مشاوره با وکیل مالکیت فکری

مشاوره با وکیل مالکیت فکری به معنای صحبت با وکیل متخصص دعاوی مالکیت فکری مانند شکایت از سواستفاده از طرح صنعتی و یا علامت تجاری و حق اختراع میباشد که بر قوانین مربوطه اشراف داشته و دارای سابقه وکالت در پرونده های مالکیت فکری میباشد.

مشاوره با وکیل مالکیت فکری حضوری

مشاوره با وکیل مالکیت فکری بصورت حضوری در موسسه ما امکانپذیر است. شما از ابتدا وکیلی را ملاقات میکنید که در فرض اعطای وکالت به ما، ایشان برای شما وکالت نموده و به عنوان وکیل در پرونده ورود میکند. برای تعیین وقت ملاقات حضوری با بهترین وکیل مالکیت فکری تهران هم اکنون با ما تماس حاصل نمایید. مشاوره با وکیل مالکیت فکری بصورت حضوری بهترین انتخاب برای تعیین راهکار حقوقی یا کیفری لازمه است.

پرونده مالکیت فکری حقوقی است یا کیفری؟

وکیل مالکیت فکری پس از بررسی موضوع و اسناد و مدارک شما، پیشنهاد میکند که باید راهکار حقوقی را در پیش بگیرید یا راهکار کیفری را انتخاب نمایید. مشاوره با وکیل مالکیت فکری موجب میگردد که شما بدانید ابطال طرح صنعتی ثبت شده دیگری، و یا ابطال گواهینامه علامت تجاری، یک مسیر حقوقی بوده و نیازمند تقدیم دادخواست است. ولیکن برای شکایت سواستفاده از علامت تجاری و طرح صنعتی، میتوان از طریق مسیر کیفری هم اقدام نمود.

  • نکته: ابطال رای کمیسیون اداره مالکیت معنوی درخصوص ثبت اختراع و ثبت علامت تجاری  و یا ثبت طرح صنعتی، مستلزم طرح پرونده حقوقی است.

مشاوره با وکیل مالکیت فکری تلفنی آنلاین

مشاوره با وکیل مالکیت فکری بصورت تلفنی و آنلاین در موسسه امین عدالت به این صورت است که شما میتوانید تصاویر مربوط به پرونده مالکیت فکری خود اعم از مدارک مربوط به علامت تجاری یا شکایت طرح صنعتی را از طریق نرم افزارهای فضای مجازی ارسال نموده و سپس نسبت به تعیین وقت برای مشاوره با وکیل مالکیت فکری اقدام نمایید.

انتخاب وکیل خانم یا وکیل آقا برای مشاوره

مشاوره با وکیل مالکیت فکری مانند همه موضوعات حقوقی دیگر، مستلزم ارایه راهکارهای حقوقی و کیفری، توسط وکیل پایه یک دادگستری میباشد. یکی از بهترین تمهیدات موسسه امین عدالت این است که این حق انتخاب را به شما عزیزان میدهد که از ابتدا، وکیل خود را از میان همکاران آقا یا خانم کادر مجرب ما تعیین نمایید.

◁◁ بیشتر بدانید:  رویه عملی رسیدگی به شکایت کپی طرح صنعتی

مشاوره با وکیل مالکیت فکری
مشاوره با وکیل مالکیت فکری

مشاوره با وکیل مالکیت فکری تهران

مشاوره با وکیل مالکیت فکری تهران به این دلیل بسیار مفید و حائز اهمیت است که به کلیه دعاوی و پرونده های مالکیت فکری مانند ابطال علامت تجاری یا شکایت سواستفاده از طرح صنعتی در شهر تهران رسیدگی میشود. بنابراین بهترین کار، دریافت مشاوره حقوقی از وکیلی است که، قرار است در شهر تهران پرونده حقوقی یا کیفری مالکیت فکری شما را طرح و پیگیری نماید.

به این نوشته از راست به چپ چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۳ میانگین امتیاز: ۴.۷]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دیگر مطالب این دسته بندی

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments