای امضای قرارداد در بنگاه املاک

مشاوره با وکیل ممکن است منجر به این درخواست از وکیل شود که در روز امضای قرارداد در بنگاه املاک، شخصا حضور داشته و فی المجلس بندهای قرارداد را ملاحظه کرده و به موکل توضیح دهد که، کدام بند به نفع و کدام شرط به ضرر موکل است.

مشاوره برای تنظیم قرارداد صلح

مشاوره برای تنظیم قرارداد صلح یکی از پرطرفدارترین درخواست های مراجعین گرامی ما میباشد. عقد صلح عمری یک راه حل حقوقی مطمئن و ایمن برای اشخاصی است که میخواهند برای اموال خود، حتی پس از فوت تصمیم بگیرند. زیرا هرگز وصیت نامه دارای اثر حقوقی صلحنامه نمیباشد.

 • نکته: برای مشاوره مورد مخصوص به خود هم اکنون با ما تماس حاصل نمایید.

مشاوره برای تنظیم قرارداد ضمانت

ضمانت و ضامن شدن افراد بسیاری را با سرنوشت های مالی هولناکی مواجه کرده است. چه بسا افراد پاک نیتی که به دلیل اعتماد بر دیگری، ضامن وی شده، و کلیه اموال و دارایی خود را از دست داده اند. مشاوره برای تنظیم قرارداد ضمانت موجب میشود که شما بدانید چه چیزی را با چه اثر حقوقی امضا میکنید؟ آیا با این ضمانت، طلبکار میتواند ابتدا به شما مراجعه کند؟ یا باید ابتدا به مدیون مراجعه کند؟ و درصورت عدم پرداخت وی، به شما مراجعه کند؟

◁◁ بیشتر بدانید:  وکیل خانم | وکیل زن | وکیل خانوم برای پرونده

مشاوره با وکیل برای تنظیم قرارداد
مشاوره با وکیل برای تنظیم قرارداد

مشاوره با وکلای موسسه امین عدالت

توصیه میگردد حتما پیش از هرگونه اقدام قانونی و حقوقی، با وکلای پایه یک دادگستری صحبت کنید. اگر وکیل باتجربه و متخصصی را میشناسید، حتما از وی مشورت دریافت کنید. اگر نه، با کمی تحقیق و دیدار با وکلای مختلف، متوجه میشوید که باید به کدام وکیل اعتماد کنید.

به این نوشته از راست به چپ چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۵ میانگین امتیاز: ۴.۸]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دیگر مطالب این دسته بندی

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments