شکایت از پزشک سونوگرافی

موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا در تهران ارائه دهنده خدمات حقوقی

شکایت از پزشک سونوگرافی
دعاوی پزشکی

شکایت از پزشک سونوگرافی در سال ۱۴۰۱ چگونه است؟ برای شکایت از پزشک سونوگرافی چگونه وکیل بگیریم؟ وکیل در مراحل پرونده چگونه عمل میکند؟ موکل چگونه از جریان شکایت از پزشک سونوگرافی توسط وکیل مطلع میشود؟ موسسه حقوقی ما در تهران برای طرح دعوا علیه سونوگراف در ۱۴۰۱ چه امتیازاتی را در نظر گرفته است؟ هزینه شکایت از پزشک سونوگرافی در سال جدید چقدر است؟ هزینه مشاوره با وکیل و حق الوکاله وکیل پزشکی در تهران چقدر است؟ با موسسه حقوقی ما همراه باشید.

شکایت از پزشک سونوگراف چگونه است؟

شکایت از پزشک سونوگرافی حتی در شهر تهران به این نحو است که یا پزشک سونوگراف خودش پزشک معالج نیز میباشد. یا به این نحو است که پزشک سونوگراف، سونوگرافی را انجام داده است. ولیکن پزشک معالج، شخص دیگری است. در هر صورت اگر تشخیص پزشک اشتباه باشد، و به موجب آن تشخیص اشتباه، مسیر درمان به نحو غلط طی شود، و بیمار آسیب ببیند، قطعا امکان شکایت از پزشک سونوگرافی به وجود آمده و موجب ایجاد مسئولیت برای وی میباشد.

برای کسب اطلاعات تخصصی در زمنیه نحوه شکایت و مراحل مختلف پیش روی در پرونده کیفری شکایت علیه سونوگراف با موسسه حقوقی ما تماس حاصل نمایید. ما به ساده ترین بیان ممکن برای شما توضیح میدهیم.

◁◁ بیشتر بدانید:  شکایت از پزشک و مراحل آن در دادگاه و دادسرای کیفری

شکایت از پزشک سنوگراف
شکایت از پزشک سنوگراف

مهلت شکایت از پزشک سونوگراف

شکایت از پزشک سونوگرافی از لحاظ قانونی بسته به زمان خاصی نمیباشد. یعنی به این معنا نسیت که چون از زمان تشخیص اشتباه و درمان اشتباه مدتی بالغ بر یک سال گذشته است، دیگر امکان شکایت وجود ندارد. بلکه مهلت شکایت از سونوگرافی اشتباهی و یا تشخیص اشتباه پزشک ناشی از سونوگرافی، محدود به زمان خاصی نمیباشد.

بهترین زمان برای شکایت از پزشک سونوگرافی به محض اطلاع از آن میباشد. برای دریافت اطلاعات دقیق تر درخصوص بهترین زمان برای شکایت از پزشک سونوگرافی، با وکیل جرایم پزشکی موسسه ما در تهران صحبت کنید. مشاوره حقوقی ما بصورت تخصصی در زمینه جرایم پزشکی ارایه میشود. تخصص را از ما بخواهید.

وکیل برای شکایت از سونوگراف

شکایت از پزشک سونوگرافی در هر دو صورت مذکور در پاراگراف فوق، میتواند توسط وکیل پزشکی به نحو تخصصی صورت پذیرد. این حق انتخاب برای شما وجود دارد که وکیل خود را از بین وکلای خانم و آقای موسسه حقوقی ما انتخاب نمایید. زیرا مشاهده میشود که مراجعین محترم در مورد اینکه وکیل خانم و یا وکیل آقا برای ایشان وکالت نماید، تفاوت قایل هستند. به همین دلیل موسسه حقوقی ما این مورد را نیز در برنامه کاری خود قرار داده است. که در موضوعات مختلف جرایم پزشکی، وکیل متخصص خانم و وکیل متخصص اقا در اختیار موکل قرار دهد. تا موکل حسب مورد انتخاب نماید.

وکیل برای شکایت از پزشک سونوگراف با اخذ وکالت بصورت اینترنتی از موکل، آغاز به فعالیت مینماید. نخستین گام، تنظیم شکواییه است. سپس وکیل از طریق کارتابل مخصوص به خود آن را ثبت مینماید. ولیکن پیش از ثبت، شکواییه را برای موکل ارسال مینماید. تا توسط موکل مطالعه و مورد تایید ایشان قرار بگیرد. رضایت شما موجب دلگرمی ما در کار میباشد.

هزینه شکایت از پزشک سونوگرافی در سال جدید چقدر است؟

شکایت از پزشک سونوگرافی اگر شخصا توسط بیمار انجام شود، صرفا هزینه تنظیم شکواییه و ثبت شکایت از طریق دفتر خدمات الکترونیک قضایی بر عهده شاکی میباشد. سپس هزینه تشکیل نخستین کمیسیون توسط شاکی پرداخت میشود. اگر بیمار بعنوان شاکی به نظریه پزشکی کمیسیون اعتراض داشته باشد، هزینه این اعتراض را نیز باید بپردازد. کلیه این امور اگر توسط وکیل انجام شود، وکالت در پرونده پزشکی نامیده میشود. این امر مستلزم پرداخت حق الوکاله وکیل به وکیل متخصص جرم پزشکی نیز میباشد.

در اکثر موارد این هزینه ها در قالب پرداخت دیه پوشش داده میشود. همچنین وکیل متخصص پرونده پزشکی در موسسه ما در تهران، همواره در همه مراحل پرونده تلاش میکند که مساله را ختم به صلح نماید. تا بتواند نهایت رضایت موکل را کسب نماید. بهترین راه برای حفظ منافع موکل و صرفه جویی در زمان، برقراری صلح با پزشک و سازش با وی بعنوان متهم میباشد. حفظ منافع موکل، هدف ماست.

حق الوکاله وکیل برای شکایت از سونوگراف

حق الوکالیه وکیل متخصص پزشکی در شکایت از پزشک سونوگرافی در سال ۱۴۰۱ همانند سالهای گذشته میباشد. موسسه حقوقی ما در شهر تهران، حق الوکاله وکیل کیفری در جرایم پزشکی را نیز مطابق اوضاع و احوال پرونده و میزان عملکرد وکیل تعیین مینماید. ولیکن امتیازاتی از قبیل پرداخت حق الوکاله به نحو اقساط همواره برای موکلین لحاظ میشود. حق الوکاله اقساطی موجب بیشتر شدن توان مردم جامعه در اخذ وکیل متخصص برای انجام پرونده های مختلف آنها میشود.

خوب است بدانید که حق الوکاله وکیل متخصص جرایم پزشکی در موضوعی مانند جراحی بینی متفاوت از موضوع مهمتری مانند فوت بیمار و یا عمل های جراحی زیبایی پرمخاطره مانند ابدومینوپلاستی میباشد. لذا بهترین کار این است که هم اکنون با موسسه حقوقی ما تماس حاصل نمایید. تا از انواع حق الوکاله و میزان آن و نحوه پرداخت آن مطلع شوید. ما با شما همکاری لازم را بعمل می آوریم.

◁◁ بیشتر بدانید:  قصور پزشکی و همه چیز درباره آن

وکیل برای شکایت از پزشک سنوگراف
وکیل برای شکایت از پزشک سنوگراف

وکیل جرایم پزشکی در تهران را از ما بخواهید

موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا به شماره ثبت ۴۸۶۶۰ در تهران مفتخر به داشتن چندین وکیل متخصص در زمینه دعاوی پزشکی و جرایم پزشکی است. تعرفه هزینه های مشاوره حقوقی خواه بصورت تلفنی و خواه بصورت حضوری در موسسه ما در سال ۱۴۰۱ هیچگونه تغییری نکرده است. حق الوکاله وکیل نیز دارای حدود تعیین شده و ثابت توسط هیات مدیره موسسه میباشد. لذا برای شکایت از پزشک سونوگرافی خود نیز در ابتدا با وکیل باتجربه و متخصص ما مشورت نموده و سپس اقدام قانونی لازم را انجام دهید.

به این نوشته چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۳ میانگین امتیاز: ۵]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

نوشتهٔ پیشین
شکایت از پزشک به صورت تضمینی
نوشتهٔ بعدی
مشاوره برای شکایت از پزشک

دیگر مطالب این دسته بندی

2 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
اسحاق
4 ماه قبل

با سلام، طریقه شکایت از پزشک سونو گرافی برای سقط جنین ۳ماهه به چه صورت است؟

فهرست
مشاوره حقوقی در واتساپ